Bayan Pole Dansçı İş İlanı

1598 0

Bayan pole dansçı iş ilanı tüm Türkiye genelinde olmak üzere çalışıp dolgun ücretler ile pavyon, night club, gece kulübü için iş ilanıdır. Türkiye genelinde dolgun ücretler ile pavyon, night club, gece kulüpleri, bar ve turistik gazinolarda çalışmak üzere bayan dansçı kızlar alınacaktır. Dans etmeyi seviyorsanız, dansçı olarak iş arama niyetindeyseniz, acentemiz ile irtibat kurarak bizim güvencemiz ile güvenli, huzurlu ve elit mekanlarda 1000 ve 1500 TL günlük yevmiyelerle çalışabilirsiniz.

Fiziksel görünümünüze önem veriyorsanız, fiziksel olarak bir sorununuz yok ise, dans etmeyi seviyorsanız, eğlenceli bir ortamda dolgun ücretle çalışmak istiyorsanız, 18 yaş veya üstündeyseniz bizimle irtibata geçerek çalışabilirsiniz.

Acentemiz Kons ve Gazino Acentesi olup, sadece güvenli ve huzurlu mekanlar ile çalışmaktadır. Dansçı kız ücretleri 1000 – 1500 TL arasında değişmektedir. İlanımızla ilgileniyor iseniz lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Whatsapp: 0542 795 95 65
Tel: 0542 795 95 65

Gazinolarda çalışacak bayan pole dansçı iş ilanı

Pole dansçı iş İlanı için Tüm Türkiye olmak üzere Karadeniz (Trabzon gazinoları, Samsun gazinoları, Rize gazinoları, Giresun gazinoları, Artvin gazinoları )gazinolarında, İç Anadolu (Ankara gazinoları, Kayseri Gazinoları, Kırşehir Gazinoları, Kırıkkale Gazinoları, Afyon Gazinoları, Kütahya Gazinoları )gazinolarında ege gazinolarında, akdeniz (Antalya gazinoları, Mersin gazinoları, İskenderun gazinoları, Burdur Gazinoları, Isparta Gazinoları ) gazinolarında ve Marmara’da ki (İstanbul Gazinoları, Bursa Gazinoları, Balıkesir Gazinoları ) tüm dansçı arayan mekanlar ve seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Yücel Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Bizimle dansçı olarak çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Yücel Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Dansçı olarak çalışmak isteyen deneyimli deneyimsiz bayan arkadaşlarımız da kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda dansçı olarak yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak istiyor ve iş arıyorsanız yücel menajerlik güvencesi ile gazino ve dansçı iş ilanları başvurularınızı bizi arayarak veya whatsapp dan bize yazarak yapabilirsiniz. Yücel Menajerlik olarak Tüm Sosyal Haklarınızı Koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Yücel Menajerlik Gazinolarda dansçı olarak Çalışarak Geçimini Sağlayan Bayanlar İçin En Güvenilir Gazino Menajerlik Acentelerinin Önde Gelen Firmalarındandır.

Yücel Menajerlik Bir Gazino Personel İşe Alım Menajerlik Sitesidir.

Related Post

kons iş ilanları

Ankara Kons Bayan

Posted by - 8 Şubat 2018 0
Ankara Kons Bayan iş ilanı duyuruları gün geçtikçe sıklaşmaktadır, bu duyuruları Ankara ve çevresinde gazino kons bayan işleri arayanlar için…
KONS BAYAN

İzmir Menajer Kons

Posted by - 18 Şubat 2018 0
İzmir menajer kons ajansı Yücel menajerlik tarafından ülkemizin en gözde mekanlarında çalıştırılmak üzere, konsomatrisler aranmaktadır. İzmir menajer kons iş ilanları…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir