Bursa Pavyon İş İlanları

2313 0

Bursa Pavyon İş İlanları veren Yücel menajerlik ajansı Bursa ilimizin lüks ve elit mekanlarında çalışacak bayan konsomatris eleman aramaktadır. Bursa gecelerinde hizmet veren kaliteli ve zengin mekanlarda çok yüksek kazançlı iş mi arıyorsunuz? Yücel menajerlik gazino iş ilanları vererek iş fırsatları sunmaktadır.

Bursa Pavyon İş İlanları

Bursa pavyon ve gazino kons iş ilanları verilme sebebi, eğlence sektörünün neredeyse en parlak gecelerini yaşayan Bursa gazino ortamları içinde mükemmel bir eğlence kentimizdir. Bursa da yoğunlaşan gazino ve pavyonlardan dolayı konsomatris bulması çok zor durum haline gelmektedir. Yücel menajerlik ajansı bu boşluğu doldurabilmek için pavyon kons iş ilanları sunarak birçok bayana iş alanları bulmaktadır. Hizmet veren birçok  Bursa gazino iş ilanları veren diğer mekanlar konsomatris, dansöz garson aramaları sırasında Yücel menajerlik ajansı ile irtibat kurarak, aradıkları bayan elemanları kolay bir şekilde ulaşmaktalar. Yine aynı şekilde Yücel menajerlikle irtibat kuran pavyonda çalışacak kişiler hızlı bir şekilde iş bulmaktalar. Yücel menajerlik ajansı lüks ve elit mekanlara kons bulacağın da, pavyon iş ilanları için bazı kriterler aramaktadır. Aranan özelliklere sahip olan konsomatrisler en hızlı şekilde kaliteli mekanda iş başı yapmaktalar.

Pavyon Çalışanlarına Sunulacak İmkanlar

Gecede ortalama 850 TL ve 1500 TL arasında günlük yevmiye alacaktır.

Çalışan kişi isterse sigortası hemen başlatılacaktır.

Pavyona gidiş geliş için ulaşım mekana ait olacaktır.

Rahatça kalabilmesi için, güzel bir yerde konaklama sağlanacaktır.

Bursa Kons Bayan Olanlardan İstenilenler

Giyim şekli mekana uyumlu ve Bursa pavyon iş ilanları için uygun olmalı.

Konsomatris olacak bayan 18 yaş üstü ve 35 yaş altında olmalıdır.

Bursa pavyon iş ilanları için müracaat yapan kişinin sağlık sorunu olmamalıdır.

Fiziksel olarak her hangi sorunu olmamalıdır. Görünüşü çekici olmalıdır.

Konuşması gayet güzel ve mekana gelen müşterilerle yakından ilgilenmelidir.

Yücel menajerlik gazino, pavyon mekanları için birçok alanda konsomatris temini yapmaktadır. Pavyonda çalışacak kons bayanlar için ilanlar veren Yücel menajerlik ajansı gerek tecrübeli, gerekse tecrübesiz bayanlarla çalışmalar yapmaktadır. Bursa pavyon iş ilanları için 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralı telefonlardan Yücel beyle görüşebilirsiniz.

Dolgun ücretlerle elit mekanlarda, Yücel Menajerlik güvencesiyle çalışın. Web sitemiz üzerinden pavyon iş ilanları, kons iş ilanları, konsomatris iş ilanları, gazino iş ilanları başvuruları yaparak  kaliteli mekanlarda yüksek ücretler ile çalışın.

Related Post

konslu dansçı kız iş ilanları

konslu dansçı kız iş ilanları

Posted by - 10 Ağustos 2017 0
konslu dansçı kız iş ilanları dalında yücel menajerlik Türkiye geneli gazinolarda, gece kulüplerinde, barlarda, eğlence mekanlarında, müzikhollerde, pavyonlarda ve turistik night…

Bursa Kons Bayan

Posted by - 24 Şubat 2018 0
Bursa Kons Bayan arkadaşlar içinde bulunduğumuz gelişen ortamda, Bursa kons menajer ajansları üzerinden en iyi mekanlarda kolayca iş bulmaktadır. Bursa kons…