Bursa Pavyon İş İlanları

Bursa Pavyon İş İlanları veren Yücel menajerlik ajansı Bursa ilimizin elit lüks mekanlarında çalışacak bayan konsomatris ve pavyon işinde çalışacak eleman aramaktadır. Bursa gecelerinde hizmet veren kaliteli ve zengin mekanlarda çok yüksek kazançlı iş mi arıyorsunuz? Yücel menajerlik gazino iş ilanları vererek iş fırsatları sunmaktadır.

Bursa Pavyon İş İlanları

Bursa pavyon ve gazino kons iş ilanları verilme sebebi, eğlence sektörünün neredeyse en parlak gecelerini yaşayan Bursa gazino ortamları içinde mükemmel bir eğlence kentimizdir. Bursa da yoğunlaşan taverna ve pavyonlardan dolayı konsomatris bulması çok zor durum haline gelmektedir. Yücel menajerlik ajansı bu boşluğu doldurabilmek için pavyon kons iş ilanları sunarak birçok bayana iş alanları bulmaktadır. Hizmet veren birçok  Bursa gazino iş ilanları veren diğer mekanlar konsomatris, dansöz garson aramaları sırasında Yücel menajerlik ajansı ile irtibat kurarak, aradıkları bayan elemanları kolay bir şekilde ulaşmaktalar. Yine aynı şekilde Yücel menajerlikle irtibat kuran pavyonda çalışacak kişiler hızlı bir şekilde iş bulmaktalar. Yücel menajerlik ajansı lüks ve elit mekanlara kons bulacağın da, pavyon iş ilanları için bazı kriterler aramaktadır. Aranan özelliklere sahip olan konsomatrisler en hızlı şekilde kaliteli mekanda iş başı yapmaktalar.

 

Pavyon Çalışanlarına Sunulacak İmkanlar

Gecede ortalama 300 TL ve 600 TL arasında günlük yevmiye alacaktır.

Çalışan kişi isterse sigortası hemen başlatılacaktır.

Pavyona gidiş geliş için ulaşım mekana ait olacaktır.

Rahatça kalabilmesi için, güzel bir yerde konaklama sağlanacaktır.

Pavyonda Çalışacak Olanlardan İstenilenler

Giyim şekli mekana uyumlu ve Bursa pavyon iş ilanları için uygun olmalı.

Konsomatris olacak bayan 18 yaş üstü ve 40 yaş altında olmalıdır.

Gece kulübü İş İlanları için müracaat yapan kişinin sağlık sorunu olmamalıdır.

Fiziksel olarak her hangi sorunu olmamalıdır. Görünüşü çekici olmalıdır.

Konuşması gayet güzel ve mekana gelen müşterilerle yakından ilgilenmelidir.

Yücel menajerlik Club bar ve taverna mekanları için birçok alanda konsomatris temini yapmaktadır. Pavyonda çalışacak bayanlar için ilanlar veren Yücel menajerlik ajansı gerek tecrübeli, gerekse tecrübesiz bayanlarla çalışmalar yapmaktadır. Bursa Pavyon İş İlanları için 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralı telefonlardan Yücel beyle görüşebilirsiniz.

Dolgun ücretlerle elit mekanlarda, Yücel Menajerlik güvencesiyle çalışın. Kons iş ilanları, konsomatris iş ilanları, gazino iş ilanları, kaliteli mekanlarda yüksek ücretler ile çalışın.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?