Dansçı iş ilanları

Bayan Dansçı İş İlanları

1714 0

Bayan dansçı iş ilanları Turistik night club gazino organizasyonlarımız da çalışacak deneyimli deneyimsiz Genç bayanlar için verilmiş bir ilandır.

Bayan dansçı iş ilanları için başvuru yaparak Acentemiz güvencesinde çalışacak olan bayanlar 1000-1500 TL arası yevmiye ile çalışacaklardır. Kalacak yer Sorunu yoktur.

Menejer bünyesinde iş garantisiyle yüksek ücretler ile bayan aranıyor

  • Kons olarak çalışacak iş arayan bayanlar
  • Dansçı olarak çalışmak isteyen bayanlar
  • Dansözlük yapmak isteyen bayanlar

Dansçı iş ilanları

Acentemiz garantisi ile net maaşlarla çalışmak isterler ise lütfen bizimle irtibata geçsinler
İletişim: whatsapp 0542 795 95 65 ve Telefon : 0542 795 95 65 (Yücel Bey)

İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere karadeniz (Trabzon gazinoları, samsun gazinoları, rize gazinoları, giresun gazinoları, artvin gazinoları )gazinolarında, iç anadolu (Ankara gazinoları, Kayseri Gazinoları, Kırşehir Gazinoları, Kırıkkale Gazinoları, Afyon Gazinoları, Kütahya Gazinoları )gazinolarında ege gazinolarında, akdeniz (Antalya gazinoları, Mersin gazinoları, İskenderun gazinoları, Burdur Gazinoları, Isparta Gazinoları )gazinolarında ve Marmara’da ki (İstanbul Gazinoları, Bursa Gazinoları, Balıkesir Gazinoları ) tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Yücel Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Bayan dansçı iş ilanları ilanımıza başvurarak bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Yücel Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda dans ederek yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak isterseniz ve dansçı olarak iş arıyorsanız yücel menajerlik güvencesi ile Bayan dansçı iş ilanları için günün 24 saati telefonla bizi arayarak veya whatsapp hattımızdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Yücel Menajerlik olarak Tüm Sosyal Haklarınızı Koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Yücel Menajerlik Gazinolarda Çalışarak Geçimini Sağlayan Bayanlar İçin En Güvenilir Gazino Menajerlik Acentelerinin Önde Gelen Firmalarındandır.

Yücel Menajerlik Bir Gazino Personel İşe Alım Menajerlik Sitesidir.

Related Post

Bar gazino iş ilanları

İstanbul Dansçı İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
İstanbul Dansçı İlanları arayan bayanlar Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla artık çok kolay bir şekilde dansçı işlerine ulaşmaktadır. Yücel menajerlik uzun…
Bayan garson kons iş ilanları

İzmir Bayan Kons İş İlanları

Posted by - 23 Şubat 2018 0
İzmir Bayan Kons İş İlanları, gerek internette gerekse reel yaşantımızda sıklıkla karşımıza çıkmakta, genel olarak menajerler tarafından verilmektedir. Ve ülkemizin…

Ankara Bayan İş İlanları

Posted by - 14 Şubat 2018 0
Ankara Bayan İş İlanları özellikle internet üzerinden sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak Ankara gazino iş ilanları Yücel menajerlik tarafından verilmekte ve Ankara’nın farklı…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir