Adana Gazino İş İlanları

1497 0

Adana Gazino İş İlanları ülkemizin aracılık firmaları arasında en profesyonel ekibine sahip olan, Yücel menajerlik ajansı tarafından verilmiştir. Gazino ve gece kulüplerinde çalışmak isteyen tüm deneyimli deneyimsiz konsomatrisler için Gazino iş ilanları aracılığıyla sayısız konsomatrise iş fırsatları olanağı Yücel menajerlik ajansı sunmaktadır. 18- 35 yaş arası iş arayan bayanların müracaatlarını kabul etmektedir.

Adana Gazino İş İlanları

Yücel menajerlik ajansı gece eğlencelerinde hizmet veren gazino, pavyon, taverna, bar club  için ve de sayamadığımız farklı sektörler için bayan konsomatris bulmaktadır. Gün geçtikçe çok fazla ihtiyaç olan Adana gazino iş ilanları ile birçok gazino işlerini kolaylaştırmaktadır. Yücel menajerlik ajansı sayesinde iş arayan sayısız bayan iş olanaklardan yararlanmakta ve lüks gazinolarda iş başı yapmaktadır. Yücel menajerlik başvuruda bulunan ve Adana kons iş ilanları vasıtasıyla kendisi ile iletişim kuran konsomatrisler den bazı kriterler aramaktadır. Gece kulübü iş ilanları bilindiği üzere Yücel menajerlik ajansı tarafından farklı zamanlarda verilmektedir. Pavyon ve gazinolarda iş başı yapacak konsomatrisler, Yücel menajerlik ajansının aradığı pozisyonlara uygun iseler hemen işe başlamaktalar.

Adana Gazinolarında Çalışacaklara Verilen Haklar

* Kıyafetine mümkün oldukça önem veren, bar ortamına uygun giyinmelidir.

* Sağlık sorunu olmamalı ve fiziksel görünümü gayet iyi olmalıdır.

* Güler yüzlü ve konuşkan olmalı, gazinoya gelen müşteriler ile yakından ilgilenmelidir.

* İlk kriter olarak 18 yaş üstünde olmalı ve 35 yaş altında olmalıdır.

Ankara Pavyonlarında Çalışanlara Verilen İmkanlar

* Gazinoda çalışacak kons bayan arzu ederse sigorta girişi yapılacaktır.

* Rahat bir şekilde kalabilmesi için, konaklama sağlanacaktır.

* Gazino kons işi için ulaşım işletme tarafından karşılanacaktır.

* Yeme ve içme en iyi şekilde işletme tarafından sağlanacaktır.

Yurdumuzun hemen hemen tüm bölgelerinde hizmet veren Yücel menajerlik ajansı, Adana gazino iş ilanları için çalışacak olan konsculara birçok imkanlar sağlamaktadır. Adana’nın elit ve lüks gazinolarında oldukça yüksek kazançla çalışmak isteyen, tüm bayanlar Yücel menajerlik ajansına  iş için başvuruda bulunabilirler. Yücel menajerlik Adana pavyon iş ilanları aracılığıyla, pavyonda iş arayan birçok konsomatrise iş fırsatları sunmuştur. Yüksek kazançlı ve birçok hakları da çalışanlara sağlayan, taverna, pavyon, gece kulübü ve gazino işine ihtiyacınız varsa hemen şimdi, Mesajla WhatsApp üzerinden 0542 795 95 65 – 0542 795 95 65 numaralarından, direktör Yücel beyle görüşebilirsiniz.

Related Post

Ankara Kons Bayan İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
Ankara Kons Bayan İlanları, son dönemlerde artarak verilmektedir. Kons bayan iş ilanları çok fazla verilme sebebi artan mekan sayısından kaynaklanmaktadır.…

Gece Kulübü İş İlanları

Posted by - 30 Haziran 2016 0
Gece Kulübü İş İlanları kategorisine başvuracak bayanlar ajansımız güvencesi ile tüm eğlence konseptli mekanlarda iş imkanı bulmaktadır. müzikhollerde, gece kulüplerinde,…