konsomatris iş ilanı

Yatılı İş İlanları Bayan

1815 0

Yatılı iş ilanları bayan gazino, bar, night club gibi mekanlarda konaklamalı işe alınmak üzere Bayan garson, barmaid, oryantal ve dansçı alımı için acentemiz tarafından menejer güvencesiyle verilmiş bir ilandır. Alınacak bayanların işe alım için kişi sayısı sınırsızdır. Firmamız tüm Türkiye geneli ile çalışmakta, özellikle; Bursa Konya gazinoları, İstanbul clubleri, Ankara barları, İzmir gece kulüpleri, Antalya‘da ki müzikholler, Balıkesir turistik gazinoları, Kahramanmaraş, Antep ve güneydoğudaki bir çok bar ve gazinoları ile çalışmaktadır. Özellikle ege ve Marmara ile iç Anadolu daki gazinolara hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız mekanlar huzurlu, güvenilir ve eğlenceli iş ortamlarıdır.

Yatılı İş İlanları Bayan

Bizimle çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken şey ilanın altında bulunan whatsapp ve telefon hattımızdan bizim ile irtibata geçmek olacaktır.

yatılı olarak bayan garson, barmaid, oryantal, dansöz veya dansçı olacak bayanların Günlük net yevmiyeleri aşağıda ki gibidir.

 • Bayan Garson yevmiyesi 150 TL ile 200 TL arasında,
 • Bayan Karşılama hostesi yevmiyesi 450 TL ile 500 TL arasında,
 • Bayan Oryantal, dansöz ve dansçı 450 ile 500 TL arasında,
 • Bayan Barmaid ücretleri 150 TL ve 200 TL arasındadır.
 • Bayan dansçı ücretleri ise 500 TL ve 600 TL  dir.

Yevmiyeler belirlenen fiyat üzerinden tecrübeye göre değerlendirilir, Günlük ödenir belirlenen yevmiyeler net fiyatlardır.

Sosyal olanaklar ise

 • Konaklama masrafları ,
 • Yemek ve gıda masrafları,
 • Ulaşım ve otobüs, uçak masrafları,
 • Eğer çalışacak bayanlar dilerse, sigortası kesinlikle yapılır.

Dolgun maaşlı yüksek ücretli yatılı bayan iş ilanları

Yatılı İş İlanları Bayan ilanımız için İşe alınacak bayanlar da aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

 1. İşe alınacak bayanların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. En fazla yaş sınırı ise 30 Yaş tır,
 2. İşe girmek isteyen bayanların giyimine, kuşamına, kişisel bakım ve makyajına özen göstermesi gerekir,
 3. Bizimle çalışacak bayanların seyahat problemi olmaması gerekir,
 4. Yücel menajerlik acentesi çalışacak bayanların konaklama durumlarında gazino ile sizin adınıza anlaşır ve konaklamalı olarak kalacak bayanlar için konaklama probleminin olmaması gerekir.
 5. Çalışılacak ortamlar eğlence merkezleri olduğu için bayanların, diksiyon açısından iyi durumda olması gerekir ve sohbet etmeyi seven, işini severek yapan ve özen gösteren bayanlar ilk tercihimiz olacaktır.

Eğer dolgun yüksek maaşlı ve ücretli işler arıyorsanız ve de  yukarıdaki özellikler bende var diyen bayan iseniz lütfen aşağıdaki telefon numarasından bizimle irtibat kurunuz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

Bar gazino iş ilanları

Bar gazino iş ilanları

Posted by - 12 Mart 2017 0
Bar gazino iş ilanları , eğlence merkezlerinde gece klüplerinde ve bar gibi ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır.  Yücel…
gazino iş ilanları

Eskişehir Kons İş İlanı

Posted by - 8 Mart 2018 0
Eskişehir Kons olmak isteyen bayanlar, günümüzde Eskişehir kons iş ilanı aramalarında menajer vasıtasıyla gazinolarda iş olanaklarına kolayca ulaşmaktadır. Bu sektörde…

Bayan Solist İş İlanı

Posted by - 15 Aralık 2016 0
Bayan Solist İş İlanı, sesine güvenen tecrübesiz, yada daha önce gece kulübü, night club, turistik gazino veya bu tür eğlence…