Türkiye kons iş ilanı

Türkiye kons iş ilanı

Türkiye kons iş ilanı, Tüm Türkiye de 81 ili kapsayan kons bayanlar için verilmiş bir iş ilanıdır. Kendine güvenen tecrübesiz ya da tecrübeli bayanlar yüksek kazançlarla işe alınacaktır

Türkiye kons iş ilanı

Yücel Menajerlik güvencesi ile Tüm Türkiye genelinde çalışmak isteyen kons bayanlar bize whatsapp veya telefonumuzdan günün 24 saati ulaşarak iş imkanı elde edebilir.

Huzurlu, güvenilir ve elit mekanlarda çalışacak 18-30 yaş arası yüksek günlük yevmiyeler ile kons bayanlar alınacaktır.

Günlük en az 350 TL ile gazino, pavyon ve Gece Kulüplerinde çalışmak istemez misiniz?

Türkiye kons iş ilanı için aranılan Özellikler:

  • Kendine güvenen tecrübesiz
  • Daha önce çalışmış tecrübesi olan
  • Fiziği düzgün, giyimine ve bakımına özen gösteren
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan
  • Günlük net yevmiyeler ile çalışacak

Kons bayanlar işe alınacaktır.Türkiye kons iş ilanı İlanımıza başvuru yapmak için whatsapp veya telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yücel Menajerlik Personel İstihdamlarında Çalıştığı Firmalar İle Personel Arasında Uygun İş Akitleri Hazırlayarak, iki Tarafı da Korur. İşe alınacak olan personellerin sosyal hakları, eğer personel ister ise sigortası, konaklaması, yeme ve içme gibi ihtiyaçları yine Yücel Menajerlik Güvencesi ve kalitesi ile firmalara tarafından temin edilir.

Türkiye kons bayanlar için iş imkanı

Eğer huzurlu, güvenli mekanlarda elit müşterilere hizmet ederek ve eğlenerek yüksek bütçeler ile çalışmak isterseniz Yücel Menajerlik size bir telefon kadar uzaklıkta. Yücel Menajerlik olarak Tüm Türkiye’ de ki gece kulüpleri, night club, bar, müzikhol, pavyon, turistik gazino gibi eğlence merkezlerinin seçkin olanlarına hizmet etmekteyiz. Eğer kendinize güveniyor iseniz Yücel Menajerlik aracılığı ile Türkiye kons iş ilanı başvurusu yapabilirsiniz. Tecrübeli iseniz ve daha önce başka mekanlarda da konsluk yapmış iseniz yüksek bütçeli günlük net yevmiyelerimiz ile işe başlayabilirsiniz. İlanlarımıza başvuru yapmak için Lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçin veya Telefon numaramızı kullanarak bizi arayınız.

Ayrıca Facebook adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bulunan bayan kons iş ilanlarına bakabilirsiniz. Eğer Kendinize güveniyor ve yüksek fiyatlar ile eğlenceli ortamlarda bizimle çalışmak istiyorsanız doğru bir menajerlik adresindesiniz demektir. Türkiye kons iş ilanı İletişimi için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Not: Yücel Menajerlik Analiz etmediği eğlence mekanlarıyla kesinlikle çalışmamaktadır. Kalite ve profesyonelliğe önem vermektedir.

 

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?