Oryantal iş ilanları

Oryantal Olarak İş Arayan Bayanlar İçin Oryantal İş İlanı

1468 0

Oryantal iş ilanı; Yücel Menajerlik güvencesiyle turistik tesis, gazino, gece kulübü gibi işletmelerde oryantal olarak iş arayan bayanlara iş imkanıdır.

Aranılan özellikler:

 • 18 yaş üstü bayanlar
 • Eğitimli yada eğitimsiz, kendini geliştirmeye açık,
 • Yetenekli
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Düzgün fiziğe sahip
 • Eğlenmeyi seven, güleryüzlü
 • Kişisel bakımına özen gösteren
 • İşini severek yapan, yapacak olan bayanlar…

Sunulan İmkanlar:

 • Tüm sosyal haklar (Yemek, yol, kalacak yer, isteğe bağlı sigorta)
 • Deneyimsiz veya tecrübesiz bayanlar için minimum 850 TL net fiyatla başlangıç ücreti
 • Elit kesim kişilere hizmet etme imkanı, eğlenceli bir çalışma ortamı
 • Dolgun ücretler
 • Günlük Yevmiye şeklinde ödeme
 • Huzurlu ve güvenli ortamlarda çalışma…

Ücretler dolgundur. Tecrübeye göre 1500 TL ye kadar ücret ödenmektedir. Daha detaylı bilgi ve bizimle çalışmak için iletişime geçin.

Oryantal iş ilanı

İlanımız tüm Türkiye olmak üzere Karadeniz (Trabzon gazinoları, Samsun gazinoları, Rize gazinoları, Giresun gazinoları, Artvin gazinoları )gazinolarında, İç Anadolu (Ankara gazinoları, Kayseri gazinoları, Kırşehir gazinoları, Kırıkkale gazinoları, Afyon gazinoları, Kütahya gazinoları )gazinolarında Ege gazinolarında, Akdeniz (Antalya gazinoları, Mersin gazinoları, İskenderun gazinoları, Burdur gazinoları, Isparta gazinoları )gazinolarında ve Marmara’da ki (İstanbul gazinoları, Bursa gazinoları, Balıkesir gazinoları ) tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Yücel Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Oryantal iş ilanı için bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Yücel Menajerlik çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Oryantal olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda oryantal olarak yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak isterseniz ve dansçı olarak iş arıyorsanız yücel menajerlik güvencesi ile dansçı ve Oryantal iş ilanları için 24 saat açık telefonla bizi arayarak veya whatsapp hattımınzdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Yücel Menajerlik olarak tüm sosyal haklarınızı koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Yücel Menajerlik gazinolarda çalışarak geçimini sağlayan oryantal Bayanlar İçin en güvenilir gazino oryantal menajerlik acentelerinin önde gelen firmalarındandır.

Yücel Menajerlik Bir Gazino Personel İşe Alım Menajerlik Sitesidir.
İletişim: whatsapp 0542 795 95 65 ve Telefon : 0542 795 95 65 (Yücel Bey)

Related Post

İstanbul Kons Menajerleri

Posted by - 20 Ocak 2018 0
İstanbul Kons Menajerleri, İstanbul şehiriçi ve şehir dışı birçok gazino ve işletmelere, konsomatris temini için hizmet vermektedir. Gece hayatında hizmet…
Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı

Ankara Gazino Menajerleri

Posted by - 18 Şubat 2018 0
Ankara Gazino Menajerleri gece hayatında hizmet veren birçok gazino, pavyon gibi işletmelere, konsomatris temini için hizmet vermektedir. Ankara gazino iş ilanları…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir