konsomatris iş ilanı

konsomatris iş ilanı

konsomatris iş ilanı Yücel Menajerlik bayan kons garson, konslu solist ve oryantal menajerliği güvencesi ve kalitesi ile verilmiş iş ilanıdır. Tüm Türkiyede ki night club, pavyonlar, eğlence merkezleri, gazinolar için bu ilanımız yayınlanmaktadır. Başvurular şahsen sayfanın en altında ki Telefon numarası ve WhatsApp hattı aracılığı ile yapılmaktadır. İlanımıza başvurmak isteyen konsomatrislik yapan veya konsomatris olmak isteyen bayanlar bu ilan için gerekli numaralar ile yazışarak veya arayarak başvuruda bulunmalıdır.

konsomatris iş ilanı

konsomatris iş ilanları ilanımız gazinoda iş arayan bayanlara özel bir iş ilanıdır. Türkiye genelinde acentemiz aracılığı ile temiz huzurlu ve güvenli mekanlarda çalışmak üzere bayan konsomatris ve kons bayan garsonlar bu konsomatris iş ilanı aracılığı ile işe alınacaktır. Türkiye geneli mekanlarda çalışmak üzere fiziği düzgün konuşmayı seven, bakımlı ve öz güveni yüksek bayanlar konsomatris olarak işe alınacaktır.

konsomatris menajerlik iş ilanları

Güney Anadolu bölgesinde, Kuzey Anadolu’da, Batı Anadolu’da , Güneydoğu ve Doğu Anadolu ile İç Anadolu Bölgesi gazinolarında olmak üzere Türkiye’nin Tüm seçkin gazinoları ile çalışmaktayız. Çalıştığımız gazinolar güvenilir acentemiz tarafından analiz edilmiş sorunsuz ve sıkıntısız mekanlardır. Yevmiyeler günlük olarak net olarak verilen net yevmiyelerdir ve yüksek bütçelidir.

Turistik gazinolarda, gece kulüplerinde, night kuluplürde, clublarda, gazino ve tüm eğlence merkezlerinde bir çok bayan garson konsomatris ihtiyacımız vardır.

İlanımız için başvuru koşulları aşağıda ki gibidir.

-18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.En fazla 30 yaşında ki kons bayanlar işe alınacaktır.

– Garson olarak çalışacak bayanların günlük yevmiyeleri nettir ve 100-250 TL arasında değişiklik göstermektedir.

– konsomatris ve konslu oryantal bayanların günlük yevmiyeleri 350-500 TL arasındadır.

-Bu ilana başvurarak garson veya sanatçı veya oryantal olarak işe başlayan bayanların tüm sosyal imkanları yeme içme, konaklama, ssk gibi tüm hizmetleri sağlanacaktır.

-Bu işlerde işe başlayan bayanların giyim kuşamına, kişisel bakım ve makyajına özen göstermesi gerekmektedir.

-İlana başvuran bayanların fiziği ve diksiyonu düzgün olmalı, fiziksel bir engeli olmamalı ve işini severek yapmalıdır.

-İşe girecek olan bayanların konaklama, seyahat engeli olmamalıdır.

İlanımız tüm türkiye geneli geçerli olup, tüm Türkiye genelinden başvurular kabul edilmektedir.

Başvurularımız için iki iletişim kanalımız mevcuttur. İletişim kanallarımız ile bize başvuru yaparak bizimle çalışma imkanı yakalayabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?