Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı

Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı

Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı yücel menajerlikten. Gazino ve eğlence merkezlerinin yüksek bütçeler ile 350 TL ve 500 TL arasında bütçeyle çalıştırdığı konslu yerler için firmamız kons bayan personel istihdamı sağlamaktadır.

Model Ajansı, Kons, Sanatçı ve Gazino menajerliği olan firmamız, Türkiye’de ki en seçkin ve kaliteli gazino ve gece kulüpleri gibi eğlence merkezleri için günlük net yevmiyeler ile sosyal olanakları en üst düzey olan ve güvenli mekanlar da sizlere iş imkanı sunuyor.

Merkezi Edremit Balıkesir olan fakat tüm Türkiye ile çalışan acentemiz bugüne kadar yüzlerce bayan için iş imkanı sağlamıştır. Sizler de kons çalıştıran, konslu yerler de acentemiz güvencesi ile çalışmak isterseniz bizler bir telefon kadar uzağınızdayız.

Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı

İş aradığınız konslu yerler için aradığımız kriterler aşağıda mevcuttur.

  • 18-30 yaşları arasında olan bayanlar ( 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. )
  • Seyahat engeli olmayan, Konalama için herhangi bir problemi olmayan,
  • Gece çalışabilecek, gece çalışma problemi olmayan
  • İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Balıkesir, Tekirdağ, Eskişehir, Edirne, Antalya Gazinoları başta olmak üzere tüm Türkiye gazino ve gece kulüplerinde bar ve eğlence merkezlerinde çalışabilecek,
  • Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, Güleryüzlü hoş sohbetli,
  • Fiziksel açıdan bir problemi olmayan,
  • Giyim kuşam ve bakımına özen gösteren, Makyajına ve kişisel bakımına dikkat eden bayanlar;

Tüm Türkiye’de ki gazino ve gece kulübü bar ve eğlence merkezleri ilanımıza aşağıda ki telefondan ve whatsapp hattımızdan başvuru yapabilir.

Bizimle çalışacak olan kons bayan kadrosu için sağladığımız imkan ve tüm sosyal olanaklar ise, SSK, Yol, Yeme ve İçme, Konaklama ( Kalacak Yer ) temin edilmektedir. Ayrıca Günlük bütçeler 350 TL ve 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Konslu yerler için kons bayan olarak çalışmak istiyor iseniz tecrübeli veya tecrübesi olmanız fark etmez. Lütfen aşağıda ki iletişim numaralarından bizimle iletişime geçiniz. İletişim için herhangi bir form doldurmanıza gerek yoktur. Aşağıda ki numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( sanatçı, model ve gazino menajeri )

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?