KONS BAYAN

Konslu mekanlar için iş ilanı

2291 0

Konslu mekanlar için iş ilanı arayan bayanlara özel fırsat ve iş imkanı yücel menajerlikten. Günlük olarak yüksek yevmiye ve de bütçelerle çalışmak isteyecek ve iş arayan bayanlara uygun konslu mekan iş imkanı. Türkiye genelinde kons çalıştıran bizim seçtiğimiz ve seçme kritelerlerimizin güvenilir ve huzurlu gece kulübü, bar, night club ve eğlence merkezlerinde konslu mekanlar da çalışacak bayanlar işe alınacaktır.

Konslu mekanlar için iş ilanı yevmiyeleri günlük olarak verilmekte olup yüksek bütçeler ile çalışılacaktır. Konslu mekanlar için kons olarak çalışacak bayanların günlük kazançları 350 ile 500 TL arasındadır. Kons olarak konslu mekanlarda çalışmak isteyen bayanlara tüm sosyal haklar sağlanacak olup sigortaları, yeme içme ve gıda gibi ihtiyaçları verilecek, yol yatacak yer konaklama gibi tüm sosyal hakları da sanatçı ve kons menajerliği olan acentemiz aracılığı ile gece kulübüne sağlatılacaktır. Bunları sağlamayacak mekanların tüm çalışma ve çalıştırma hakları acentemiz bünyesinde tüm hakları gizlidir.

Konslu mekanlar için iş ilanı

Bir sanatçı ve organizasyon menajerliği olan acentemiz konslu mekanlar için iş ilanı arayan bayanlara iş imkanını sağlamıştır. Bu ilana başvuru yapmak için sayfamızın altında bulunan iletişim numaraları ile irtibata geçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm Türkiye geneli olarak çalıştığımız için kontenjan ve sınır gibi problem yoktur. Bir çok mekana hizmet vererek bayan personel adaylara yüksek maaşlar ile iş imkanını sağlamaktayız.

Yücel Menajerlik ile çalışacak bayanlarda ( konslu mekanlar için ) aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

  • Gazino, gece kulübü, eğlence merkezlerinde kons bayan olarak çalışmak,
  • İşini severek yapacak, sohbet etmeyi seven konuşkan ve diksiyonu düzgün,
  • Minimum düzeyde 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
  • En yüksek yaş aralığı 40 tır
  • Fiziği düzgün, kalıcı bir fiziksel rahatsızlığı bulunmayan bayanlar konslu mekanlar için tercih sebebidir.
  • Giyinişine özen gösteren, dikkat eden ve bakımlı olan bayanlar işe alınma ve tercih sebebidir.
  • Konaklama problemi olmayan, çalışacağı yer için kalabilme sorunu olmayan,
  • Tam zamanlı olarak çalışacak,
  • Seyahat engeli olmayan, ailevi problemleri veya iş ile ilgili olarak doğabilecek problemleri olmayan

Konslu mekanlar için iş ilanı Bayanlara konslu mekanlar da çalışmak üzere verilmiştir.  Başvuru için aşağıda ki numaralar ile günün 24 saati boyunca irtibata geçebilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( sanatçı ve gazino menajeri )

Related Post

Gazino gece kulüpleri barlarda kons işi yapacak bayanlar aranıyor

Ankara Kons Bayanlar

Posted by - 9 Şubat 2018 0
Ankara Kons Bayanlar günümüzde gazino menajerlik ajansları üzerinden kolayca, farklı lüks mekanlarda iş olanaklarına ulaşmaktadır. Özellikle Yücel menajerlik gazino kons…
açık kons ne demek

Açık Kons Ne Demek?

Posted by - 15 Ocak 2017 0
Bu makalede açık kons ne demek? Onu tartışacağız. Açık kons pavyonda aşağılayıcı olan her türlü istenmeyen cinsel davranıştır. Bu deneyim…