konslu dansçı kız iş ilanları

konslu dansçı kız iş ilanları

1371 0

konslu dansçı kız iş ilanları dalında yücel menajerlik Türkiye geneli gazinolarda, gece kulüplerinde, barlarda, eğlence mekanlarında, müzikhollerde, pavyonlarda ve turistik night clublerde olmak üzere çok acil kons bayan dansçı kızlar işe alınacaktır.

konslu dansçı kız iş ilanları

Acentemiz tüm türkiye geneli şehir dışı ve çevresi de dahil olmak üzere gazinobarnight club, müzikhol, pavyon iş ilanları alımı için yüksek ücretlerle kons bayan, barmeid, dansöz, oryantal, dansçı, bayan garson, bayan ses sanatçılar aramaktadır. İşe alınacak olan bayanlar bu kons ve bayan dansçı ilanları için başvurularını yücel menajerlik kons sitesi yucelmenajerlik.com dan yapabilirler. En seçkin gazinolarda çalışmak isteyen gazino personeli olmak isteyen bayanlar için ilanımız tüm türkiye geneline açıktır.

türkiye geneli gazinolarda dansöz iş ilanları

Şehir dışı yatılı çalışmak isteyen bayanlarda gazino kons ilanı başvurusu, gazino bayan garson, dansöz ilanı başvurusu, gazino bar ilanı başvurusu olan tüm ilanlarımıza müracaat edebilir.

Türkiye’nin en eski ve tecrübeli, dansçı ajansları arasında yer alan yücel menajerlik Türkiye’nin en seçkin dansçı arayan yerler de sitemiz aracılığı ile sizlere club kons dansçı iş ilanları sunmaktadır.

Eğer şehir dışında yatılı konaklamalı çalışabilirim seyahat engelim yok diyorsanız, aşağıdaki genel, fiziki ve sağlık koşulları da sizde bulunuyorsa whatsapp ve telefon numaralarımızdan bize ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Genel fiziki ve sağlık koşulları:

  • 18-30 yaş arasında olmak
  • Fiziği ve diksiyonu düzgün olmak
  • Boy 155 180 cm aralığında olmak
  • Boy ve kilo orantılı olmak
  • Sağlık probleminin olmaması gerekiyor
  • Vücudun görünen yerlerinde faça, yara izi, sakatlık problemi olmamak
  • Esnek gece çalışma temposuna uyumlu olmak
  • Güler yüzlü pozitif olmak
  • seyahat engeli olmamak

Yevmiyeler, istanbul dışı için pozisyona göre aşağıda sıralanmıştır

Kons bayan: 350 400 450 tl

Oryantal: 350 400 450 tl

Konslu solist: 500 600 700 tl

Dansçı kız ( konslu ): 450 500 600 tl ( Bu yevmiyeler direk dansçısı ve striptiz ) için geçerlidir.

ilana başvurmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yaşından büyük olan bayanlar ise en fazla 30 yaşında olmalıdırlar. Bu yaşlar arasında olmayan bayanların müracaatları kabul edilmeyecektir. Belirtilen yaşlar arasında olmayanlar lütfen ilanlarımıza başvurmayın.

Yücel Menajerlik ayrıca çalıştığı mekanlarla anlaşması gereği, personellerinin konaklama, yemek, ssk, servis giderlerini karşılatmaktadır. Tanımadığı ve iyi analiz etmediği gazino, pavyon, bar, club, müzikhol, night club gibi işletmelerle kesinlikle çalışmamaktadır.

İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

Bursa Kons İş İlanları

Posted by - 28 Şubat 2018 0
Bursa Kons İş İlanları profesyonel ve güzel konsomatris arayan gazino, bar, pavyon, müzikhol, gece kulüpleri için en iyi yöntemlerden biridir.…
Bar gazino iş ilanları

İstanbul Konsomatris Bayanlar

Posted by - 4 Şubat 2018 0
İstanbul Konsomatris Bayanlar için açılan iş ilanları gazino ve barların çok fazla canlı olmasından dolayı, zaman geçtikçe artmaktadır. Türkiye’nin en…