Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı

Kons Ne Yapar? Konsomatris Ne Kadar Kazanır?

Kons Ne Yapar? Konsomatris Ne Kadar Kazanır? Sorusu sürekli sorulmaktadır. Kons veya konsomatris müşteriler ile yakından ilgilenir ve sohbet ederler.Yücel Menajerlik ajansı olarak şunu söylemek isteriz ki, kons veya konsomatris mesleği tamamen gazino, pavyon, gece kulübü, bar ortamında çalışarak icra edilir. Konsomatris bayanlar aynı zamanda dansçılık, striptiz, Show ve birçok alanda yeteneklere sahiptir.

Kons Ne Yapar? Konsomatris Ne Kadar Kazanır?

Genel olarak gazino kons ücretleri çizgisine göre konsomatris bayan kazanç elde etmektedir, Yücel menajerlik bu yönde organizasyonlar yaparak, kons işi arayan bayanlara en iyi mekanları temin ederek yüksek kazanç elde etmelerine olanak sağlamaktadır. Ülkemizin farklı kentlerinde hizmet veren mekanlar için konsomatris temini yaparak hem mekan için kons yapan bayan bulmaktayız, hem de kons işi arayan bayana en iyi kazanca ulaşabileceği işletmeyi bulmaktayız. Yücel Menajerlik ülkemizin elit mekanları ile irtibat kurarak, pavyonda kons bayanlara en yüksek kazançlar sağlamak için çalışmaktadır. Tüm bu olanakları sağlarken bazı kriterlerimizde bulunmaktadır, kriterlerimizi kısaca sıralamamız gerekirse!

Kons Olarak Çalışacak Bayandan İstenilenler

Öncelikle 30 yaş altında olmalı ve 18 yaşını doldurması gereklidir.

Konuşma ve diksiyonu gayet güzel, insanlarla diyaloğu gayet iyi olmalıdır.

Herhangi bir sağlık sorunu olmaması ve fiziki problemi bulunmaması gereklidir.

İşini severek yapacak ve mekana gelen müşteriler ile yakından ilgilenecektir.

Konsomatris Ne Kadar Kazanır? Ve Neler Elde Eder

Günlük ortalama 850 – 1500 TL üzerinde yevmiye.

Tüm ulaşım masraflarının karşılanması.

Konaklama sıkıntısı olmadan, Ev kadar sıcak ortamda kalabilmek.

İstenmesi durumunda sigortanın yapılması.

Tüm yeme ve içme masraflarının karşılanması.

Gazinoda kons yapacak bayan arayan tüm mekanlar Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla aradıkları konsomatrise kısa sürede ulaşmaktadır. Aynı şekilde kons iş ilanları arayan bayanlar içinde kolay şekilde, Türkiye’nin farklı bölgelerinde en kazançlı şekilde konsomatris arayan mekanlar temin edilmektedir. Kons Ne Yapar? Konsomatris Ne Kadar Kazanır? diye merak edenler hemen şimdi Yücel beyle görüşebilir ve merak ettikleri tüm sorular için yardım talep edebilirler.

Yücel Menajerlik İletişim: WhatsApp: 0542 795 95 65 ve Telefon: 0542 795 95 65 Yücel Bey ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?