izmir kons iş ilanları

Kons Menejeri Ajansı Gazino Kons Menajerlik Hizmeti

2490 0

Kons menejeri menajerlik acentesi ve ajansı olan yücel kons menajerlik firması bayanlar için gazinolarda konsluk işi fırsatları sunuyor. Acil olarak kaliteli ve iyi gazinolarda çalışacak kons bayanlar aranıyor.

Kons menejeri

Tüm Türkiye genelinde özellikle İstanbul gazinolarında, İzmir gazinolarında, Ankara gazinolarında, Antalya gazinolarında, Bursa gece kulüplerinde, Adana pavyonlarında, Aydın eğlence merkezlerinde, Manisa, Çanakkale ve özellikle Balıkesir ile ilçelerinde ki gazinolarda kısacası tüm Türkiye gazinolarında günlük yüksek yevmiye ve bütçe ile çalışacak bayan kons personeller işe acil olarak alınacaktır.

Menajerlik Güvencemiz ile tüm turistik gece kulüpleri ve gazinolarda & Turistik Night Kulüplerde ortalama olarak 850 TL – 1500 TL Günlük net ücretler ile çalışmak isteyen 18 – 30 yaşları arasında kons bayan arayan mekanlar da kons olarak çalışmak isteyen bayan personeller gazino menajeri yücel tarafından işe alınacaktır. Eğlence mekanlarında çalışacak bayanların tecrübeli veya tecrübesiz olması önemli değildir.

Acilen çalışmaya başlayabilecek, işini severek yapacak öz güveni yüksek, diksiyonu iyi ve fiziksel özellikleri düzgün, 1,60 ve 1.80 arasında boy uzunluğuna sahip ve seyahat problemi olmayan ful time olarak çalışmak isteyenler tercihimizdir.

Ulaşım ücretleri, Kalacak yer, Yeme-içme & Sosyal tüm haklar sağlanacaktır.
18-30 yaşları arasındaki, hanımların bayan kons ilanı başvuruları kons menejeri firmamıza bekleniyor.

Kons menejerliği ile tarafımıza başvuracak bayanların acentemizce karşılanacak imkanları

  • Konaklama imkanı. Kalacak yer problemi olmaz
  • Sosyal tüm haklar (yeme içme, ssk ve konaklama)
  • Günlük net yevmiyeler
  • Tecrübeye göre 850 TL den başlayan net fiyatlar başlayan 1500 TL ye kadar devam eden günlük yevmiyeler
  • Huzurlu, elit, kaliteli gazinolarda çalışma ve iş imkanı

Kons menejerliği olan menajerlik ajansı ve sitemizdeki kons iş ilanları kategorisindeki ilanlarımıza başvurarak tüm imkanlardan faydalanabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz.

Kons menejeri arayanlar için Yücel menajerlik başvuruları 24 saat açık olan whatsapp hattından yada telefon görüşmeleri ile almaktadır. Sosyal sayfalarımızdan da başvuru yapabilir bizimle irtibata geçebilirsiniz.  Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamız kons menejerleri arasında Türkiye geneli bir firma olduğu için bir çok seçkin mekan ve gazino ile çalıştığından iş imkanı sağlayabilir. Bize ulaşmak için

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel Bey ile irtibata geçebilirsiniz.

Yücel Menajerlik bir kons menajeri firması olup Tüm Türkiye’nin en seçkin gazino ve gece kulüpleri ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Kons menejeri firmamıza başvuru yaparak tarafımızca sağlanan tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Related Post

İstanbul Kons Bayan

Posted by - 2 Şubat 2018 0
İstanbul Kons Bayan iş ilanları mekanların çok fazla hareketli ve canlı olmasından dolayı, gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle en büyük ilimiz…
Ankara kons iş ilanları

Ankara kons iş ilanları

Posted by - 13 Ekim 2017 0
Ankara kons iş ilanları Ankara merkez ve Ankara şehir dışı gazino, bar, müzikhol, pavyon, gece kulübü gibi mekanlarda çalışacak bayanlar için…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir