kons menajerlik iş ilanları

Kons Menajerlik İş İlanları

1756 0

Kons menajerlik iş ilanları için bayanlara özel iş imkanı yücel menajerlikten. Günlük olarak yüksek yevmiye ve de dolgun bütçelerle çalışmak isteyecek ve iş arayan bayanlara uygun kons işi imkanı. Türkiye genelinde kons çalıştıran bizim seçtiğimiz ve seçme kritelerlerimizin güvenilir ve huzurlu gazino, gece kulübü, bar, night club ve eğlence merkezlerinde konslu mekanlar da çalışacak bayanlar işe alınacaktır.

Kons menajerlik iş ilanları

Sevgili bayanlar,

İşimizi ve mekanlarımızı genişletmekle birlikte ajansımızda her zaman yeni yüzler arıyoruz.

Dünya çapında zarif, kendine güvenen ve ulaşılabilir bayanlar almak istiyoruz.

İster sektöre yeni gelen, ister deneyimli bir profesyonel olun; karşılıklı saygıya dayanarak birlikte harika bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Tüm masraflar ajans tarafından ödenecektir.

Günlük en az 450-500 £ kazanma potansiyeli ; çalışabilir ve dairede kalabilirsiniz. Her zaman kendi özel odanıza sahip olacaksınız, bu yüzden dram yok.

Telefon bir resepsiyonist tarafından ele alınmaktadır, böylece işinizi mümkün olduğunca kolay ve rahat hale getiren en profesyonel kurulumunuz vardır. Yapılan tüm ekstralar sizindir.

Hiçbir ücret ödemeden harika bir atmosfere sahip lüks bir şekilde döşenmiş bir dairede kalacaksınız! Her vardiyada para kazanabilirsiniz. Aktif olarak aşağıdakileri işe almak istiyoruz:

1. 18-30 yaş arası bayanlar

2. Çok emin, zarif tavırları ile

3. İyi derecede akıcı Türkçe 

4. Türkiye’de yasal olarak çalışabilme

Lütfen yaşınız, vatandaşlığınız ve yakın tarihli bir fotoğrafınızla bizi bilgilendirin.

Profesyonel fotoğraflar idealdir, ancak sahip değilseniz endişelenmeyin. Kabul edildikten sonra; Daha sonra profesyonel fotoğraflarınızı ajansın pahasına çekmeyi ayarlayacağız. Zeki, sakin ve rahat kızların sadece başvurması gerekir.

Kons menajerlik ajansımıza Tüm güzel bayanlardan haber bekliyoruz.

Yevmiyeler günlük olarak verilmekte olup yüksek bütçeli ücretlerdir. kons olarak çalışacak deneyimli bayanların günlük kazançları görsellik ve çekiciliğine göre 450 ile 700 TL arasındadır. Çalışma yerlerinde bayanlara tüm sosyal haklar sağlanacak olup sigortaları, yeme içme ve gıda gibi ihtiyaçları verilecek, yol yatacak yer konaklama gibi tüm sosyal hakları da sanatçı ve kons menajerliği olan acentemiz aracılığı ile gece kulübüne sağlatılacaktır. Bunları sağlamayacak mekanların tüm çalışma ve çalıştırma hakları acentemiz bünyesinde tüm hakları gizlidir.

Konsomatris menajerleri arayanlar buraya

Bir konsomatris ve organizasyon menajerliği olan acentemiz, konslu mekanlarda iş arayan bayanlara iş imkanını sağlamıştır. Bu ilana başvuru yapmak için sayfamızın altında bulunan iletişim numaraları ile irtibata geçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm Türkiye geneli olarak çalıştığımız için kontenjan sınırı gibi problem yoktur. Bir çok mekana hizmet vererek bayan personel adaylara yüksek maaşlar ile iş imkanını sağlamaktayız.

Yücel Menajerlik ile çalışacak bayanlarda aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

  • Gazino, gece kulübü, night club, müzikhol eğlence merkezlerinde kons bayan olarak çalışmak,
  • İşini severek yapacak, sohbet etmeyi seven konuşkan ve diksiyonu düzgün,
  • Minimum düzeyde 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
  • En yüksek yaş aralığı 30 dur
  • Fiziği düzgün, kalıcı bir fiziksel rahatsızlığı bulunmayan kons bayanlar tercih sebebidir.
  • Giyinişine özen gösteren, dikkat eden ve bakımlı olan bayanlar işe alınma ve tercih sebebidir.
  • Konaklama problemi olmayan, çalışacağı yer için kalabilme sorunu olmayan,
  • Tam zamanlı olarak çalışacak,
  • Seyahat engeli olmayan, ailevi problemleri veya iş ile ilgili olarak doğabilecek problemleri olmayan

Başvuru yapan bayanlar Yücel Menajerlik, kons menajerliği acentemiz güvencesi ile çalışacaklardır. kons iş ilanları olarak, kons iş ilanı, barmaid iş ilanı, bayan garson iş ilanı, dansçı kız iş ilanı, dansöz iş ilanı, oryantal iş ilanı başvurusu yapmak isteyen tüm bayanlar kons menajerlik iş ilanımıza başvuru yapabilirler

Daha detaylı bilgi ve başvuru için telefonumuzu arayabilir veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( kons ve gazino menajeri )

Related Post

Ankara kons iş ilanları

Ankara kons iş ilanları

Posted by - 13 Ekim 2017 0
Ankara kons iş ilanları Ankara merkez ve Ankara şehir dışı gazino, bar, müzikhol, pavyon, gece kulübü gibi mekanlarda çalışacak bayanlar için…
kons menejerleri

Ankara Kons Menajerleri

Posted by - 17 Şubat 2018 0
Ankara Kons Menajerleri Başkent Ankara için oldukça faydalı işler yapmaktadır. Kons iş ilanları sayesinde, konslar aradıkları mekanı bulmaktadır. Ankara bölgesinde hizmet…

Kons Aranıyor İş İlanı

Posted by - 27 Ocak 2018 0
Kons Aranıyor İş İlanı, Yücel menajerlik ajansı tarafından tüm gazino işi arayanlar için açılmıştır. Yüksek kazanç ile herkese iş imkanı…
Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

İstanbul Kons İş İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
İstanbul Kons İş İlanları içinde bulunduğumuz ortamda, kons arayan mekanlar için en iyi yöntemlerden biridir. Club bar kons iş ilanları vasıtasıyla İstanbul…