Kons Menajeri Arayanlar için İş İlanı

2106 0

Kons menajeri arayan bayan kons garson, oryantal arkadaşlar! acentemize başvurarak İstanbul, Ankara, İzmir şehir dışı seçkin gazinolarında yatılı çalışın. Bayan garson, oryantal, konsomatris iş ilanları ile acentemize başvurarak, Ankara, İzmir, Manisa, Adana, Balıkesir ve  tüm Edremit Körfezi’nin seçkin ve turistik gazinolarında başta olmak üzere Türkiye geneli kons, konsomatris, oryantal dansçılar ve bayan garsonlar işe alınacaktır.

Kons menajeri kons iş ilanları

Bayan kons, oryantal, kons iş ilanları için ücretler dolgun
İsteyenlere kesinlikle sigorta yapılır.
Şehir dışından gelip çalışmak isteyen bayanların konaklaması tarafımıza aittir.
Deneyimli, deneyimsiz, tecrübeli, tecrübesiz bayan kons, oryantal, garson alınacaktır.
En düşük fiyat 850 TL Net fiyattır. Günlük ücretler deneyime göre yine net ücretler ile şekillenmektedir.
Yevmiyeler günlük olarak verilmektedir.

Bayan Kons, konsomatris ve oryantal dansçılar için aranan özellikler aşağıdadır.

  • Giyimine özen gösteren,
  • Kişisel bakımına özen gösteren,
  • 18 yaş üstü, 35 yaş altı
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Fiziksel olarak düzgün.

Bayanlar işe alınacaktır

Yevmiyeler günlük olarak verilir. Bütçeler yüksek ve nettir. Yeni işe başlayan bayanlar için en düşük günlük ücret 850 TL dir. Fiyatlar yarı yarıya ( yarıcı ) sistemde 1000 TL ile 2500 TL ye kadar günlük olarak değişmektedir. İlan Türkiye genelidir. Özellikle Edremit, Ören, Burhaniye, Akçay, Güre, Balıkesir, Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul, Adana, Antalya, Konya ve Muğla için Daha fazla personel ihtiyacı vardır. Çalışacak bayanlar konaklamalı olarak çalışacaktır. Konaklamalar ve tüm sosyal haklar çalışacağınız mekanlara aittir ve Yücel Menajerlik Güvencesi ile bu imkanlar sağlanmaktadır. Detaylı Bilgi için lütfen whatsapp hattımızdan veya telefon ile arayarak bizden bilgi alınız.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Kons menajeri arayanlar için iş ilanımız Tüm Türkiye olmak üzere( Samsun, Zonguldak, Ankara, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Afyon, Kütahya, Antalya, Mersin, Uşak, Burdur, Isparta, Denizli, Aydın, İstanbul, Bursa, Balıkesir ) tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Yücel Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Kons menajeri arayan, Yücel Menajerlik ile çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Yücel Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlayan bir gazino menajerlik acentesidir. Kons olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak istiyor ve iş arıyorsanız yücel menajerlik güvencesi ile gazinolarda konsluk ve bayan dansçı, konsomatris, oryantal, kons menajeri iş ilanlarımıza bizi arayarak veya whatsapp hattımızdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Yücel Menajerlik olarak Tüm Sosyal Haklarınızı Koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Yücel Menajerlik gazinolarda çalışarak geçimini sağlayan bayanlar için en güvenilir gazino menajerlik acentelerinin önde gelen firmalarındandır.

Yücel Menajerlik bir bayan kons gazino menajerlik personel işe alım menajerlik sitesidir.

Related Post

konsomatris iş ilanları

Konsomatris iş ilanları

Posted by - 20 Haziran 2017 0
Konsomatris iş ilanları sitesi olan yucelmenajerlik.com adresi konsomatris iş arayanlar için kısa süre içersinde kendilerine iş bulacağı adreslerin başında geliyor…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir