Kons iş ilanları

Kons iş ilanları, kons olarak gazinolarda çalışmak isteyen, konsomasyon ilanı ile ilgilenen bayanlar için oldukça dolgun ücretli iş imkanıdır. Kons iş ilanları başvurusu yaparak Günlük yüksek yevmiye ile turistik gazino ve tüm gazino modellerinde huzurlu ortamlarda çalışmak ister misiniz?…

Kons iş ilanları

Kons iş ilanları başvurusu ile başta Edremit körfezinde kons olarak çalışmak isteyen, Bursa gece kulüplerinde, night club, bar ve turistik gazinolarında, İstanbul gece kulüplerinde, İzmir, Ankara gece kulüplerinde ve tüm Türkiye genelindeki mekanlarda eğlenceli ortamlarda elit müşterilere hizmet etmek üzere dolgun ücretler ile çalışacak deneyimli, deneyimsiz kons bayanlar alınacaktır.

Kons iş ilanları için Aranılan Özellikler

  • Eğlenmeyi seven ve bilen güler yüzlü,
  • Konuşmayı seven, diksiyonu düzgün,
  • Giyimine ve bakımına özen gösteren,
  • 18 yaş üstü,
  • Fiziksel olarak engeli olmayan,
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan,
  • Deneyimsizler için en az 450 TL günlük yevmiye ile çalışacak,
  • Seyahat ve konaklama engeli olmayan
  • İşini severek yapabilen prezentable  deneyimli deneyimsiz

Kons iş ilanı

Kons iş ilanları için Bayanlar işe alınacaktır. İşe alınan bayanlar hemen hemen tüm Türkiye  geneli için başlıca ( Trabzon, Samsun, Giresun, Artvin, Çanakkale, Bursa, Muğla ve İlçeleri olan Fethiye, Göcek, Bodrum, Balıkesir ve ilçeleri olan Bandırma, Edremit, Güre, Altınoluk, Akçay, İzmir ve ilçelerindeki gazinolarda, Ankara ve ilçelerinde ki tüm eğlence merkezleri, İstanbul ) dahil olmak üzere her yerde iş imkanına menajerliğimiz güvencesi ile işe yerleşebilirler. Gazino iş ilanlarımız tüm Türkiye’de ki eğlence merkezleri ve eğlenceye yönelik sektörler için geçerlidir. Bizimle çalışan tüm personelimiz elit müşterilere hizmet vererek yüksek gelir elde edebilirler. Yine aynı zamanda acentemiz güvencesi ile çalışan tüm personelimiz güvenli huzurlu ortamlarda, stres ve sıkıntıdan kesinlikle arınmış mekanlarda çalışır. Firma olarak kesinlikle kötü mekanları tercih etmiyoruz. Yücel Menajerlik her zaman seçkin ve tecrübeli firmalar ile çalışarak aynı zamanda personelini güven altında çalıştırmaktadır.

İş konaklamalı bir iştir. Konaklama, yemek, yol gibi sosyal haklar çalışılacak firmalara aittir. İsteyen bayanlar için sigorta kesinlikle yapılır.

Bizimle çalışmak isteyen bayanlar Kons iş ilanları başvurusu yapabilmeleri için bizlere telefon numaramızdan arayarak veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, başvuruda bulunabilirler. İşe iletişim bilgilerimiz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?