Kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı

1679 0

kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı gazino ilanı olup, gazinolarda iş arayan bayanlar için yücel menajerlik güvencesi ile çalışmak isteyen bayanlar için özel bir ilandır. Türkiye’nin her yerinde ve bölgesinde ki gazinolarda iş arayan, konsomasyon verebilecek, konsomatris olarak çalışacak bayanlara özel bir ilandır.

kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı

Ankara gazinolarında, istanbul gazinolarında, İzmir gazinolarında, Adana Gazinolarında, Manisa Gece kulüplerinde, Denizli night club, Balıkesir turistik gazinolarında, Bursa eğlence merkezlerinde, kocaeli, edirne gibi tüm il ve bu bölgelerin ilçeleri dahil olmak üzere tüm türkiye genelinde gazino ilanı olarak bu ilana başvuru yapabilir ve çalışabilirsiniz.

Ücretler günlük yevmiye olarak verilmektedir. Dolgundur. Konaklama problemi olmayan bayanlar bu işlerde konaklamalı olarak çalışcaktır. Konaklama ve seyahat engeli olmayan bayanlar öncelikli tercihimizdir.

kons bayan, ve konsomasyon hizmeti verecek bu işi severek yapacak, konuşkan tatlı dilli, diksiyonu düzgün, eğlenmeyi seven, eğlenceli ve huzurlu ortamlada çalışacak bayanlar bu ilana başvuru yapabilirler.

Bakımına giyinişine, kılık ve kıyafetine özen gösteren titiz ve temiz bayanlar kons bayan, iş ilanı na başvurabilirler

Günlük yevmiyeler 350 TL ve 450 TL arasındadır. Yarı yarıya sistemde çalışmak isteyenler 1000 TL ye kadar kazanç sağlamaktadır. Yevmiyeler iş durumuna gazinolara ve tecrübeye göre değişiklik gösterebilir. Yevmiyeler anlaşma üzerinden günlük ve nettir.

kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı başvurusu yaparak çalışmaya başlayan bayanlar için tüm sosyal haklar sağlanır, ssk, kalacak yer, konaklama, yemek vb. imkanlar sağlanacaktır

kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı başvurusu yapan bayanlar Yücel Menajerlik, kons menajerliği acentemiz güvencesi ile çalışacaklardır. Gazino iş ilanları olarak, kons iş ilanı, barmaid iş ilanı, bayan garson iş ilanı, dansçı kız iş ilanı, dansöz iş ilanı, oryantal iş ilanı başvurusu yapmak isteyen tüm bayanlar kons bayan iş ilanımıza başvuru yapabilirler.

Daha detaylı bilgi ve kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı başvurusu için 24 saat açık telefonumuzu arayabilir veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel Bey ile irtibata geçebilirsiniz.

İlanımıza huzurlu ortamlarda eğlenmeyi seven yüksek ve dolgun bütçeler ile çalışacak bayanlar başvurabilir. Bu başvuru için bu özelliklere sahip bayanlar işe alım sebebimizdir.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

İzmir Pavyon İş İlanları

Posted by - 21 Şubat 2018 0
İzmir Pavyon İş İlanları gün geçtikçe ilerleyen dijital teknoloji sayesinde, oldukça karşımıza çıkan bir durum haline gelmiştir. İzmir gazino iş…

Ankara Pavyon Konsomatris

Posted by - 12 Şubat 2018 0
Ankara Pavyon Konsomatris iş ilanları taverna ve gazinoların çok hareketli olmasından dolayı, gün geçtikçe daha fazla öne çıkmaktadır. Büyük ilimiz olan Ankara…
Türkiye kons iş ilanı

Bayan garson iş ilanları

Posted by - 13 Mayıs 2016 0
Bayan Garson İş İlanları ; gazinolarda, nayt kulüplerde, night club, gece kulüplerinde, pavyon ve tüm eğlence merkezlerinde bayan garson iş…
Gazino Kons iş ilanları

Gazino kons iş ilanları

Posted by - 19 Eylül 2017 0
Gazino kons iş ilanları katagorisinde yücel menajerlik açtığı yeni ilan ile bayan eleman kons başvuruların internet üzerinden yapılabilineceğini tekrar duyurmuştur.…