kons iş ilanı

Kons İş İlanı Arayanlar İçin TOP 5’deki Konslu Mekanlar Tanıtımı:

1223 0

Kons iş ilanı arayan kons bayanlara Türkiye’nin en iyi TOP 5’deki konslu mekanlarını veya en iyi kazanç sağlayacakları night clubleri tanıtmak istedik.

Yücel Menajerlik olarak pandemi sonrası  iş fırsatlarına  ayrılmış, Türkiye’nin en iyi mekanlarından seçilmiş birkaç kons iş ilanı teklifini bulabileceğiniz  bir bölüm oluşturduk. Bu, birkaç ilginç iş fırsatı bulacağınız faydalı bir makaledir.

Türkiye’de En İyi TOP 5’deki Konslu Mekanlar:

1.Köşk Arena: ÇANKIRI

Müzik severler, Ankara oyun havası ve elektronika’nın tüm lezzetleri için sık sık tıka basa dolu olan bu gazinoya akın eder.  Arka veranda da kons bayanlara tatlı bir rahatlama sunar. Kalabalık olduğunda sıcaklık ve ses rahatsız edici seviyelere ulaşmaz.

Sık sık konserler düzenleyen Köşk Arena gazinosunda çalışmak, iyi vakit geçirmek ve bol kazançlar sağlamak isterseniz siz kons bayanlara nihai havayı yaratabiliriz.

Son teknoloji bir  ses sistemi, tek renkli aydınlatması, hoş duvar çıkartmaları ve geniş bir dans pistine sahip Köşk Arena gazinosu hem canlı konserleri hem de DJ setleri ile kons iş ilanı başvurusu yapacak adaylara bol kazançlar vaat ediyor.

2.Yaprak Night Club: KAHRAMANMARAŞ

Kons bayanlar düşünülerek tasarlanan ana salon, mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş bir kabine, sağlam bir ses sistemine, geniş bir dans pistine ve performanslar için orta bir sahneye sahiptir. Yaz aylarında havuzlu bahçesiyle havuz kenarında hoş vakit geçirme ve serinleme seçenekleri sunmaktadır. Üst katındaki konaklama odaları mükemmel ve üç yıldızlı konforla tasarlanmış bir şekildedir.

3.Yılbay Night Club: Akçay/BALIKESİR

Yılbay Night Club “tropikal bir denizi ve oksijeni bol havası olan bir tatil köyünde fantezi dolu dans ve gece kulübü”, meşru bir ses sistemi ve eğlenceleri yöneten sürekli olarak sıcak ortamı ile rakiplerinden ayrılır. Club, kapılarını tekrar 2010’da açtı, Akçay’da kendi sahnesini ve çok sayıda endüstri öncüsüne ev sahipliği yaparak toplulukta büyük bir isim yaptı.

Şaşırtıcı derecede dekoruyla donatılan salonu, oldukça büyük performans alanını çok çeşitli kullanımlar için kullanıyor: Eklektik canlı müzik takvimi ve DJ setleri, harika kombinasyonlarından revü dans eylemlerine kadar kons iş ilanı başvurusu için mükemmel bir mekan. Neyle karşılaşırsanız karşılaşın, en son hareketlerinizi sergilemek için bolca dans alanı ve bolca kazançlar bulacaksınız.

4.Mahsen Night Club: BALIKESİR

Mahsen Night Club ”En iyi gece kulübü” sorusuna verilebilecek en yaygın cevaplar, en uzun soluklu, en büyük DJ performanslarına sahip olduğu, kaliteli sanatçıların sahne aldığı en pahalı, seçkin mekanlardan biridir.

Balıkesir, hiç uyumayan bir şehir ve bunun iyi bir nedeni var. Aksiyonu gerçekten getiren ve bütün gece açık olan inanılmaz gece hayatı olan mahsen night club var. Bu güzel ormanda kendi başınıza güzel bir maceraya atılmaya hazır mısınız?

5.Pırlanta Night Life: Bergama/İZMİR

Bergama’daki kons servisi kalabalığına hitap etmeyi amaçlayan lüks bir mekandır. Bir gece kulübü ortamının üstünde bir restorana sahip olan Pırlanta, her iki dünyanın da en iyisini sunar, böylece akşam yemeğinden sonra dinlenmek ve iyi vakit geçirmek için uzakta bir yer aramanıza gerek kalmaz.

Mekan kompleksi, bir dizi sahne ve tam hizmet etkinlik alanları içeren endüstriyel bir şehir bloğunu kaplar. Kons bayanlara sonsuz bir deneyim yelpazesi sunar.

Kons İş İlanı Başvurusu Nereden Yapabilirsiniz?

Kons iş ilanı başvurusu için nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, buradan kılavuzumuza göz atın. Fikir almak için kons sitesi olan web sitemizi inceledikten sonra, daha fazla rehberlik için yerel temsilciliklerimize sormaktan veya yardım hattımıza ulaşmaktan çekinmeyin.

Related Post

Bayan gazino iş ilanları

izmir gazino menejerleri

Posted by - 13 Mayıs 2017 0
izmir gazino menejerleri. gazino menajerlik acentesi olarak tüm türkiye geneli seçkin turistik gazino mekanlarıyla çalışmayı ilke edinmiş olan kons menejer…
izmir kons iş ilanları

İzmir Kons İş İlanları

Posted by - 19 Eylül 2017 0
İzmir kons iş ilanları sitesi olan yucelmenajerlik.com adresi kons iş arayanlar için kısa sürede iş bulacağı adreslerin başında geliyor İzmir…
konslu gazinolar

Konslu gazinolar

Posted by - 24 Mart 2017 0
Konslu gazinolar da çalışmak ister misiniz? Yücel Menajerlik Kons Bayan arayan mekanlar için, kons olarak çalışmak üzere personel istihdamı sağlıyor.…