Kons Bayanlar Ne Yapar?

Kons Bayanlar Ne Yapar? Genel olarak gece hayatının en büyük parçası olan gazino ve pavyonlarda, mekana gelen müşteriler ile yakından ilgilenerek, sohbet ederek müşterilerle zaman geçiren bayana denmektedir. Kons esasen konsomatris kelimesinin kısaltılmış halinde olmakta ve özellikle ülkemizde bulunan tüm pavyon ve gazinolarda kons arayan mekanlar bulunmaktadır.

Kons Bayanlar Ne Yapar?

Konsomatris bayanlar gazinoda ortama uygun kıyafet seçimini yaparak, müşterilerin mekanda kaldıkları sürece onlara en güzel havayı yaşatabilmek için çalışmaktalar. Türkiye de gazino kons ilanları vererek birçok mekana konsomatris temini yapan Yücel Menajerlik Ajansı aynı zamanda, birçok kons işi arayan bayan içinde büyük kolaylıklar sunmaktadır. Konsomatrislik yapacak bayandan bazı özellikler istendiği gibi, aynı zamanda kons arayan pavyon içinde konsomatrislerin mağdur olmaması için bazı araştırmalarda yapılmaktadır. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Yücel Menajerlik hem kons yapacak bayan için, hem de konsomatris arayan gazino için memnuniyet ışığında hizmetlerini sürdürmektedir.

Kons Bayanlar Ne Yapar? Ve Kons Olmak İçin Kriterler Nelerdir?

İlk olarak kons olarak çalışacak bayanın yaşı 18 ve 40 yaş arasında olmalıdır.

Diksiyonu gayet düzgün, konuşmayı seven ve güler yüzlü olmalıdır.

Giyim ve kuşamı özenli, gazino ve pavyon ortamına uygun olmalıdır.

Seyahat engeli olmamalı ve farklı illerde rahatça çalışabilmelidir.

Kons Bayanlar Ne Yapar? Ve Konsomatrislere Verilen Haklar Nelerdir?

Öncelikle Yücel Menajerlik kişinin sosyal haklarını ön planda tutmaktadır.

Gazinoda konsomatris bayan için 400 – 600 TL arası yevmiye.

Gidiş ve geliş masraflarının karşılanması, ulaşımın sağlanması.

En iyi şekilde kalabilmesi için konaklamanın sağlanması.

En iyi şekilde yemek ve içmelerin temin edilmesi.

Kons Menajerlik Firması

Kons işi arayan bayanlar Yücel menajerlik direktörü Yücel beyle görüşerek en kısa sürede, ülkemizin en elit işletmelerinde iş başı yapabilirler. Yılların deneyimi ile Yücel menajerlik sayısız mekana ve kons işi arayan bayanlar için çalışmalar yaparak, her iki taraf içinde büyük hizmetler sunmuştur. Tüm iş fırsatlarından yararlanmak ve en gözde mekanlarda çalışabilmek için hemen şimdi Yücel beyle görüşebilir, kısa sürede yüksek kazançlı mekanlarda iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Yücel Beye 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?