Kons Bayanlar Ne Yapar?

4663 0

Kons Bayanlar Ne Yapar? Gece hayatının parçası olan kons bayanlar gazino ve pavyonlarda, müşterilerle yakından ilgilenir, sohbet ederek zaman geçirirler. Kons bayanlar genel olarak eğlence mekanlarının en büyük parçasıdır.

Kons esasen konsomatris kelimesinin kısaltılmış hali olmakta ve özellikle ülkemizde bulunan tüm pavyon ve gazinolarda kons arayan mekanlar bulunmaktadır.

Kons Bayanlar Ne Yapar?

Kons bayanlar gazinoda ortama uygun kıyafet seçimini yaparak, müşterilerin mekanda kaldıkları sürece onlara en güzel havayı yaşatabilmek için çalışmaktalar.

Türkiye de gazino kons is ilanları vererek birçok mekana konsomatris temini yapan Yücel Menajerlik Ajansı aynı zamanda, pavyonda kons işi arayan bayan içinde büyük kolaylıklar sunmaktadır. Konsomatris iş ilanları arayan bayandan bazı özellikler istendiği gibi, aynı zamanda kons arayan pavyon içinde konsomatrislerin mağdur olmaması için bazı araştırmalarda yapılmaktadır. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Yücel Menajerlik hem kons yapacak bayan için, hem de konsomatris arayan gazinolar için memnuniyet ışığında hizmetlerini sürdürmektedir.

Kons Bayanlar Ne Yapar? Ve Kons Olmak İçin Kriterler Nelerdir?

İlk olarak kons olarak çalışacak bayanın yaşı 18 ve 30 yaş arasında olmalıdır.

Diksiyonu gayet düzgün, konuşmayı seven ve güler yüzlü olmalıdır.

Giyim ve kuşamı özenli, gazino ve pavyon ortamına uygun olmalıdır.

Seyahat engeli olmamalı ve farklı illerde rahatça çalışabilmelidir.

Kons Bayanlara Verilen Haklar Nelerdir?

Öncelikle Yücel Menajerlik kişinin sosyal haklarını ön planda tutmaktadır.

Gazinoda konsomatris bayan için 850 – 1500 TL arası yevmiye.

Gidiş ve geliş masraflarının karşılanması, ulaşımın sağlanması.

En iyi şekilde kalabilmesi için konaklamanın sağlanması.

En iyi şekilde yemek ve içmelerin temin edilmesi.

Kons Menajerlik Firması

Kons işine meraklı özellikle deneyimsiz bayanlar Kons Bayanlar Ne Yapar? sorusunun cevabını Yücel menajerlik direktörü Yücel beyle görüşerek detaylı bir şekilde alabilirler.

Kons bayan olarak çalışmak isteyenler Ajansımız güvencesiyle en kısa sürede, ülkemizin en elit işletmelerinde iş başı yapabilmektedir. Yılların deneyimi ile Yücel menajerlik sayısız mekana ve kons is ilanları arayan bayanlar için çalışmalar yaparak, her iki taraf içinde büyük hizmetler sunmuştur. Tüm iş fırsatlarından yararlanmak ve en gözde mekanlarda çalışabilmek için hemen şimdi Yücel beyle görüşebilir, kısa sürede yüksek kazançlı mekanlarda iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Yücel Beye 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Related Post

Bayan garson kons iş ilanları

İzmir Bayan Kons İş İlanları

Posted by - 23 Şubat 2018 0
İzmir Bayan Kons İş İlanları, gerek internette gerekse reel yaşantımızda sıklıkla karşımıza çıkmakta, genel olarak menajerler tarafından verilmektedir. Ve ülkemizin…