Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek

10040 0

Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek sorusu, konsluk işi ile alakası olmayan kadınların en fazla merak ettiği konulardan biridir. Kons yapan kadınlar için kons yani konsomatris genel manada gazino ya da pavyonda mekana gelen müşteriler ile iyi vakit geçirmeye çalışan kimselerdir.

Türkiye de birçok elit gazino ve pavyonda konsluk işi yapacak ya da yapmak isteyen bayanlar Yücel menajerlik aracılığıyla en gözde mekanlarda iş bulmaktalar. Eğer sizde gece hayatının gözdesi işletmelerde çok yüksek kazançlı mekanlarda çalışmak istiyorsanız Yücel menajerlik ajansı ile irtibat kurarak hızlı bir şekilde iş başı yapabilirsiniz.

Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek?

Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek sorusunun cevabını Yücel menajerliği 7/24 arayarak daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Kons işi arayanlar Yücel menajerlik aracılığıyla en iyi işlerde çalışmaktadır. Yücel menajerlik gazino veya pavyonda çalışacaklara kons menajerliği ve konsomatris menajerliği yanı sıra dansöz oryantal menajerliği, dansçı menajerliği, solist menajerliği de yapmaktadır.

Yücel menajerlik hem mekanlara personel sağlamakta aynı zamanda pavyonda çalışacak kons bayanlara en iyi imkanları sunmaktadır.  Yücel menajerlik bayanlara iş olanakları sağlarken kons is ilanları arayanlardan bazı özellikler ve kriterlerde istemektedir.

Mekanlara aracılık edilecek bayanlar istenilen kriterlere uygun ise hemen iş başı yapabilirler, istenilen kriterler aşağıda sıralanmıştır.

Gazinolarda Çalışacaklar İçin İstenilenler

* Sağlık sorunu olmayacak ve fiziksel her hangi bir problemi olmayacaktır.

* Seyahat engeli olmayacak, rahatça mekanlarda çalışabilecek durumda olmalıdır.

* Kons işi arayanlar 18 yaşının üzerinde ve 30 yaş altında olmalıdır.

* Giyim tarzı mekanlara uyumlu şık ve bakımlı olmalıdır.

* Sohbet ve muhabbeti iyi olmalı mekana gelenleri mutlu etmelidir.

Gazinolarda Çalışacaklara Verilecek Bazı Kolaylıklar

* Gecede günlük 850 – 1500 TL arasında yevmiye hak edecektir.

* Günlük yeme içme masrafları, mekan tarafından karşılanacaktır.

* Gidiş gelişler için ulaşım mekan tarafından sağlanacaktır.

* Sigorta ve diğer kolaylıklar sağlanacak, birçok haklar verilecektir.

Kons Bayanlar İçin Türkiye geneli en iyi mekanları bilen menajerlik ajansı olan Yücel menajerlik konsluk işleri doğrultusunda profesyonel hizmet sunarak kons menajerleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Yücel menajerlik gazino işinde ister tecrübeli, ister tecrübesiz tüm kadınlara pavyonda güvenli iş imkanları sağlamaktadır.

Yücel menajerliğe WhatsApp numaralarından 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 hızlı bir şekilde ulaşabilir Yücel beyden direk bilgi alabilirsiniz.

Related Post

Gazino Kons iş ilanları

Gazino kons iş ilanları

Posted by - 19 Eylül 2017 0
Gazino kons iş ilanları katagorisinde yücel menajerlik açtığı yeni ilan ile bayan eleman kons başvuruların internet üzerinden yapılabilineceğini tekrar duyurmuştur.…
kons iş ilanları

Bayanlara kons iş ilanları

Posted by - 20 Temmuz 2017 0
Bayanlara kons iş ilanları kategorisinde yücel menajerlik açtığı yeni ilan ile şimdiden bayan eleman kons başvuruların internet üzerinden yapılabilineceğini tekrar…
Konsomatris çalıştıran mekanlar

Konsomatris Arayan Mekanlar

Posted by - 23 Mart 2017 0
Konsomatris arayan mekanlar için acil günlük yüksek ve net yevmiyeli, bayan kons personeller alınacaktır. Yücel menajerlik acentesi farkı ile konsluk…