Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek

Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek gerek gazinoda çalışan kadınlar, gerekse bu işle alakası olmayan kadınların en fazla merak ettiği konulardan biridir. Kons yapan kadınlar için kon yani konsomatris genel manada gazino ya da pavyonda mekana gelen müşteriler ile iyi vakit geçirmeye çalışan kimselerdir.

Türkiye de birçok elit gazino ve pavyonda konsluk işi yapacak ya da yapmak isteyen bayanlar Yücel menajerlik aracılığıyla en gözde mekanlarda iş bulmaktalar. Eğer sizde gece hayatının gözdesi işletmelerde çok yüksek kazançlı mekanlarda çalışmak istiyorsanız Yücem menajerlik ajansı ile irtibat kurarak hızlı bir şekilde iş başı yapabilirsiniz.

Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek

Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek Kons işi arayanlar yücel menajerlik aracılığıyla en iyi işlerde çalışmaktalar. Yücel menajerlik konsomatris menajerliği, dansöz menajerliği, dansçı menajerliği, günlük garson iş ilanları vermektedir.

Yücel menajerlik hem mekanlara personel sağlamakta aynı zamanda pavyonda çalışacak kadın ayarlamaktadır.  Yücel menajerlik bayanlara iş olanakları sağlarken bazı özellikler ve kriterlerde istemektedir. Mekanlara aracılık edilecek bayanlar istenilen kriterlere uygun ise hemen iş başı yapabilirler, istenilen kriterler aşağıda sıralanmıştır.

Gazinolarda Çalışacaklar İçin İstenilenler

* Sağlık sorunu olmayacak ve fiziksel her hangi bir problemi olmayacaktır.

* Seyahat engeli olmayacak, rahatça mekanlarda çalışabilecek durumda olmalıdır.

* Kons işi arayanlar 18 yaşının üzerinde ve 40 yaş altında olmalıdır.

* Giyim tarzı mekanlara uyumlu şık ve bakımlı olmalıdır.

* Sohbet ve muhabbeti iyi olmalı mekana gelenleri mutlu etmelidir.

Gazinolarda Çalışacaklara Verilecek Bazı Kolaylıklar

* Gecede günlük 450 – 600 TL arasında yevmiye hak edecektir.

* Günlük yeme içme masrafları, mekan tarafından karşılanacaktır.

* Gidiş gelişler için ulaşım mekan tarafından sağlanacaktır.

* Sigorta ve diğer kolaylıklar sağlanacak, birçok haklar verilecektir.

Kons Bayanlar İçin Kons Ne Demek bunu en iyi bilen menajerlik ajansı olan Yücel menajerlik bu doğrultuda profesyonel hizmet sunarak, gazinolara kons menajerleri arasında ilk sırada gelmektedir. Yücel menajerlik gazino işinde ister tecrübeli, ister tecrübesiz tüm kadınlara pavyonda iş imkanları sağlamaktadır.

Yücel menajerliğe WhatsApp numaralarından 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 hızlı bir şekilde ulaşabilir Yücel beyden direk bilgi alabilirsiniz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?