Kons bayan garson iş ilanları

Kons bayan garson iş ilanları

1674 0

Kons bayan garson iş ilanları gazinolarda ve gece kulüplerinde kons ve garson olarak çalışmak isteyen bayanlar için hazırlanan iş ilanıdır. Tüm Türkiye genelinde ki gazinolarda çalışarak yüksek gelir ve bütçe ile çalışacak kons ve garson bayanlar işe alınacaktır. Türkiye genelinde bulunan tüm seçkin gazinolar için günlük en az 200 TL bütçe ile çalışmak üzere bayan garson,  günlük en az 350 TL bütçeyle çalışmak üzere de bayan kons personeller gazinolarda işe alınacaktır.

İşe alınacak olan bayan kons ve bayan garsonların 18 yaşlarını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Yine işe alınacak olan bayanların en fazla 30 yaşlarında olmaları gerekir. 30 yaş ve üstü bayanlar için farklı konumlarda personel alımları ilanlarımızda mevcuttur.

Kons bayan garson iş ilanları , ilanımıza başvuracak olan bayan adaylarımız için seyahat engeli olmamalıdır. Türkiye genelinde tüm gazinolarda çalışabilmek adına seyahat engeli olmayan baanlar öncelikli olarak tercih edilecektir. Kendi bölgesinde ki gazino ve eğlence merkezinde çalışmak isteyen bayanlar ise başvuru esnasında bunu bize bildirmeleri gerekmektedir.

Kons bayan garson iş ilanları

Bu ilanımıza başvuru yapacak olan bayanların, giyim, kuşam, bakım, makyaj, temizlik ve titizlik konusuna önem vermeleri gerekir. En seçkin gazinolarda , eğlence merkezlerinde çalışılacağından dolayı bu çok önemli bir husustur.

Eğlence merkezlerinde çalışacak olan bayanların işlerini severek yapmaları gerekmektedir. İşini severek yapacak ve sohbet etmeyi seven çalışırken bir yandan da eğlenerek gelir elde etmek için bu ilana başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kons bayanların ve bayan garsonların Konaklama gibi ihtiyaçları acentamız garantisi ile çalışacakları mekan tarafından karşılanmaktadır. Bunun için kalabilme, konaklayabilme için herhangi bir engel olmaması gerekmektedir. Çalışacak bayanlarda konaklama için problemi olmayan bayanlar tercih sebebidir.

Konslu yerler için kons bayan olarak çalışmak istiyor iseniz tecrübeli veya tecrübesiz olmanız fark etmez. Lütfen aşağıda ki iletişim numaralarından bizimle iletişime geçiniz. İletişim için herhangi bir form doldurmanıza gerek yoktur. Aşağıda ki numarayı günün 24 saati aramanız yeterli olacaktır.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( sanatçı, model ve gazino menajeri )

 

Related Post

Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

Antalya kons iş ilanları

Posted by - 24 Eylül 2017 0
Antalya kons iş ilanları, kons bayan garson ve konsomatrislik için hizmet veren menejerlik ajansımız güvencesiyle gazino, pavyon, night club, müzikhol, bar  çalışacak antalyalı…