Kons Bayan Arayan Gazinolar için Bu İlana Bakın

Kons bayan arayan gazinolar ve kons çalıştıran gazino, gece kulüplerinde, mekanlar da iş arıyor iseniz Yücel Menajerlik Model ve Sanatçı Menajerliği Aracılığı ile iş imkanı sunuyoruz.

Türkiye genelindeki bir çok gece kulübünde ve gazinolarda iş imkanı sunan acentemiz sizler için günlük net yüksek bütçeler ile tarzınıza en uygun mekanlara personel yerleştiriyor. Gece alemi iş ilanlarında Türkiye’nin en seçkin insan kaynakları olan firmamız sizler için huzurlu, kaliteli ve elit mekanları sunuyor.

Kons bayan arayan gazinolar

Sizlere en uygun, en yakın bölgelerde ki sizin seçiminiz olacak mekanlarda iş imkanlarımız için aşağıda ki özellikler bende var diyorsanız günlük minimum450 , en fazla ise 600 TL bütçe ile bayan personel alımları yapıyoruz.

Eğer;

  • 18 yaşı ile 40 yaşları arasında iseniz (18 yaşını doldurma şartı) ,
  • Seyahat engeliniz veya probleminiz yok ise,
  • Konaklama için bir probleminiz yok ise,
  • Giyim kuşam ve giyim tarzınız iyi ise ve kişisel bakımınıza özen gösteriyor iseniz,
  • Sohbet etmeyi seviyor iseniz,
  • Güler yüzlü iseniz,

İşiniz hazır.

Kons bayan arayan gazinolar  ilanımıza başvuru için yapmanız gereken şey sitenin altında bulunan iletişim bilgileri ile bizi aramanız veya whatsapp personel alımı hattımızdan günün 24 saati bizimle irtibat kurarak işe başvuruda bulunmanızdır.

Sağladığımız sosyal olanaklar  tam kapasitelidir. Sosyal imkanlarımız konaklama, yeme içme, gıda, yol ulaşım, otobüs veya uçak ücretleri ve eğer isterseniz ssk ile tüm sosyal hakları personellerimize sağlamaktayız.

İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Eskişehir, Antalya, Konya, Isparta, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Tekirdağ, Edirne Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Mersin, Hatay, İskenderun, Çankırı, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Manisa, Muğla da ki gazinolar, gece kulüpleri, eğlence merkezleri, barlar, turistik gazinolar için öncelikli olarak personel alımı yapıyoruz. Fakat tüm Türkiye geneli için çalıştığımızdan kons bayan arayan gazinolar hangi bölgede var ise o bölgeye personel sağlıyoruz. Detaylı bilgi, başvuru ve iletişim için aşağıda ki numaradan bize ulaşınız. Başvuru için her hangi bir formumuz bulunmamaktadır. Tek iletişim kanalımız aşağıda ki numaralardır.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( sanatçı, model ve gazino menajeri )

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?