Kons Aranıyor İş İlanı

1164 0

Kons Aranıyor İş İlanı, Yücel menajerlik ajansı tarafından tüm gazino işi arayanlar için açılmıştır. Yüksek kazanç ile herkese iş imkanı sunmaktayız. Ülkemizin birçok farklı şehirlerinde hizmet veren elit mekanlarda iş bulma fırsatları Yücel menajerlik ajansı tarafından istihdam edilmektedir.

BİZ KİMİZ?

Yücel Menajerlik, küresel pazar liderlerinden oluşan Türkiye’nin lider canlı eğlence şirketidir: Yücel Menajerlik, 40’tan fazla ilde yaklaşık 4.000 sanatçı ve kons için yılda 100’den fazla etkinlik ve mekanı destekleyen Türkiye’nin en büyük canlı eğlence sağlayıcısıdır.

Yücel Menajerlik, kons işlerinin doğduğu, sanatçıların hayat bulduğu ve hayranların canlı müziğin heyecanını yaşadığı yerdir. Mekan Operasyonlarında fırsat sıkıntısı olmadan eğlenceli ve iyimser bir çalışma kültürü geliştiriyoruz.

Herkesin topluluğumuza ait olduğunu ve gelişebileceğini hissetmesini istiyoruz, bu nedenle kariyerinize ve kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğlence ve canlı müzik bizim tutkumuz ve ortak noktamızı buluyoruz.

Kons Aranıyor İş İlanı

Git gide gelişen eğlence sektöründe ve oldukça zenginleşen elit işletmelerde çalışmak için Yücel Menajerlik kons is ilanı açmıştır. Yücel menajerlik kons is ilanları başvurusunda bulunacak pavyon kadınları için bir takım özellikler istemektedir. İstenilen özelliklere uygun olan her kadın ivedi şekilde en yüksek gelirle iş başı yapabilecektir. Yücel menajerlik ajansı uzun yıllardır, gazino iş ilanları açarak birçok bayana elit gazino ve pavyonlarda iş fırsatları sunmuştur. Elit ve lüks gazino ve pavyonlarda çalışabilmeniz için istenilen kriterler şunlardır.

Kons İş İlanı İçin İstenilen Özellikler

Müşteriler için mekan içindeki deneyimleriyle ilgili bir bilgi kaynağı olarak hizmet etmelidir.

Müşterilere mekana geri dönüş zamanları konusunda ikna edebilme yeteneğine sahip olmalıdır.

Müşterilerle güçlü ilişkiler kurma ve onların ihtiyaçlarını tahmin etme becerisine sahip olmalıdır.

Kons olarak çalışacak bayanlar 18 yaş üstü ve 30 yaş altında olmalıdır.

Örnek ve profesyonel bakım standartlarını korumalıdır. Giyim tarzı ve davranışları mekana uyumlu olmalıdır.

Kons iş ilanları için pavyon kadınları kesinlikle güzel ve çekici olmalıdır.

Konuşması oldukça güzel, müşteriler ile yakından ilgilenebilmelidir.

Fiziksel sorunu olmamalı ve sağlığı gayet iyi olmalıdır.

Diksiyonu düzgün iletişim yeteneğine sahip olmalıdır

Gazinoda Konsomatris işi İçin Sunulan Ekstralar

Öncelikle gündelik yevmiyesi 850 TL ve 1500 TL arasında olacaktır.

Tüm yeme ve içme masrafları mekan tarafından karşılanacaktır.

Mekana gidiş gelişler için ulaşım mekan tarafından sağlanacaktır.

İstenmesi durumunda sosyal sigortası başlatılacaktır.

Rahat bir şekilde kalabilmesi için, konaklama sağlanacaktır.

Yücel menajerlik ajansı kons aranıyor iş ilanı için birbirinden farklı kolaylıklar sağlamaktadır. Verilen tüm haklar ve kolaylıkların yanında öncelikle kons olarak çalışacak bayan ücretleri oldukça dolgundur. Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet veren lüks mekanlarda çalışacak bayanlar kriterlere uygun ise hemen işe başlayabileceklerdir. Yücel menajerlik bayanlara iş imkanı sunduğu gibi aynı zamanda mekanlara hizmet sağlamaktadır. Yüksek kazançlı lüks elit mekanlarda kons ilanları vasıtası ile çalışmak için hemen irtibat kurabilirsiniz. Yücel menajerlik ile WhatsApp ve SMS üzerinden 0542 795 95 65 – 0542 795 95 65 numaralardan 7/24 Yücel beyle görüşebilirsiniz.

Related Post

kons iş ilanları

Bayanlara kons iş ilanları

Posted by - 20 Temmuz 2017 0
Bayanlara kons iş ilanları kategorisinde yücel menajerlik açtığı yeni ilan ile şimdiden bayan eleman kons başvuruların internet üzerinden yapılabilineceğini tekrar…
Bayan Garson kons

İstanbul Dansçı Aranıyor

Posted by - 7 Şubat 2018 0
İstanbul Dansçı Aranıyor iş ilanları son zamanlarsa özellikle gazino iş ilanları veren platformlarda sıklıkla görülmektedir. Özellikle bu alanda büyük hizmetler…