KONS BAYAN

İzmir Menajer Kons

Ülkemizin en gözde gazino ve mekanlarında çalıştırılmak üzere, Yücel menajerlik tarafından konsomatrisler aranmaktadır. İzmir menajer kons iş ilanları için Yücel menajerlik başvuruları kabul etmektedir. Yücel menajerlik ajansı elit gazino ve bar kulüpler için, tecrübeli, tecrübesiz çalışmak isteyen her bayanı kabul etmektedir.

İzmir Menajer Kons

Ülkemizin gelişmiş gece hayatına sahip İzmir her alanda olduğu gibi gece hayatı içinde oldukça gelişmiş bir ilimizdir. İzmir gazino iş ilanları veren yücel menajerlik ajansı, oldukça yüksek gelirle bayanlara iş olanakları sunmaktadır. Kons olarak iş arayan tüm bayanlar Yücel menajerliğin belirlediği kriterlere uygun iseler, ivedi olarak iş başı yapabileceklerdir. İzmir kons iş ilanları için müracaat eden her bayan birbirinden farklı haklardan yararlanacaklardır. Konsomatris olarak çalışacak bayanlar, tamamen İzmir bölgesinin en gözde mekanlarında alışma şansı yakalayacaklardır. Yücel menajerlik ajansı iş imkanı sunacağı kişilerden aşağıda belirtilen özellikleri aramakta ve oldukça büyük imkanlar sunacaktır.

İzmir Gazinolarında Çalışacak Kişiden İstenilenler

Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü olmalıdır. Mekan müşterileri ile yakından ilgilenmelidir.

Sağlık sorunu olmayan ve her hangi bir fiziksel sorunu olmayacaktır.

İzmir menajer telefonları ile ulaşanlar 18 yaş üstünde olmalı, 40 yaş altında olmalıdır.

Seyahat problemi olmayan ve farklı mekanlarda çalışmaya el verişli olmalıdır.

Kıyafet ve giyimine oldukça önem veren biri olmalıdır.

Konsomatris Bayanlara Verilen İmkanlar

İzmir pavyon işi için gidiş geliş, yol masrafları karşılanacaktır.

Rahatça konaklaya bilmesi için, gayet temiz bir yer verilecektir.

İzmir pavyon kons iş ilanları aracılığıyla isteyen bayana sigortaları yapılacaktır.

Gecede ortalama yevmiyesi, 300 TL ve 600 TL arasında olacaktır.

Yeme ve içme  masrafları gazino ve bar tarafından karşılanacaktır.

İzmir menajer kons işi için, verilen tüm bu imkanlardan yararlanabilmek için hemen Yücel menajerlik ajansı ile irtibat kurabilirsiniz. Yücel menajerlik ajansı kons iş ilanları dışında, İzmir gazinoda kons iş ilanları vererek, her alanda eleman aramaktadır. Yücel menajerlik güvencesi altında, başta İzmir taverna iş ilanları olmak üzere tüm verilen ilanlara müracaat edebilmek için başvuruda bulunabilirsiniz. İşe ihtiyacınız varsa hemen şimdi WhatsApp üzerinden 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından, Yücel beye ulaşabilirsiniz. Yücel bey size iş olanakları hakkında bilgileri sizlere verecektir.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?