KONS BAYAN

İzmir Menajer Kons

2076 0

İzmir menajer kons ajansı Yücel menajerlik tarafından ülkemizin en gözde mekanlarında çalıştırılmak üzere, konsomatrisler aranmaktadır. İzmir menajer kons iş ilanları için Yücel menajerlik başvuruları kabul etmektedir. Yücel menajerlik ajansı elit gazino, pavyon ve bar kulüpler için, tecrübeli, tecrübesiz çalışmak isteyen fiziği ve diksiyonu düzgün her bayanı kabul etmektedir.

İzmir Menajer Kons

Ülkemizin gelişmiş gece hayatına sahip İzmir her alanda olduğu gibi gece hayatı içinde oldukça gelişmiş bir ilimizdir. İzmir gazino iş ilanları veren Yücel menajerlik ajansı, oldukça yüksek gelirle bayanlara iş olanakları sunmaktadır. Kons olarak iş arayan tüm bayanlar Yücel menajerliğin belirlediği kriterlere uygun iseler, ivedi olarak iş başı yapabileceklerdir. İzmir kons iş ilanları için müracaat eden her bayan birbirinden farklı haklardan yararlanacaklardır. Kons bayan (konsomatris) olarak çalışacak bayanlar, tamamen İzmir bölgesinin en gözde mekanlarında çalışma şansı yakalayacaklardır. Yücel menajerlik ajansı iş imkanı sunacağı kişilerden aşağıda belirtilen özellikleri aramakta ve oldukça iyi imkanlar sunacaktır.

İzmir Gazinolarında Çalışacak Kişiden İstenilenler

Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü olmalıdır. Mekan müşterileri ile yakından ilgilenmelidir.

Sağlık sorunu olmayan ve her hangi bir fiziksel sorunu olmayacaktır.

İzmir menajer telefonları ile ulaşanlar 18 yaş üstünde olmalı, 35 yaş altında olmalıdır.

Seyahat problemi olmayan ve farklı mekanlarda çalışmaya el verişli olmalıdır.

Kıyafet ve giyimine oldukça önem veren biri olmalıdır.

Kons Bayanlara Verilen İmkanlar

İzmir pavyon işi için gidiş geliş, yol masrafları karşılanacaktır.

Rahatça konaklayabilmesi için, gayet temiz bir yer verilecektir.

İzmir gazino pavyon iş ilanları aracılığıyla isteyen bayana sigortaları yapılacaktır.

Gecede ortalama yevmiyesi, 850 TL ve 1500 TL arasında olacaktır.

Yeme ve içme  masrafları pavyon, gazino ve bar tarafından karşılanacaktır.

İzmir menajer kons iş ilanı için, verilen tüm bu imkanlardan yararlanabilmek için hemen Yücel menajerlik ajansı ile irtibat kurabilirsiniz. Yücel menajerlik ajansı İzmir gazino kons iş ilanları vererek, kons bayan, oryantal, bayan solist, direk dansçısı aramaktadır. Yücel menajerlik güvencesi altında, başta kons iş ilanları olmak üzere tüm verilen ilanlara müracaat edebilmek için başvuruda bulunabilirsiniz. İşe ihtiyacınız varsa hemen şimdi WhatsApp üzerinden 7/24 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından, kons ve gazino menajeri Yücel beye ulaşabilirsiniz. Yücel bey size iş olanakları hakkında bilgileri sizlere verecektir.

Related Post

Gazino Kons iş ilanları

Gazino kons iş ilanları

Posted by - 19 Eylül 2017 0
Gazino kons iş ilanları katagorisinde yücel menajerlik açtığı yeni ilan ile bayan eleman kons başvuruların internet üzerinden yapılabilineceğini tekrar duyurmuştur.…