Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

İzmir Konsomatris İş İlanları

İzmir Konsomatris İş İlanları, gazino ve pavyon iş ilanları sayesinde mevcut iş sektöründe oldukça karşılaşılan bir durum haline gelmiştir. İzmir gazino ve pavyonlarında çalıştırılmak üzere birçok bayan konsomatris ihtiyacı bulunmaktadır. Sektörde uzun yıllardır İzmir pavyon, kulüp bar ve gazinoları için büyük hizmetler sunan Yücel menajerlik, her alanda uzman ve deneyimli konsomatrisler temin etmektedir.

İzmir Konsomatris İş İlanları

Yurdumuzun büyük şehirlerinden biri olan elit ve lüks mekanları bünyesinde bulunduran İzmir, her alanda olduğu gibi pavyon, gazino club bar ve tavernalar içinde en  gözde bölgemizdir. İzmir gazino iş ilanları yanı sıra farklı alanlar içinde ülkemizin her bölgesinde konsomatris ve bayan kons  iş ilanları bulan Yücel menajerlik tüm hızıyla hizmetlerine devam etmektedir.  Yücel menajerlik ajansı gazinolar için bayan eleman bulacağı zaman, gazino konsomatris iş ilanları arayan bayanlardan başvuru için bazı özellikler ve kriterler aramaktadır. Kriterlere uyan kişiler iş başvurusunda bulunarak, gazino iş imkanlarından faydalanmaktalar.

İzmir Mekanlarında Konsomatris Olanlardan İstenilenler

Tercihen 35 Yaş altında ve 18 yaş üstünde olanlar.

Farklı bölgelere gitmede sorunu olmayan, seyahat edebilir şekilde çalışabilecekler.

Fiziksek sorunu olmayan ve sağlık sıkıntısı bulunmayanlar.

Konuşması güzel, gazinoya gelen müşterilerle ilgilenebilecekler.

Görünümü gayet iyi, giyimi ve kıyafetine çok dikkat edenler.

İzmir Gazinolarında Çalışacaklara Verilen Haklar

Gidiş ve gelişler mekan tarafından karşılanacak, ulaşım için servis sağlanacaktır.

Yeme ve içme masrafları kons yaptıran mekan tarafından karşılanacaktır.

Yatılı konaklayabilmesi için, ev kadar güzel ortamda konaklama sağlanacaktır.

Pavyon Konsomatris işi arayanlar için düşünülen yevmiye ortalama 1000 ve 1500 TL arasındadır.

İzmir konsomatris iş ilanları için isteyene sigorta bağlanacaktır.

Ülkemizin en gözde elit mekanlarında çalışarak, çok yüksek gelirler kazanmak tamamen sizin elinizdedir. Yücel menajerlik İzmir konsomatris iş ilanları vasıtasıyla başvuru yapan gerek tecrübeli, gerek tecrübesiz tüm konsomatrislere iş olanakları sağlayacaktır. Yüksek gelirle iş arayanlar, güzel ortamda kaliteli müşterilerle çalışmak isteyenler Yücel menajerlik ajansı ile kontak kurarak, iş bulabilirler. İstanbul başta olmak üzere birçok kaliteli mekanlara gazino kons iş ilanları sayesinde bayan bulan Yücel menajerliğe ulaşabilirsiniz. WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 nolu telefonlardan Yücel beye ulaşarak, aranan gazino kons bayan (konsomatris) iş imkanları hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?