izmir kons iş ilanları

İzmir Kons İş İlanları

İzmir kons iş ilanları sitesi olan yucelmenajerlik.com adresi kons iş arayanlar için kısa sürede iş bulacağı adreslerin başında geliyor

İzmir kons iş ilanları

İzmir kons iş ilanları, İzmir oryantal dansçı iş ilanları, İzmir solist bayan garson iş ilanlarından İzmir konsomatris iş ilanları na kadar a dan z ye tüm yayın ilanlarını görüntüleyerek başvurularınızı sorunsuz şekilde yapmaya başlayacaksınız. Yücel menajerlik İzmir ve çevresi için konsluk iş ilanları arayan bayanların mutlaka başvurması gereken adreslerin başında yer alıyor.

Yücel menejerlik tamamen  güvenilir bir şekilde hizmet verdiğinden dolayı tereddüt etmeden rahatlıkla telefonla çağrı veya mesaj atabilirsiniz. kons bayan iş ilanlarını görüntüleyebilmek için tek yapmanız gereken ise biran önce güvenilir adresimizi ziyaret etmek olacak.

İzmir kons bayan aranıyor iş ilanları

İzmir kons iş ilanları arayanlar ayrıca sitemizde menajerleri ve kons menajerlik ilanlarını kolay bir şekilde bulmaktadırlar, istediği tüm bilgilere en hızlı biçimde ulaşmaktadırlar. Türkiye nin bundan böyle çeşitli mekanlarında çalışmak isteyen bayanlar için yeni iş kapısı olma güvenirliğini eline geçirmiş olan yücel menajerlik son dönemin en çok ziyaret edilen adreslerinden olmuştur.

İzmir kons iş ilanlarımıza konuşmayı seven, güler yüzlü, fiziği düzgün, kons işi yapmak isteyen, 18 30 yaş arası deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar aşağıda belirtilmiş olan pozisyonlara telefonla müracaat edebilirler

Aranan Pozisyonlar:

Kons bayan konsomatris: 450 tl 500 600 tl

0ryantal dansöz: 450 tl 500 600 tl ( konslu )

Dansçı kız: 500 600 tl 700 tl ( konslu )

Yukarıda belirtilen yevmiyeler günlük net yevmiyelerdir. Çalışılan mekanlarda kesinlikle kota yoktur ve seçkin turistik mekanlardır. Bu yüzden Ruhsal ve fiziki problemleri olan bayanlar kesinlikle işe kabul edilmeyecek olup başvuruları geri çevrilecektir. Başvuru da bulunacak bayanların işe başlamak için bu bilinçle gelmeleri rica olunur.

İşte yukarıda belirttiğimiz şartlar bana uyuyor ruhsal ve fiziki problemim yok diyorsan, geniş hizmet yelpazesi ile son dönemin en iyi gazino menajerlik ajansı olan yücel menejerliğe içiniz rahat bir şekilde aşağıda belirttiğimiz telefonlardan İzmir kons iş ilanları için müracaatınızı yapabilirsiniz.

Yücel Menajerlik çalıştığı mekanlarla anlaşması gereği, personellerinin konaklama, yemek, ssk, servis giderlerini karşılatmaktadır. Tanımadığı ve iyi analiz etmediği gazino, pavyon, bar, club, müzikhol, night club gibi işletmelerle kesinlikle çalışmamaktadır.

Tel: 0542 795 95 65  Whatsapp: 0542 795 95 65  menajer yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?