konsomatris çalıştıran yerler

İzmir Gece Kulübü İş İlanları

İzmir gece kulübü iş ilanları açılmıştır. İş arayan bayanlar için gazinolarda çalışma imkanı ve iş fırsatı doğdu. Ücretler Günlük çok dolgun ücretlerdir. Ve tatmin edecek miktarda net yevmiyeler ile işe alımlar başlamıştır.  Kaliteli ve güvenli olmasının yanı sıra eğlenceli ve elit mekanlar da kons çalıştıran yerler çerçevesinde bayan kons personeller işe alınacaktır.

İzmir gece kulübü iş ilanları

Türkiye geneli olan bu ilanımız için Yücel gazino menajerliği güvencesi ve garantisi altında çalışarak iyi bir gelir elde etmek isteyen bayanlar için bu ilana başvurmanız yeterli olacaktır.  konsomatris çalıştıran yerler de Türkiye’nin önde gelen gazinolarında çalışmak isterseniz sizler için bu fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca çalışacak bayanlar için tüm sosyal haklar menajerliğimiz güvencesi ile konsomatris çalıştıran yerler tarafından sağlanacaktır. Yeme içme, yol, konaklama gibi tüm ücretler konsomatris çalıştıran yerler tarafından acentemiz aracılığı ile karşılanacaktır. Çalışmak isteyen bayanlar günlük 450 TL ve 500 TL 600 TL arasında net ücretler ile kons bayan olarak çalışacaktır. İşe alınacak olan bayanların 18 yaşlarını doldurmuş olmaları gerekmektedir.  Yasal çerçevede tüm sosyal haklar dileyen bayanlar için sağlanacaktır.

İzmir gece kulübü iş ilanları

İçin aranılan özellikler şunlardır.

  • 18 yaşını doldurduysanız,
  •  Güleryüzlü ve hoş sohbet olduğunuzu düşünüyorsanız, giyim kuşam ve bakımınıza özenli iseniz,
  • 33 yaşından fazla değilseniz,
  • Fiziksel bir probleminiz yok ise,
  • Seyehat ve konaklama için herhangi bir probleminiz yok ise lütfen aşağıda ki numaraları arayarak veya whatsapp hattımızdan bize mesaj atarak ilana başvuru yapınız.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( gazino menejerleri )

İzmir gece kulübü iş ilanlarına İzmir ilçeleri Bornova, Konak, Gaziemir, Karşıyaka, Çiğli, Buca, Çeşme, Bergama, Dikili, Torbalı, Ödemiş gibi ilçelerden Gece Kulübü İş İlanları araması yapan bayan kons arkadaşlarında müracaatlarını bekliyoruz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?