Bayan gazino iş ilanları

izmir gazino menejerleri

2494 0

izmir gazino menejerleri. gazino menajerlik acentesi olarak tüm türkiye geneli seçkin turistik gazino mekanlarıyla çalışmayı ilke edinmiş olan kons menejer ajansımız güvencesinde aşağıda belirtilen şartlara uygun konsomatris bayan  elemanlar aranıyor

izmir gazino menejerleri

izmir şehir dışı ve çevresinde çalışacak bayanlar için iş fırsatı sunuyoruz. izmir yakını ve çevresi turistik gazino, night club, müzikhol, barlarda çalışmak isteyen kons bayan personellere ihtiyaç vardır.

izmir kons menejeri iş ilanı

Aranan nitelikler

  • insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek ve güler yüzlü
  • Dış görünümüne önem veren, fiziği ve diksiyonu düzgün
  • Sunum bilgisi üst düzeyde temsil yeteneğine sahip
  • Ekip çalışmasına uyumlu
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • Deneyimli deneyimsiz
  • 18- 30 yaş arası

350, 400, 450, 500 günlük sabit net yevmiyelerle

kons bayan konsomatris aranıyor.

izmir yakını olarak çalışma yerleri: Balıkesir, bursa, ayvalık, çanakkale, akçay, gönen, manisa, soma, bergama, dikili, aydın, nazilli, denizli gazino bar müzikhol ve pavyonları.

Çalışmış olduğumuz mekanlar ile anlaşmalarımız gereği bünyemizde çalışan personellerin konaklamaları ve ayrıca yemek, servis, ssk mekanlar tarafından karşılanacaktır.

Yücel Menajerlik sektöründe insan kaynaklarına dayalı hizmet alanlarında Türkiye de güvenilir kurumsal bir yapıya sahiptir. Yücel menejerlik hizmet verdiği personellerinin profesyonel iş gücü istihdamını sağlamakta, aynı zamanda yükümlülüklerini ve sorumluluklarını üstlenmektedir. Benimsemiş olduğumuz profesyonel bakış açısı yanlızca bugünü değil, geleceği de planlamamıza olanak tanıyarak yükselişimize katkı sağlamaktadır.

Doğru personeli, doğru yerde ve zamanda istihdam ediyoruz.

insana saygıyı ve hoşgörüyü esas alan ajansımız evrensel değerlere sadık, iyi bir kurum olma yolunda adımlar atar, taahhütlerimize bağlı kalır, en iyi sonuçları almak için kapasitemiz ve gücümüzle çalışırız. Doğru iletişim , çözüm odaklı yaklaşım, bilgilendirme, ahlak, dürüstlük ve kalite değişmez ilkelerimizdir.

Yücel menajerlik olarak, Türkiye geneli analizi tarafımızca yapılmış gazino night club müzikhol ve barların en seçkin ve kaliteli profesyonel mekanlara kons, oryantal, konsomatris, solist sanatçılarımızı istihdam ediyoruz.

Not:  Tanımadığımız ve analiz etmediğimiz mekanlarla kesinlikle çalışmıyoruz.

Eğer sunduğumuz şartlar size uyuyor ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize günün 24 saati ulaşabilirsiniz

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

Bar gazino iş ilanları

İstanbul Konsomatris Bayanlar

Posted by - 4 Şubat 2018 0
İstanbul Konsomatris Bayanlar için açılan iş ilanları gazino ve barların çok fazla canlı olmasından dolayı, zaman geçtikçe artmaktadır. Türkiye’nin en…

Adana Gazino İş İlanları

Posted by - 7 Mart 2018 0
Adana Gazino İş İlanları ülkemizin aracılık firmaları arasında en profesyonel ekibine sahip olan, Yücel menajerlik ajansı tarafından verilmiştir. Gazino ve…
Türkiye kons iş ilanı

İstanbul Pavyon İş İlanları

Posted by - 2 Şubat 2018 0
İstanbul Pavyon İş İlanları günümüzde özellikle internet aracılığıyla çok fazla karşımıza çıkmaktadır. İstanbul gazino iş ilanları açısından en iyi aracılık…