istanbul şehir dışı gazinolarında kons bayan

İzmir Gazino İş İlanları

İzmir Gazino İş İlanları günümüzde sanal ortam aracılığıyla oldukça fazla gözümüze çarpmaktadır. İzmir pavyon iş ilanları açısından en iyi menajerlik hizmeti veren aracılar arasında Yücel menajerlik ajansı yer almaktadır. Yücel menajerlik ajansı İzmir pavyonlarında yüksek gelirli bir şekilde çalışmak isteyenlere bayanlara, oldukça yüksek gelirli iş imkanları sunmaktadır.

İzmir Gazino İş İlanları

Gazino kons iş ilanları aracılığıyla İzmir de birçok kişi iş imkanlarına kavuşmuş ve yüksek gelirler elde etmiştir. Yücel menajerlik Club bar kons iş ilanları verirken öncelikle bayanların bu işe uygun olup olmadıklarını, belirlediği kriterler doğrultusunda ortaya çıkarmaktadır. Öncelik olarak gazinoda kons olarak çalışacak bayanların bu işe ne kadar tecrübeli olduklarına bakılmaktadır. Gazinoda çalışacaklar tecrübesizler ise nasıl bir eğitimden geçmeliler bakılarak, iş imkanı verilmektedir.

İzmir Gazino İş İlanları İçin Verilen İmkanlar

Gecede ortalama yevmiye ortalama 250 TL ve 650 TL arasında olacaktır.

Gidiş geliş tüm ulaşım ve yol masraflarını mekan karşılayacaktır.

Yeme ve içme masraflarını gazino sağlayacaktır.

Kons olarak çalışana sigortası yapılacaktır.

Taverna kons işi için çalışacaklara, konaklama en iyi şekilde sunulacaktır.

İzmir Gazino İş İlanları İçin Şartlar

Kesinlikle 18 yaşının üstünde ve en fazla 40 yaşında olunmalıdır.

Seyahat sıkıntısı olmayan, rahatça çalışabilecekler başvurabilir.

Fiziksel sorunu olmayan ve sağlıklıkişiler başvuruda bulunabilir.

Oldukça bakımlı ve giyim tarzı olarak, bakımlı hoş kişiler başvurabilir.

 

Yücel menajerlik güvencesinde pavyon ve İzmir Gazino iş ilanları başvuracak her bayana ülkemizin sayılı lüks elit mekanlarında iş başı yaptırılmaktadır. Verilen kriterlere uygun olan, ister tecrübeli, ister tecrübesiz tüm bayanlar iş başvurusunda bulunabilirler. Yücel menajerlik gazino iş ilanları açısından oldukça farklı pozisyonlarda bayan eleman aramaktadır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve güvenle hizmet sunan Yücel menajerlik, İzmir taverna bar başta olmak üzere, ülkemizin tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. En lüks elit İzmir gazinolarında kons olarak çalışacak bayanlar hemen Yücel menajerlik 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefon numaralarından ya da WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirler. Yücel menajerlik direktörü Yücel bey İzmir kons iş ilanları hakkında tüm bilgileri, detaylı olarak sizlere verecektir.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?