Bayan garson kons iş ilanları

İzmir Bayan Kons İş İlanları

İzmir Bayan Kons İş İlanları gerek internette gerekse reel yaşantımızda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak gazino kons iş ilanları Yücel menajerlik tarafından verilmekte ve ülkemizin farklı kentlerinde lüks mekanlarına konsomatris ve dansçı temini için yapılmaktadır.

İzmir Bayan Kons İş İlanları

Eğlence sektörünün en hareketli illerinden biri olan İzmir özellikle, gazinoları ile her alanda bayan eleman ihtiyacı duymaktadır, bu ihtiyacını ise Yücel menajerlik ajansı sayesinde çözmektedir. Pavyon kons iş ilanları günümüzde özellikle internet sayesinde oldukça sıklıkla karşılaşılmaktadır. Yücel menajerlik iş arayan bayanlara en gözde elit mekanlarda İzmir bayan kons iş ilanları sayesinde iş bulmaktadır. Yücel menajerlik iş başvurusunda bulunan bayanlardan bazı kriterlere öncelik vermektedir. Bayan garson arayanlar ya da club bar kons iş ilanları ile ilgilenen bayanlar, Yücel menajerliğin arzuladığı kriterlere sahip olmalıdır. İstenilen kriterlere sahip olan her bayana büyük kazançlar kons işi bulunmaktadır.

Konsomatris Olacak Kişiden İstenilenler

İzmir mekanları oldukça ciddi bir bölgedir, 18 yaş üstü ve 30 yaş altında olunmalıdır.

Kıyafet ve giyim tarzı işletmeye uygun, oldukça şık olmalıdır.

Diksiyonu çok iyi olmalıdır, müşterilerle yakından ilgilenmelidir.

Fiziksel sorunu olmaması ve en önemlisi sağlıklı olması gereklidir.

İzmir Gazino Konsomatrislere Verilecek İmkanlar

Gecede yevmiyesi 450 TL ve 650 TL arasında olacaktır.

Yeme ve içme tüm masraflar pavyon tarafından karşılanacaktır.

Mekana gidiş ve gelişler için ulaşım temin edilmektedir.

Yatma yeri için mekan en iyi şekilde yer temin edecektir.

İsterse konsomatris olan bayana sigorta imkanı sunulmaktadır.

İstenilen özelliklere ve kriterlere uygun olan bayanlara konsomatris işi hızlı bir şekilde temin edilmektedir. Yücel menajerlik ajansı lüks ve elit mekanlara bayan konsomatris ve çalışan temin ettiği gibi aynı zamanda gazino iş ilanları sayesinde, sayısız bayana da iş imkanları yaratmaktadır. İzmir bayan kons iş ilanları sayesinde hem mekanlar bayan kons bulmakta hem de bayanlar kolay bir şekilde iş bulmaktalar. Lüks ve zengin bir mekanda konsomatris olarak çalışmak, çok kazançlar kazanmak için irtibat kurabilirsiniz. Yücel menajerlik ajansına WhatsApp ve SMS üzerinden 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından ulaşarak Yücel beyden daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?