Bayan gazino iş ilanları

İstanbulda Kons Arayanlar

864 0

İstanbulda Kons Arayanlar genelde gece hayatında hizmet veren gazino ve pavyonlardan oluşmaktadır, bu sektörde kons arayan mekan sayısı oldukça fazladır. Yücel menajerlik ajansı İstanbul kons arayan mekanlar için bir takım çalışmalar yaparak, en iyi konsomatrisi bulmaları için aracılık hizmeti vermektedir.

İstanbulda Kons Arayanlar

Ülkemizin en büyük ve en canlı gece hayatına sahip olan İstanbul her alanda oldukça büyük bir kentimizdir, İstanbul kons ilanları vererek konsomatris arayanlar Yücel menajerlik aracılığıyla bu ihtiyaçlarını kısa sürede halletmekteler. Yücel menajerlik ajansı kons arayan mekanlara bayan çalışan temin edeceğinde, bayanlar için bazı özellikleri de istemektedir. İstanbulda kons bayanlar öncelikle Yücel menajerliğin istemiş olduğu kriterlere uygun iseler iş başı yapabilmekteler.  Yücel menajerlik konsomatris olacak bayanlardan beklediği kriterler uygunsa, en iyi elit mekanda iş başı yaptırmaktadır. Aksi halde Yücel menajerlik şartlara uygun olmayan bayanlara iş vermemektedir.

Kons Olarak Çalışacak Bayanlardan İstenilen Özellikler

Kanunen 18 yaş üstünde olmalı ve 39 yaş altında olmalıdır.

Fiziksel sorunu olmamalı, sağlığı gayet çalışmaya elverişli olmalıdır.

Seyahat engeli bulunmaması, farklı bölgelerde çalışmaya elverişli olmalıdır.

Gayet bakımlı ve özellikle giyimi, kişisel bakımı, görünümü gayet uygun olmalıdır.

Kons Olarak Çalışacak Bayanlara Verilen Bazı Haklar

İstenmesi durumunda sigortası başlatılacaktır.

Konaklama sıkıntısı olmayacak, istenmesi durumunda yer verilecektir.

Yemek, gıda gibi masraflar mekan tarafından en iyi şekilde karşılanacaktır.

Mekana gidiş gelişler için, ulaşım mekan tarafından karşılanacaktır.

İstanbulda kons arayanlar genel olarak Yücel menajerliği seçme sebebi, yukarıda saydığımız tüm hakların fazlasıyla verilmesinden dolayıdır. İstanbul gazino iş ilanları açısından en fazla tercih edilen menajerlik ajansı olan Yücel menajerlik her alanda güvenilir, aracılık firması olmaya devam etmektedir. Yücel menajerliği tercih ederek, ülkemizin birçok bölgesinde bulunan lüks ve elit mekanlarda en iyi iş fırsatına sahip olabilirsiniz. Gazino kons iş ilanları vasıtasıyla Yücel menajerlik, kons olarak çalışacak bayanlara yüksek kazançlar sağladığı gibi, en elit mekanlarda iş bulmaktadır. En iyi mekanda iş bulmak istiyorsanız hemen şimdi WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından Yücel beye ulaşabilir ve kons iş ilanları hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Related Post

izmir kons iş ilanları

İzmir Kons İş İlanları

Posted by - 19 Eylül 2017 0
İzmir kons iş ilanları sitesi olan yucelmenajerlik.com adresi kons iş arayanlar için kısa sürede iş bulacağı adreslerin başında geliyor İzmir…

Ankara Gazino İş İlanı

Posted by - 10 Şubat 2018 0
Gün geçtikçe Ankara Gazino İş İlanı karşımıza oldukça fazla bir şekilde çıkmaktadır. Bu tür ilanları özellikle vermemizin başlıca sebepleri bulunmaktadır.…