istanbul şehir dışı gazinolarında kons bayan

İstanbul Şehir Dışı Kons İş İlanları

1492 0

İstanbul şehir dışı kons iş ilanları, Türkiye geneli gazino, gece kulübü, bar ve eğlence mekanlarına çok acil bayan personeller işe alınacaktır.

İstanbul şehir dışı kons iş ilanları

Acentemiz istanbul şehir dışı ve çevresi de dahil olmak üzere gazino, bar, night club, müzikhol iş ilanları alımı için yüksek ücretlerle kons bayan, barmeid, dansöz, oryantal, dansçı, bayan garson, bayan ses sanatçılar aramaktadır. İşe alınacak olan bayanlar bu kons ve bayan garson ilanları için başvurularını istanbul konsomatris sitesi yucelmenajerlik.com dan yapabilirler. En seçkin gazinolarda çalışmak isteyen gazino personeli olmak isteyen bayanlar için ilanımız tüm türkiye geneline açıktır.

İstanbul konsluk iş ilanları

İstanbul dışı çalışmak isteyen bayanlarda gazino kons ilanı başvurusu, gazino bayan garson ilanı başvurusu, gazino bar ilanı başvurusu olan tüm ilanlarımıza başvuruda bulunabilir.

İstanbul’un en eski ve tecrübeli, istanbul kons gazino menejerleri arasında yer alan yücel menajerlik Türkiye’nin en seçkin mekanlarında kons sitesi aracılığı ile sizlere club kons konsomatris iş ilanları sunmaktadır.

Eğer şehir dışında yatılı konaklamalı çalışabilirim seyahat engelim yok diyorsanız, aşağıdaki genel, fiziki ve sağlık koşulları da sizde bulunuyorsa whatsapp ve telefon numaralarımızdan bize ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul şehir dışı kons iş ilanları için;

Genel fiziki ve sağlık koşulları:

  • 18-30 yaş arasında olmak
  • Fiziği ve diksiyonu düzgün olmak
  • Boy en  az 155 cm olmak
  • Sağlık probleminin olmaması gerekiyor
  • Vücudun görünen yerlerinde faça, yara izi, sakatlık problemi olmamak
  • Esnek gece çalışma temposuna uyumlu olmak
  • Güler yüzlü pozitif olmak
  • seyahat engeli olmamak

İstanbul için 100 TL + yarı olan yevmiyeler, istanbul dışı için pozisyona göre aşağıda sıralanmıştır

Kons bayan: 450  500  600 tl

Oryantal: 450  500  600 tl

Konslu solist: 500 600 700 tl

Dansçı kız: 450 500 600 tl ( Bu yevmiyeler direk dansçısı ve striptiz ) için geçerlidir.

İlana başvurmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yaşından büyük olan bayanlar ise en fazla 30 yaşında olmalıdırlar. Bu yaşlar arasında olmayan bayanların müracaatları kabul edilmeyecektir. Belirtilen yaşlar arasında olmayanlar lütfen ilanlarımıza başvurmayın.

İletişim için günün 24 saati ulaşabileceğiniz gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

kons iş ilanları

Ankara Kons Bayan

Posted by - 8 Şubat 2018 0
Ankara Kons Bayan iş ilanı duyuruları gün geçtikçe sıklaşmaktadır, bu duyuruları Ankara ve çevresinde gazino kons bayan işleri arayanlar için…

Kons Bayanlar Ne Yapar?

Posted by - 22 Ocak 2018 0
Kons Bayanlar Ne Yapar? Gece hayatının parçası olan kons bayanlar gazino ve pavyonlarda, müşterilerle yakından ilgilenir, sohbet ederek zaman geçirirler.…
Ankara kons iş ilanları

Ankara kons iş ilanları

Posted by - 13 Ekim 2017 0
Ankara kons iş ilanları Ankara merkez ve Ankara şehir dışı gazino, bar, müzikhol, pavyon, gece kulübü gibi mekanlarda çalışacak bayanlar için…

Ankara Kons Bayan İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
Ankara Kons Bayan İlanları, son dönemlerde artarak verilmektedir. Kons bayan iş ilanları çok fazla verilme sebebi artan mekan sayısından kaynaklanmaktadır.…