Türkiye kons iş ilanı

İstanbul Pavyon İş İlanları

İstanbul Pavyon İş İlanları günümüzde özellikle internet aracılığıyla çok fazla karşımıza çıkmaktadır. İstanbul gazino iş ilanları açısından en iyi aracılık hizmeti veren firmalar başında Yücel menajerlik ajansı yer almaktadır. Yücel menajerlik pavyon ve gazinolarda yüksek gelirli bir şekilde çalışmak isteyenlere bayanlara, oldukça kazançlı iş imkanları sunarak iş bulmaktadır.

İstanbul Pavyon İş İlanları

Pavyon kons iş ilanları sayesinde ülkemizde birçok bayanımız iş imkanlarına kavuşmuş ve yüksek gelirler elde etmiştir. Yücel menajerlik gazino kons iş ilanları verirken öncelikle bayanların bu işe uygun olup olmadıklarını, belirlediği kriterler doğrultusunda ortaya çıkarmaktadır. Öncelik olarak kons olarak çalışacak bayanların bu işe ne kadar tecrübeli olduklarına bakılmaktadır. pavyonda çalışacak kadınlar tecrübesizler ise nasıl bir eğitimden geçmeliler hepsini analiz ederek, iş imkanı sunmaktadır.

İstanbul Pavyon İş İlanları Şartları

Fiziksel sorunu olmayan ve sağlıklı bayanlar başvuruda bulunabilir.

Seyahat sıkıntısı olmayan, farklı bölgelerde çalışabilecekler başvurabilir.

18 yaşının üstünde ve en fazla 40 yaşında olanlar, başvuruda bulunabilir.

Bakımlı ve giyim tarzı olarak, ilgi gören, bakımlı hoş bayanlar başvurabilir.

İstanbul Pavyon İş İlanları İçin Kabul Edilenlere Verilen İmkanlar

Yevmiye ortalama 300 TL ve 600 TL arasında olacaktır.

Tüm ulaşım ve yol masraflarını mekan sağlayacaktır.

Yeme ve içme masraflarını işletme sağlayacaktır.

Gazinoda konsomatrisi olarak çalışan bayan isterse sigortası yapılacaktır.

Yatılı pavyon işi için çalışacaklara, konaklama en iyi şekilde sunulacaktır.

Yücel menajerlik himayesinde gazino ve İstanbul pavyon iş ilanları müracaat eden her bayana ülkemizin sayılı lüks elit mekanlarında iş başı yaptırılmaktadır. Yukarıda belirtilen kriterlere uygun olan, ister tecrübeli, ister tecrübesiz tüm bayanlar iş başvurusunda bulunabilirler. Yücel menajerlik gazino iş ilanları açısından oldukça farklı pozisyonlarda bayan eleman aramaktadır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve güvenle hizmet sunan Yücel menajerlik, İstanbul bar pavyonları başta olmak üzere, ülkemizin tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. En lüks elit İstanbul gazinolarında kons olarak çalışacak bayanlar hemen Yücel menajerlik 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefon numaralarından ya da WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirler. Yücel menajerlik direktörü Yücel bey İstanbul Pavyon İş İlanları hakkında tüm bilgileri, detaylı olarak sizlere verecektir.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?