Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

İstanbul Konsomatris İş İlanları

932 0

İstanbul Konsomatris İş İlanları günümüzde kons arayan mekanlar için en iyi yöntemlerden biridir. Gazino kons iş ilanları sayesinde İstanbul bar pavyonları hızlı bir şekilde, aradıkları konsomatrislere kısa sürede ulaşmaktalar. İstanbul başta olmak üzere, ülkemizin her bölgesinde menajerlik hizmeti veren, Yücel menajerlik ajansı tüm elit mekanlara kons temini yapmaktadır.

İstanbul Konsomatris İş İlanları

Gün geçtikçe artan eğlence sektörü mekanlarından dolayı, piyasada konsomatris aramaları sıklaşmakta ve kons yapan kadınlar bulunması zorlaşmaktadır. Yücel menajerlik uzun yıllardır, ülkemizde hız kesmeden verdiği hizmetlerin başında, pavyon kons iş ilanları olmaktadır. İstanbul kons iş ilanları gün geçtikçe daha çok ihtiyaç haline gelmiştir, şu an İstanbul gece hayatında hizmet veren birçok lüks ve elit mekan Yücel menajerlik ajansı aracılığıyla bu ihtiyaçlarını gidermektedir. Yücel menajerlik İstanbul kons iş ilanları vererek, ihtiyaç duyan tüm mekanlara işinde oldukça profesyonel konsomatrisler bulmaktadır. Yücel menajerlik kons olarak iş başvurusu kabul etmeden önce, başvuru yapan bayanlardan bazı kriterleri ön planda tutmaktadır. İstanbul pavyon iş ilanları için Yücel menajerlik aşağıda bulunan kriterlerle beraber, çalışacak olanları birçok hakları da sunmaktadır.

İstanbul Konsomatris İş İlanları Sırasında İstenilen Kriterler

* Kons olarak çalışacak bayan 39 yaş altında ve 18 yaş üstünde olmalıdır.

* Giyimi oldukça güzel, kişisel bakımlı olmalı ve mekana uygun giyinmelidir.

* Fiziksel sorunu olmamalı, gayet sağlıklı ve çalışmaya el verişli olmalıdır.

* Konuşkan, güler yüzlü ve müşteriler ile yakından ilgilenebilecek durumda olmalıdır.

Konsomatris Olarak Çalışacaklara Verilecek İmkanlar

* Arzu etmesi durumunda sigorta girişi başlatılacaktır.

* Günlük ortalama kazancı 250 TL ve 550 TL arasında olacaktır.

* Mekana gidip gelmeler için servis sağlanacak, ulaşım karşılanacaktır.

* Tüm gıda ve yeme – içme masrafları mekan tarafından karşılanacaktır.

Yücel menajerlik İstanbul konsomatris iş ilanları verirken hem mekana uygun kons yapacak bayan bulmakta, hem de kons olarak iş arayan bayanlara ülkemizin en gözde mekanlarında iş bulmaktadır. İstanbul eğlence sektöründe iş arayan tüm bayanlar Yücel menajerlik ile irtibat kurabilir ve alanlarında en lüks mekanlarında iş başı yapabilirler. Yücel menajerlik WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefon numaralarından Yücel beyle irtibat kurulabilir.

Related Post

Türkiye kons iş ilanı

İstanbul Pavyon İş İlanları

Posted by - 2 Şubat 2018 0
İstanbul Pavyon İş İlanları günümüzde özellikle internet aracılığıyla çok fazla karşımıza çıkmaktadır. İstanbul gazino iş ilanları açısından en iyi aracılık…