Bar gazino iş ilanları

İstanbul Konsomatris Bayanlar

2227 0

İstanbul Konsomatris Bayanlar için açılan iş ilanları gazino ve barların çok fazla canlı olmasından dolayı, zaman geçtikçe artmaktadır. Türkiye’nin en büyük ilimiz olan İstanbul konsomatris iş ilanları aracılığıyla, konsluk yapacak kadın bulmaktadır. Eğlence sektöründe hem mekana konsomatris bulan, konsomatris olarak çalışan kadınlara en iyi ve en kazançlı gazino pavyonu bulan Yücel menajerlik, alanında en iyi yerde bulunmaktadır.

İstanbul Konsomatris Bayan

İstanbul taverna kons iş ilanları geçmiş dönemlerden günümüze kadar sürekli farklı dallarla ve değişik eğlence projeleri ile hız kesmeden devam etmektedir. Yücel menajerlik ajansı elit mekanlara en iyi İstanbulda çalışacak konsomatris bulurken, aynı zamanda konsomatrislere en iyi mekanları bulmaktadır. Bu alanda uzun yıllardır deneyimli şekilde hizmet sunan Yücel menajerlik, mekanlara bulacağı konsomatrisler den bir takım kriterleri de ön planda tutmaktadır. Özellikle İstanbulda konsomatris ilanları verirken bu doğrultuda hareket etmektedir.

İstanbul da Kons Bayan Olacaklardan Beklenenler

Konsomatris olacak konscu 18 yaş üstü ve 39 yaş altında olmalıdır.

İstanbul kons iş ilanları için müracaat edecek bayan sağlıklı ve fiziki sorunu olmamalıdır.

Öncelikle giyim kuşamı ve kişisel bakımı çok iyi olmalı, mekana göre giyinmelidir.

Oldukça konuşkan ve şirin yüzlü olmalı, gazinoya gelenlerle yakından ilgilenmelidir.

Konsomatrislere Verilecekler İmkanlar

Arzulanması durumunda sigortası hemen başlatılacak, sosyal hakları verilecektir.

Konaklama için yatma yeri en iyi şekilde sağlanacaktır.

İstanbul bölgesi için ulaşım gazino tarafından sağlanacaktır.

Yevmiye günlük ortalama 300 TL ve 750 TL arasında olacaktır.

sunulan tüm bu haklardan yararlanacak olan gazinoda çalışacak konsomatrisler, İstanbul Konsomatris Bayanlar için başlatılan iş ilanlarımıza müracaat edebilirler. Yücel menajerlik İstanbulda kons bayan ilanlarını verirken ilk hedef olarak, konsomatrislerin sosyal haklarını ve kazançları paraları ön planda tutmaktadır. İstanbul kons iş ilanları vasıtasıyla Yücel menajerliğe ulaşan her konsomatris elit ve lüks mekanda iş başı yapabilecektir. Yücel menajerlik ajansı iş başvurularında diksiyonu düzgün herkesi kabul etmektedir. WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefon numaralarından Yücel beye ulaşarak, gazinoda kons işi hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Ülkemizin en lüks ve elit mekanlarında hemen iş başı yapabilirsiniz.

Related Post

konsomatris iş ilanı

Ankara Konsomatris İş İlanları

Posted by - 10 Şubat 2018 0
Ankara Konsomatris İş İlanları günümüzde eğlence ortamında, konsomatris arayan gazinolar için en iyi imkanlardan biridir. Gazino kons iş ilanları aracılığıyla Ankara gece kulüpleri…