İstanbul Kons Menajerleri

1614 0

İstanbul Kons Menajerleri, İstanbul şehiriçi ve şehir dışı birçok gazino ve işletmelere, konsomatris temini için hizmet vermektedir. Gece hayatında hizmet veren mekanlar için İstanbul kons menajerleri büyük ölçüde, mekanda çalışacak bayan temini için çalışmalar yapmaktadır.

İstanbul Kons Menajerleri bağlamında uzun yıllardır hizmet veren Yücel Menajerlik tüm eğlence mekanları için başta konsomatris, kons yapan bayan, kons yapan dansçı, konsomatris solist olmak üzere birçok alanda çalışacak bayan temin etmektedir.

İstanbul Kons Menajerleri

İstanbul kons menejerleri ne gibi hizmetler sunar? Öncelikle Yücel Menajerlik mekanlarda çalıştırılmak üzere bayanları temin eder ve mekanlara en uygun personel seçimini gerçekleştirir. Aynı zamanda Yücel Menajerlik bayan seçimini yaparken bir takım püf noktaları dikkatlice göz önünde bulundurur ve bu doğrultuda mekan ve işletmelere menajerlik hizmeti sunar. Yücel Menajerlik Ajansı mekanlara hizmet verirken aynı zamanda işletmede konsomatris bayanlar içinde bazı kolaylıklar sunmaktadır, bu kolaylıkları sıralayacak olursak, öncelik olarak kons olacak bayan için dolgun ücret, konaklama ve diğer ihtiyaçlar için kolaylıklar sağlamaktadır.

Kons Olarak Çalışacak Bayanlardan İstenilen Özellikler

Yücel Menajerlik bayanların 18 yaş üstünde olması ve 40 yaş altında olmasına özen göstermektedir.

Giyimine önem veren ve mekan havasına uyumlu şekilde giyim tarzına sahip olunması gereklidir.

Sağlık bakımından sıkıntısı olmayan ve fiziksel problemi bulunmayanlar önceliklidir.

Seyahat engeli olmayan, farklı şehirlerde çalışabilecek serbestlikte olunmalıdır.

Deneyimli olunmayabilir ama alacağı eğitim ve birikimleri hızlı şekilde kavrayabilen.

Kons Olarak Çalışacak Bayanlara Verilecek Bazı Haklar

Öncelikle belirtmek gerekli ki Yücel kons menajerlik istihdam ettiği konsomatris veya diğer personelleri için mekana kesinlikle, özlük haklarını sağlamaktadır.

Sosyal sigortanın verilmesi

Ulaşım ve yol giderlerinin karşılanması

Konaklama sorunu olmadan, yatacak yer temin edilmesi

Yeme, içme ve tüm gıda masraflarının karşılanması, tamamen İstanbul kons menajerlik ajansı olan Yücel Menajerlik sorumluğunda olup, aracılık yaptığı tüm işletmeler ile bu olanakları verdirmektedir.

Yücel Menajerlik Ajansı, Yücel Bey tarafından işletilmekte ve 0542 795 95 65 – 0542 795 95 65 numaralı telefonlardan günün her saati 7 / 24 olarak hizmet vermektedir.

Related Post

Bar gazino iş ilanları

İstanbul Dansçı İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
İstanbul Dansçı İlanları arayan bayanlar Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla artık çok kolay bir şekilde dansçı işlerine ulaşmaktadır. Yücel menajerlik uzun…
Ankara kons iş ilanları

Ankara kons iş ilanları

Posted by - 13 Ekim 2017 0
Ankara kons iş ilanları Ankara merkez ve Ankara şehir dışı gazino, bar, müzikhol, pavyon, gece kulübü gibi mekanlarda çalışacak bayanlar için…