istanbul kons iş ilanları

İstanbul Kons İş İlanları Şehir Dışı Konsluk İşi

İstanbul kons iş ilanları kategorisi tüm İstanbul şehiriçi ve özellikle şehir dışı gazinoları, gece kulüpleri, barları, turistik eğlence mekanları olmak üzere Türkiye geneli bayan konslar için verilmiş bir ilandır

İstanbul kons iş ilanları

Acentemiz istanbul şehir dışı ve çevresi de dahil olmak üzere gazinobarnight club, müzikhol iş ilanları alımı için yüksek ücretlerle kons bayan, barmeid, dansöz, oryantal, dansçı, bayan garson, konslu bayan ses sanatçılar aramaktadır. İşe alınacak olan bayanlar bu kons ve bayan garson ilanları için başvurularını yucelmenajerlik.com dan yapabilirler. En seçkin gazinolarda çalışmak isteyen gazino personeli olmak isteyen bayanlar için ilanımız tüm Türkiye geneline açıktır.

İstanbul gazino iş ilanları

İstanbul kons iş ilanları için İstanbul şehir dışı çalışmak isteyen bayanlarda gazino kons ilanı başvurusu, gazino bayan garson ilanı başvurusu, gazino bar ilanı başvurusu olan tüm ilanlarımıza başvuruda bulunabilir.

İstanbul’un en eski ve tecrübeli, İstanbul kons menejerleri arasında yer alan yücel menajerlik Türkiye’nin en seçkin mekanlarında kons sitesi aracılığı ile sizlere club kons konsomatris iş ilanları sunmaktadır.

Eğer şehir dışında yatılı konaklamalı çalışabilirim seyahat engelim yok diyorsanız, aşağıdaki genel, fiziki ve sağlık koşulları da sizde bulunuyorsa whatsapp ve telefon numaralarımızdan günün 24 saati bize ulaşarak İstanbul kons iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul kons iş ilanları genel ve sağlık koşulları:

  • 18-30 yaş arasında olmak
  • Fiziği ve diksiyonu düzgün olmak
  • Boy en  az 155 cm olmak
  • Sağlık probleminin olmaması gerekiyor
  • Vücudun görünen yerlerinde faça, yara izi, sakatlık problemi olmamak
  • Esnek gece çalışma temposuna uyumlu olmak
  • Güler yüzlü pozitif olmak
  • seyahat engeli olmamak

İstanbul için 100 TL + yarı olan yevmiyeler, İstanbul dışı için pozisyona göre aşağıda sıralanmıştır

Kons bayan: 450 500 600 tl

Oryantal: 450 500 600 tl

Konslu solist: 500 600 700 tl

Dansçı kız: 500 600 700 tl ( Bu yevmiyeler direk dansçısı ve striptiz ) için geçerlidir.

İstanbul kons iş ilanları ilanına başvurmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yaşından büyük olan bayanlar ise en fazla 30 yaşında olmalıdırlar. Bu yaş aralığında olmayan bayanlar, lütfen ilanlarımıza başvurmayın.

İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?