istanbul kons iş ilanları

İstanbul Kons İş İlanları Şehir Dışı Konsluk İşi

1534 0

İstanbul Kons İş İlanları alanında Yücel Menajerlik İstanbul’dan kons bayan pozisyonları için arkadaş canlısı ve profesyonel bireyler arıyor. Bu pozisyon, yüksek düzeyde insan becerisi ve herkesi zarif ve dostane bir tavırla karşılama becerisi gerektirir. İdeal aday, giden, arkadaş canlısı, organize olacak ve çoklu görev yapabilmesi gerekiyor.

Esnek bir programı olmalı ve geceleri ve hafta sonları müsait olmalıdır .

İstanbul kons bayan iş pozisyonumuz şehiriçi ve özellikle şehir dışı gazinoları, gece kulüpleri, barları, turistik eğlence mekanları olmak üzere Türkiye geneli bayan konslar için açılmış bir pozisyondur.

İstanbul kons iş ilanları

Acentemiz İstanbul şehir dışı ve çevresi de dahil olmak üzere gazinobar, İstanbul club iş ilanları alımı için yüksek ücretlerle kons bayan, konslu dansöz, kons oryantal, kons dansçı, bayan garson, konslu bayan ses sanatçılar aramaktadır. İşe alınacak olan bayanlar bu İstanbul kons bayan iş ilanları için başvurularını yucelmenajerlik.com dan yapabilirler. En seçkin gazinolarda çalışmak isteyen gazino personeli olmak isteyen bayanlar için ilanımız tüm Türkiye geneline açıktır.

İstanbul gazino iş ilanları

İstanbul kons iş ilanları için İstanbul şehir dışı çalışmak isteyen bayanlarda gazino kons ilanı başvurusu, gazino bayan kons is ilanları başvurusu, gazino bar ilanı başvurusu olan tüm ilanlarımıza başvuruda bulunabilir.

İstanbul’un en eski ve tecrübeli, İstanbul kons menejerleri arasında yer alan yücel menajerlik Türkiye’nin en seçkin mekanlarında kons sitesi aracılığı ile sizlere club kons konsomatris iş ilanları sunmaktadır.

Eğer şehir dışında yatılı konaklamalı çalışabilirim seyahat engelim yok diyorsanız, aşağıdaki genel, fiziki ve sağlık koşulları da sizde bulunuyorsa whatsapp ve telefon numaralarımızdan günün 24 saati bize ulaşarak İstanbul kons iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul konsomatris veya kons bayan işe alım koşulları:

  • 18-30 yaş arasında olmak
  • Fiziği ve diksiyonu düzgün olmak
  • Boy en  az 155 cm olmak
  • Sağlık probleminin olmaması gerekiyor
  • Vücudun görünen yerlerinde faça, yara izi, sakatlık problemi olmamak
  • Esnek gece çalışma temposuna uyumlu olmak
  • Güler yüzlü pozitif olmak
  • seyahat engeli olmamak

İstanbul için 150 TL + yarı olan yevmiyeler, İstanbul dışı için pozisyona göre aşağıda sıralanmıştır

Kons bayan: 850 1000 1500 TL

Oryantal: 850 1000 1500 TL

Konslu solist: 1200 2000 TL

Dansçı kız: 1000 1500 TL ( Bu yevmiyeler direk dansçısı ve striptiz ) için geçerlidir.

İstanbul kons iş ilanları ilanına başvurmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yaşından büyük olan bayanlar ise en fazla 30 yaşında olmalıdırlar. Bu yaş aralığında olmayan bayanlar, lütfen ilanlarımıza başvurmayın.

İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

Related Post

Bayan gazino iş ilanları

İstanbulda Kons Arayanlar

Posted by - 2 Şubat 2018 0
İstanbulda Kons Arayanlar genelde gece hayatında hizmet veren gazino ve pavyonlardan oluşmaktadır, bu sektörde kons arayan mekan sayısı oldukça fazladır.…

Bursa Pavyon İş İlanları

Posted by - 1 Mart 2018 0
Bursa Pavyon İş İlanları veren Yücel menajerlik ajansı Bursa ilimizin lüks ve elit mekanlarında çalışacak bayan konsomatris eleman aramaktadır. Bursa…