Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

İstanbul Kons İş İlanları

1066 0

İstanbul Kons İş İlanları içinde bulunduğumuz ortamda, kons arayan mekanlar için en iyi yöntemlerden biridir. Club bar kons iş ilanları vasıtasıyla İstanbul gazinoları iyi bir şekilde, ihtiyaçları olan konsomatrislere kısa sürede kavuşmaktalar. Gözde ilimiz İstanbul ilk sırada olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesinde aracılık hizmeti sunan, Yücel menajerlik ajansı tüm lüks mekanlara konsomatris temini yapmaktadır.

İstanbul Kons İş İlanları

Hızla artan gazino ve pavyon sektörü hizmetlerinden dolayı, piyasada kons aramaları artmaktadır ve konsomatrislik yapan kadınlar bulunması zorlaşmaktadır. Alanında Yücel menajerlik ajansı uzun yıllardır, hız kesmeden verdiği aracılık işi başında, İstanbul konsomatris iş ilanları olmaktadır. İstanbul kons iş ilanları gün geçtikçe daha çok ihtiyaç haline gelmiştir, şu an İstanbul gece hayatında hizmet veren birçok lüks ve elit mekan Yücel menajerlik ajansı aracılığıyla bu ihtiyaçlarını gidermektedir. Yücel menajerlik İstanbul kons iş ilanları vererek, ihtiyaç duyan tüm mekanlara işinde oldukça profesyonel konsomatrisler bulmaktadır. Yücel menajerlik kons olarak iş başvurusu kabul etmeden önce, başvuru yapan bayanlardan bazı kriterleri ön planda tutmaktadır. İstanbul taverna iş ilanları için Yücel menajerlik aşağıda bulunan kriterlerle beraber, çalışacak olanları birçok hakları da sunmaktadır.

İstanbul Kons İş İlanları Alanında İstenilen Özellikler

İstanbulda Kons bayan olarak çalışacaklar 30 yaş altında ve 18 yaş üstünde olmalıdır.

– Görünüm olarak fiziksel bozukluğu olmayan, sağlıklı ve mekanda çalışmaya el verişli olmalıdır.

– Giyim ve kuşamına önem veren, bakımlı olmalı ve mekana uygun kostüm seçmelidir.

– Sohbeti seven, güler yüzlü ve müşteriler ile yakından ilgilenmelidir.

Kons Olarak Çalışacaklara Sunulacak Fırsatlar

– Gecede yevmiye ortalama kazancı 850 TL ve 1500 TL arasında olacaktır.

– Konsomatrisin istemesi durumunda sigorta girişi başlatılacaktır.

– İşletmeye gidiş gelişler için araç sağlanacak, ulaşım karşılanacaktır.

– Tüm yeme – içme masrafları gazino tarafından karşılanacaktır.

Alanında oldukça profesyonel olan, Yücel menajerlik İstanbul kons is ilanları verirken hem gazinoya uygun kons işi yapacak kadın tespit etmekte, hem de kons olarak iş arayan bayanlara İstanbul’un en lüks mekanlarında iş bulmaktadır. Eğlence mekanlarında iş arayan tüm İstanbul kons bayanlar Yücel menajerlik ile iletişim kurabilir ve en lüks elit mekanlarında iş başı yapabilirler. Yücel menajerlik WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından 7/24 Yücel beyle iletişim sağlayabilirler.

Related Post

Bayan gazino iş ilanları

Bayan gazino iş ilanları

Posted by - 4 Kasım 2017 0
Bayan gazino iş ilanları için Yücel menajerlik, tüm Türkiye’nin 81 vilayetinden gazinolarda çalışmak üzere çok acil bayan personeller işe alacaktır. Bayan gazino…
Bayan gazino iş ilanları

İstanbulda Kons Arayanlar

Posted by - 2 Şubat 2018 0
İstanbulda Kons Arayanlar genelde gece hayatında hizmet veren gazino ve pavyonlardan oluşmaktadır, bu sektörde kons arayan mekan sayısı oldukça fazladır.…