Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

İstanbul Kons İş İlanları

İstanbul Kons İş İlanları içinde bulunduğumuz ortamda, kons arayan mekanlar için en iyi yöntemlerden biridir. Club bar kons iş ilanları vasıtasıyla İstanbul gazinoları iyi bir şekilde, ihtiyaçları olan konsomatrislere kısa sürede kavuşmaktalar. Gözde ilimiz İstanbul ilk sırada olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesinde aracılık hizmeti sunan, Yücel menajerlik ajansı tüm lüks mekanlara konsomatris temini yapmaktadır.

İstanbul Kons İş İlanları

Hızla artan gazino ve pavyon sektörü hizmetlerinden dolayı, piyasada kons aramaları artmaktadır ve konsomatrislik yapan kadınlar bulunması zorlaşmaktadır. Alanında Yücel menajerlik ajansı uzun yıllardır, hız kesmeden verdiği aracılık işi başında, İstanbul konsomatris iş ilanları olmaktadır. İstanbul kons iş ilanları gün geçtikçe daha çok ihtiyaç haline gelmiştir, şu an İstanbul gece hayatında hizmet veren birçok lüks ve elit mekan Yücel menajerlik ajansı aracılığıyla bu ihtiyaçlarını gidermektedir. Yücel menajerlik İstanbul kons iş ilanları vererek, ihtiyaç duyan tüm mekanlara işinde oldukça profesyonel konsomatrisler bulmaktadır. Yücel menajerlik kons olarak iş başvurusu kabul etmeden önce, başvuru yapan bayanlardan bazı kriterleri ön planda tutmaktadır. İstanbul taverna iş ilanları için Yücel menajerlik aşağıda bulunan kriterlerle beraber, çalışacak olanları birçok hakları da sunmaktadır.

İstanbul Kons İş İlanları Sırasında İstenilen Özellikler

İstanbulda Kons işi olarak çalışacaklar 40 yaş altında ve 18 yaş üstünde olmalıdır.

– Görünüm olarak fiziksel bozukluğu olmayan, sağlıklı ve mekanda çalışmaya el verişli olmalıdır.

– Giyim ve kuşamına önem veren, bakımlı olmalı ve mekana uygun kostüm seçmelidir.

– Sohbeti seven, güler yüzlü ve müşteriler ile yakından ilgilenmelidir.

Kons Olarak Çalışacaklara Sunulacak Fırsatlar

– Gecede yevmiye ortalama kazancı 300 TL ve 600 TL arasında olacaktır.

– Konsomatrisin istemesi durumunda sigorta girişi başlatılacaktır.

– İşletmeye gidiş gelişler için araç sağlanacak, ulaşım karşılanacaktır.

– Tüm yeme – içme masrafları gazino tarafından karşılanacaktır.

Alanında oldukça profesyonel olan, Yücel menajerlik İstanbul kons iş ilanları verirken hem gazinoya uygun kons işi yapacak kadın tespit etmekte, hem de kons olarak iş arayan bayanlara İstanbul’un en lüks mekanlarında iş bulmaktadır. Eğlence mekanlarında iş arayan tüm kadınlar Yücel menajerlik ile iletişim kurabilir ve en lüks elit mekanlarında iş başı yapabilirler. Yücel menajerlik WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından Yücel beyle iletişim sağlayabilirler.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?