İstanbul gazino garson iş ilanları

İstanbul Gazino Garson İş İlanları

1066 0

İstanbul gazino garson iş ilanları veren Yücel menajerlik ajansı İstanbul’un elit lüks mekanlarında çalışacak bayan garson aramaktadır. İstanbul gecelerinde hizmet veren birbirinden elit mekanlarda yüksek kazançla iş mi arıyorsunuz? Yücel menajerlik gazinoda İstanbul bayan garson ilanları vererek iş fırsatları sunmaktadır.

İstanbul Gazino Garson İş İlanları

İstanbul gazino garson iş ilanları verilme sebebi, Türkiye’nin neredeyse en parlak gecelerini yaşayan İstanbul her alanda olduğu gibi gazino ortamları içinde mükemmel bir kentimizdir. İstanbul da yoğunlaşan işletmelerden dolayı bayan gazino garson bulması zor durum haline gelmiştir. Yücel menajerlik bu boşluğu hissederek gazino garson iş ilanları sunarak birçok bayana iş alanları bulmaktadır. Hizmet veren birçok  İstanbul gazino iş ilanları veren diğer mekanlar bayan garson aramaları sırasında Yücel menajerlik ajansı ile kontak kurarak, aradıkları bayan garsonlara kolay bir şekilde ulaşmaktalar. Yine aynı şekilde yücel menajerlik ajansı ile irtibat kuran gazinoda çalışacak bayanlar hızlı bir şekilde iş bulmaktalar. Yücel menajerlik elit mekanlara bayan bulacağın da, gazino iş ilanları için bazı kriterler aramaktadır. Kriterlerine uygun olan bayanlar en hızlı şekilde yüksek kazançla elit mekanda iş başı yapmaktalar.

Gazinoda Bayan Garson Olacaklardan İstenilenler

İstanbul gazino garson iş ilanları için müracaat yapan sağlık sorunu olmamalıdır.

Garson olacak bayan 18 yaş üstü ve 40 yaş altında olmalıdır.

Konuşma diksiyonu hoş ve mekana gelen müşterilerle gayet yakından ilgilenmelidir.

Sağlık sıkıntısı olmamalı ve fiziksel olarak her hangi sorunu olmamalıdır.

Giyim şekli ve tarzı mekana uyumlu ve İstanbul gazino garson iş ilanı için uygun olmalı.

Gazinoda Bayan Garsonlara Verilecek Kolaylıklar

Gidiş geliş için ulaşım mekana ait olacaktır.

İstenilirse sigorta başlatılacaktır.

Yatma için hijyenik yerde konaklama sağlanacaktır.

Gündelik ortalama 250 TL ve 500 TL arasında yevmiye alacaktır.

Yücel menajerlik gazino ve bar mekanları için birçok alanda bayan personel temini yapmaktadır. Gazinoda garson bayanlar için ilanlar veren Yücel menajerlik gerek tecrübeli, gerekse tecrübesiz bayanlarla çalışmalar yapmaktadır. Yüksek kazançla garsonluk yapacağınıza eminseniz Yücel menajerlik ile görüşebilir kısa sürede iş başı yapabilirsiniz. İstanbul gazino garson iş ilanları için 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralı telefonlardan Yücel beyle görüşebilirsiniz. Yücel beyden iş imkanları hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Related Post

Kons Bayanlar Ne Yapar?

Posted by - 22 Ocak 2018 0
Kons Bayanlar Ne Yapar? Gece hayatının parçası olan kons bayanlar gazino ve pavyonlarda, müşterilerle yakından ilgilenir, sohbet ederek zaman geçirirler.…