Bar gazino iş ilanları

İstanbul Dansçı İlanları

1082 0

İstanbul Dansçı İlanları arayan bayanlar Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla artık çok kolay bir şekilde dansçı işlerine ulaşmaktadır. Yücel menajerlik uzun yıllardır başta İstanbul dansçı iş ilanları olmak üzere birçok alanda çalışmalar yapmaktadır. Yücel menajerlik dançıların isteklerine göre mekan temin etmektedir.

İstanbul Dansçı İlanları

Başta ülkemizin en gözde kenti olan İstanbul olmak üzere birçok kentimizde hizmet veren, eğlence mekanları için Yücel menajerlik İstanbul gazino iş ilanları sayesinde yardımcı olmaktadır. Dansçı olarak iş arayanlar için iş başvurusu kabul eden Yücel menajerlik, konusunda uzman olan dansçıları, elit mekanlarda iş bulmaktadır. İster profesyonel olsun, ister amatör dansçı olsun tüm başvuru yapan, dansçı bayanlara yardımcı olunmaktadır. Yücel menajerlik tecrübeli – tecrübesiz herkese iş imkanı sunarken sadece aşağıdaki kriterleri aramaktadır.

İstanbulda Dansçı İş İlanları İçin Bayanlardan Beklenenler

Görünüm olarak fiziksel sorunu olmayan ve gayet sağlıklı olanlar.

Dansçılık konusunda tecrübeli ya da tecrübesiz olduğunun bildirilmesi.

Giyim ve kuşamı dansçılık için mekana uygun olmalı.

Müşterileri memnun edebilmeli ve güler yüzlü olmalıdır.

35 yaş altında ve 18 yaş üstünde olması zorunludur.

İstanbulda Dansçı Olacaklara Sunulacak İmkanlar

Yatacak yeri yoksa, konaklama işletme tarafından karşılanacaktır.

İstanbul Dansçı İlanları için çalışacaklara 1000 ve 1500 TL arası yevmiye verilecektir.

Ulaşım masrafları mekana ait olacaktır, mekana gidiş gelişlerde servis sağlanacaktır.

Gazino iş ilanları için başvuran bayan isterse sigorta girişi yapılacaktır.

Özel ihtiyaçları ve yemek ve bazı harcamalar mekan tarafından karşılanacaktır.

Yücel menajerlik mekanların istek ve arzularını yerinde gerçekleştirirken, aynı zamanda iş arayan dansçılara verilecek hakları sonuna kadar temin etmektedir. İstanbul dansçı iş ilanları sayesinde sayısız dansçı Yücel menajerlik aracılığıyla iş başı yapmıştır ve yüksek kazançlar elde etmektedir. Günümüzde özellikle internet alt yapısı sayesinde, Yücel menajerlik İstanbul Club bar iş ilanları sayesinde eğlence sektöründe eleman boşluğunu gidermektedir. Güvenilir bir mekanda çalışmak, piyasadan yüksek ücret almak istiyorsanız hemen Yücel menajerlik ajansı ile irtibat kurabilirsiniz. Yücel menajerlik piyasada verilmeyen yüksek ücretlerle iş bulduğu gibi aynı zamanda, istenmesi durumunda sigorta dahil yaptırmaktadır. İletişim için 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 Yücel beyden gece kulübü iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Related Post

Gece Kulübü İş İlanları

Posted by - 30 Haziran 2016 0
Gece Kulübü İş İlanları kategorisine başvuracak bayanlar ajansımız güvencesi ile tüm eğlence konseptli mekanlarda iş imkanı bulmaktadır. müzikhollerde, gece kulüplerinde,…
bayan garson aranıyor

Bayan Garson Aranıyor

Posted by - 16 Mart 2017 0
Tüm Türkiye genelinde gazino gece kulüpleri ve eğlence merkezlerinde çalışmak üzere bir çok bayan garson aranıyor. Yücel Menajerlik acentemiz aracılığı ile…