Bayan Garson kons

İstanbul Dansçı Aranıyor

İstanbul Dansçı Aranıyor iş ilanları son zamanlarsa özellikle gazino iş ilanları veren platformlarda sıklıkla görülmektedir. Özellikle bu alanda büyük hizmetler sunan Yücel menajerlik ajansı, bu konuda ülkemizde elit mekanlar için dansçı temin etmektedir.

İstanbul Dansçı Aranıyor

Yücel menajerlik gece hayatında hizmet veren birçok mekanla organizasyon yaparak, aradıkları bayan elemanı kısa sürede bulmaktadır. İstanbul dansçı iş ilanları ile birçok dansçılık yapan kadına iş olanakları sunan, Yücel menajerlik sayısız insana iş olanakları sunmuştur. İstanbul gazino iş ilanları hakkında birçok duyuru ve ilanlar veren, Yücel menajerlik Club, bar, pavyon, müzikhol ve gazinolara aradıkları elemanı kısa sürede ayarlamakta ve iş başı yaptırmaktadır. Yücel menajerlik dansçı temini yapacağında, çalışacak olan bayanlardan bir takım kriterler aramaktadır, kriterlere uygun olan bayanlara iş bulmaları için aracılık etmektedir.

Dansçı Olacaklardan İstenilen Özellikler

İlk olarak 18 yaş üstü zorunluluğu ve 40 yaş altında olma zorunluluğu vardır.

Sağlık problemi olmaması, fiziki durumu gayet iyi olmalıdır.

Seyahat engeli olmamalı, farklı bölgelere gidip gelmede sorun olmamalıdır.

Dans etmede profesyonel ve sahneye uygun giyinmelidir.

Konuşması gayet güzel, müşteriler ile ilgilenmelidir.

Dansçı Olacaklara Verilecek Olan Bazı Haklar

Ortalama günlük kazancı, 250 TL ve 600 TL arasında olacaktır.

Dansçı iş ilanları başvuru yapanlar isterlerse sigortaları yapılacaktır.

Mekana gidiş gelişler için servis sağlanacak, ulaşımı mekan üstlenecektir.

Yatacak yer sağlanacak, konaklama mekan tarafından karşılanacaktır.

Tüm yeme ve içme giderleri, işletme tarafından karşılanacaktır.

Saydığımız tüm olanaklardan yararlanmak için en lüks, İstanbul Dansçı Aranıyor ilanları veren mekanlarda çalışabilmek için, hemen şimdi Yücel menajerlik ile irtibat kurabilirsiniz. Yücel menajerlik ajansı, dansçı olan bayanlara en iyi mekanlarda iş bulduğu gibi aynı zamanda, ülkemizde hizmet veren gazinolar içinde gazino dansçı iş ilanları vererek, mekanlara en iyi ve işinde profesyonel dansçılar temin etmektedir. Yücel menajerlik Taverna iş ilanları olmak üzere, Club bar dansçı iş ilanları ve farklı konularda iş ilanları yayınlayarak, hem iş arayanlara iş bulmakta, hem de mekanlara en iyi personeli bulmaktadır. Yücel menajerlik ajansına WhatsApp ve SMS üzerinden 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralarından irtibat kurabilir, size uygun dansçıyı ya da iş arıyorsanız en iyi mekanı bulabilirsiniz.

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?