Konslu yerler ve gazinolarda iş imkanı

İstanbul Bayan Dansçı İş İlanları

1268 0

İstanbul Bayan Dansçı İş İlanları son dönemlerde çok fazla göze çarpan İstanbul club dans işi duyurularından biri olmaktadır. İstanbul Club bar iş ilanları gelişen gece hayatından dolayı oldukça fazla bayan dansçı talebi almaktadır. Bayan dansçı arkadaşların lüks ve elit bir mekan, çok kazançlı bir işletme bulması oldukça da çok zor olmaktadır. İstanbul’un birçok bölgesinde dansçı iş ilanları sayesinde birçok mekana dansçı eleman temin eden Yücel menajerlik git gide daha fazla hizmetler vermektedir.

İstanbul Bayan Dansçı İş İlanları

Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet veren, Yücel menajerlik gazino kons iş ilanları sayesinde, sektörde hizmet sunan elit ve lüks mekanlara özellikle gazinoda dansçılık işi yapan bayanlar bulmaktadır. Yücel menajerlik Club bar iş ilanları verdiğinde, iş başvurusunda bulunacaklardan bazı kriterler istemektedir. Bu özellikler elit mekanda iş başı yapacak kişiler için öncelikli olarak araştırılmaktadır.

İstanbul Dansçı İş İlanları İçin Bayanlardan İstenilenler

Dansçı iş ilanları için başvuran bayan sağlıklı ve fiziği sorunsuz olmalıdır.

Giyimi ve kişisel bakımına özen gösteren ve kıyafet seçimine dikkat eden biri olmalıdır.

Gazino bar iş başvurusu yapacak bayan 18 yaş üstü ve 35 yaş altında olmalıdır.

Diksiyonu gayet güzel, mekana gelenler ile yakından ilgilenebilecek biri olmalıdır.

İstanbul Bayan İş İlanları İçin Dansçılara Verilecek İmkanlar

Dansçı isterse eğer sigorta girişi yapılacak ve tüm sosyal hakları verilecektir.

Yatma kalkma sorunu olmayacak, yer mekan tarafından verilecektir.

Gidiş gelişlerde zorlanmayacak, yol giderlerini mekan karşılayacaktır.

Yeme ve içme gideri olmayacak, tüm masrafları mekan tarafından karşılanacaktır.

Verilen tüm bu imkanlardan faydalanarak İstanbul bölgesinin en elit mekanlarında gazino kons işi ya da farklı konularda çalışmak isteyen tüm bayanlar hemen faydalanabilmektedir.

İstanbul Bayan Dansçı İş İlanları için başvuran deneyimli ya da deneyimsiz iş arayan kişilerin hepsi en iyi şekilde iş başı yapmaktalar. Yukarıda yazılan kriterlere uygun olan her aday Yücel menajerlik ile iletişim kurarak, ülkemizin en lüks işletmelerinde iş bulabilirler. Dansçı olarak lüks mekanlarda birçok kolaylıklarla çok yüksek kazançlar elde etmesi Yücel menajerlik ajansı aracılığıyla mümkündür. Yücel menajerlik gazino bayan iş ilanları sunarken, bayanların yüksek kazançlar kazanmasını ve birçok kolaylıklardan faydalanmalarını da amaç edinmiştir. Yücel menajerliğe ulaşmak için irtibat WhatsApp 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaralardan Yücel beyle iletişim kurabilirsiniz.

Related Post

bayan garson aranıyor

Bayan Garson Aranıyor

Posted by - 16 Mart 2017 0
Tüm Türkiye genelinde gazino gece kulüpleri ve eğlence merkezlerinde çalışmak üzere bir çok bayan garson aranıyor. Yücel Menajerlik acentemiz aracılığı ile…

İstanbul Kons Bayan

Posted by - 2 Şubat 2018 0
İstanbul Kons Bayan iş ilanları mekanların çok fazla hareketli ve canlı olmasından dolayı, gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle en büyük ilimiz…