Menajer Yücel | Gece Kulübü Dansçı İş İlanları | Kons | Dansçı Menajerlik Hizmeti

2500 0

Gece kulübü dansçı iş ilanları ve menajerleri arıyorsanız adresiniz doğru demektir. Acentemiz Gazino Menajerliği yapan, bünyesinde dahil olan tüm çalışanlara kalacak yer, sigorta temini, yol ve yemek gibi olanakları sağlayan bir acentedir. Çalıştığı firmaların seçiminde, kulüplerin güvenilir olması, çalışan haklarını koruyup gözetmesi gibi sorumluluk ve hakların korunacağı gece kulüpleri, barla, pavyonlar ve turistik gazinolar ile çalışır.

Bütçeler bayanlar için garsonlukta ortalama 200 TL’den yevmiye olarak işlenir. Kons ücretleri ise ortalama 450 TL’den başlar ve 500-600 TL’ye kadar değişir, Yarı yarıya ( yarıcı ) sistemde 1000 TL ve üzerine çıkmaktadır

 

Acente olarak Gece kulübü dansçı iş ilanları için çalışacak bayanlarda olmasını istediğimiz özellikler

  • Güleryüzlü, öz güveni yüksek
  • Giyim ve kuşamına özen gösteren, bakımlı
  • Fiziksel olarak sorunu olmayan
  • İşini severek yapan
  • Deneyimli veya deneyimsiz olup gelişime açık
  • Seyahat engeli bulunmayan bayanlar

 

Acentemiz Tüm Türkiye’deki seçkin gece kulüplerine, barlara, pavyonlara, turistik gazinolara ve eğlence merkezlerine hizmet vermekte, kons, dansçı, barmeid, oryantal ve solistlik gibi işlerde çalışmak isteyen kişiler ile seçkin, saygın ve güvenilir mekanlar arasında köprü görevi ile hizmet vermektedir.

Gece kulübü dansçı iş ilanları

Gece kulübü dansçı iş ilanları ilanımız Tüm Türkiye olmak üzere Karadeniz (Trabzon gazinoları, Samsun gazinoları, Amasya gazinoları, Giresun gazinoları, Zonguldak gazinoları ) gazinolarında, İçanadolu (Ankara gazinoları, Kayseri Gazinoları, Kırşehir Gazinoları, Kırıkkale Gazinoları, Afyon Gazinoları, Kütahya Gazinoları ) gazinolarında, Ege gazinolarında, Akdeniz (Antalya gazinoları, Mersin gazinoları, Adana gazinoları, Burdur Gazinoları, Isparta Gazinoları ) gazinolarında ve Marmara’da ki (İstanbul Gazinoları, Bursa Gazinoları, Balıkesir Gazinoları ) tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Yücel Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Bizimle çalışmak isteyen tüm dansçı personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Yücel Menajerlik Çalıştığı tüm dansçı personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Dansçı olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda dans ederek yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak isterseniz ve dansçı olarak iş arıyorsanız yücel menajerlik güvencesi ile dansçı iş ilanımıza bizi arayarak veya whatsapp hattımınzdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Yücel Menajerlik olarak Tüm Sosyal Haklarınızı Koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Yücel Menajerlik Gazinolarda Çalışarak Geçimini Sağlayan Bayanlar İçin En Güvenilir Gazino Menajerlik Acentelerinin Önde Gelen Firmalarındandır.

Yücel Menajerlik Bir Gazino Personel İşe Alım Menajerlik ve Gece kulübü dansçı iş ilanları  Sitesidir. 24 saat açık olan telefon ve ofisimizden başvurularınızı bekliyoruz.
İletişim: whatsapp 0542 795 95 65 ve Telefon : 0542 795 95 65 (Yücel Bey)

Related Post

Ankara Pavyon Konsomatris

Posted by - 12 Şubat 2018 0
Ankara Pavyon Konsomatris iş ilanları taverna ve gazinoların çok hareketli olmasından dolayı, gün geçtikçe daha fazla öne çıkmaktadır. Büyük ilimiz olan Ankara…
Bar gazino iş ilanları

Bar gazino iş ilanları

Posted by - 12 Mart 2017 0
Bar gazino iş ilanları , eğlence merkezlerinde gece klüplerinde ve bar gibi ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır.  Yücel…

Ankara Pavyon İş İlanları

Posted by - 12 Şubat 2018 0
Ankara Pavyon İş İlanları Yücel menajerlik ajansı tarafından, pavyonda çalışmak isteyen tüm Ankara kons bayanlar için verilmiştir. Pavyon kons iş…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir