gazinolarda çalışacak kons bayan eleman aranıyor

gazinolarda çalışacak kons bayan eleman aranıyor

1285 0

gazinolarda çalışacak kons bayan eleman aranıyor iş ilanları katagorisinde yücel menajerlik açtığı yeni ilan ile şimdiden bayan eleman kons başvuruların internet üzerinden yapılabilineceğini tekrar duyurmuştur.

gazinolarda çalışacak kons bayan eleman aranıyor

Yücel Menajerlik başta ankara, istanbul, izmir, bursa, adana, konya, antalya, eskişehir, mersin, gaziantep, malatya gibi iller ile birlikte Türkiye geneli tüm şehirlerden başvuran deneyimli veya deneyimsiz, kons olarak çalışmak isteyen 18-30 yaş arası tüm bayanların başvurularının kabul edileceğini yayınlamıştır.

kons iş ilanları

Yücel Menajerlik kons bayan iş ilanına ve detaylarına aşağıda bakabilir başvurmak için ise sayfanın sağ tarafındaki telefon ve whatsapp numaralarını direk arayabilirsiniz.

Yücel menajerlik çatısı altında yine yüzlerce kişiye iş imkanı sunmaya devam etmektedir. Siz de firmamız bünyesinde eğlence sektöründe bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız, şartlar konusunda telefonla direk arayarak yine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neden yücel menajerliği tercih etmelisiniz? Çalışanlarımız firmanın tecrübe ve çok kültürlü yapısından kaynaklanan ortamında yaşantıları için önemli avantajlar elde etmektedir. 24 yıldır Türkiye genelinde seçkin gazino, bar, pavyon, night club, müzikhol gibi mekanlar da 150 ye yakın çalışanı ile görev yapmaktadır. 24 saat açık olan ofisimiz iletişim ve yönetimimizde ciddiyetimizi ve şeffaflığımızı temsil etmektedir.

Firmamızın başarısının çalıştığı mekanlar ve personel kalitesiyle doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Değişime ve gelişime açık menejerlik kültürünü benimseyen kişileri sektörüne kazandırarak, çalışan memnuniyetine dayanan hedefleri doğrultusunda başarılı sonuçlara ulaşmak öncelikli hedefimizdir.

Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyet gösteren yücel menajerlik personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıda açıklamıştır. yücel menajerlik ağırlıklı olarak kons bayanoryantalbayan kons garsondansçı kız gibi pozisyonlarda yeni personel ihtiyacı duymaktadır. Yücel menajerlik firmamızın aşağıda belirtmiş olduğu açık pozisyonlarından size uygun işe karar verdikten sonra yücel menajerliğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

Genel ve sağlık koşulları:

  • 18 – 30 yaş aralığında olmak
  • En az 155 en fazla 180 boy aralığında olmak
  • Boy ve kilo birbirine orantılı olmak
  • Vücudun görünen yerlerinde faça yara izi bulunmamak
  • Herhangi bir sakatlık ve sağlık problemi olmamak
Aranan pozisyonlar: 
  • kons bayan
  • oryantal
  • dansçı kız

Net yevmiyeler: 350  400  450 TL arası kişinin deneyimine yaşına ve görselliğine göre değişim göstermektedir

Eğer güvenilir mekan ve menajer arıyorum diyorsanız aşağıda belirmiş olduğumuz iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Not: Çalışmış olduğumuz mekanlar tarafından anlaşmalarımız gereği kalacak yer, konaklama, yemek, ssk gibi sosyal imkanlar sağlanacaktır.

Yücel Menajerlik Türkiye genelinde analiz ettiği elit, güvenilir, sistemli çalışan seçme ve özellikle turistik mekanlarda iş sağlamaktadır.

İletişim: Tel: 0542 795 95 65  Whatsapp: 0542 795 95 65  menajer yücel

Related Post

Bar gazino iş ilanları

İstanbul Dansçı İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
İstanbul Dansçı İlanları arayan bayanlar Yücel menajerlik ajansı vasıtasıyla artık çok kolay bir şekilde dansçı işlerine ulaşmaktadır. Yücel menajerlik uzun…
konslu gazinolar

Kons İş İlanları İstanbul

Posted by - 20 Eylül 2017 0
Kons iş ilanları İstanbul,  faaliyetlerimizin yoğun olduğu şu dönemde iş gücü ve personel ihtiyacımızı karşılamak amacıyla istanbul şehir dışı gazino,…

İstanbul Kons Bayan

Posted by - 2 Şubat 2018 0
İstanbul Kons Bayan iş ilanları mekanların çok fazla hareketli ve canlı olmasından dolayı, gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle en büyük ilimiz…