Gazino Kons iş ilanları

Gazino kons iş ilanları

1065 0

Gazino kons iş ilanları katagorisinde yücel menajerlik açtığı yeni ilan ile bayan eleman kons başvuruların internet üzerinden yapılabilineceğini tekrar duyurmuştur.

Gazino kons iş ilanları

Gazino Kons İş İlanları için Yücel Menajerlik başta ankara, istanbul, izmir, aydın, adana, konya, antalya, eskişehir, mersin, gaziantep, malatya, muğla, denizli gibi iller ile birlikte Türkiye geneli tüm şehirlerden başvuran deneyimli veya deneyimsiz, konsluk yapmak isteyen 18-30 yaş arası tüm bayanların başvurularının kabul edileceğini belirtmiştir.

kons iş ilanları

Yücel Menajerlik kons bayan iş ilanına ve detaylarına aşağıda bakabilir başvurmak için ise sayfanın sağ tarafındaki telefon ve whatsapp numaralarını direk arayabilirsiniz.

Yücel menajerlik çatısı altında yine yüzlerce kişiye iş imkanı sunmaya devam etmektedir. Siz de firmamız bünyesinde eğlence sektöründe bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız, şartlar konusunda telefonla direk arayarak yine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gazino Kons İş İlanalarında Neden yücel menajerliği tercih etmelisiniz? Çalışanlarımız firmanın çok kültürlü yapısından kaynaklanan ortamında yaşantıları için önemli avantajlar elde etmektedir. 24 yıldır Türkiye genelinde seçkin gazino, bar, night club, müzikhol gibi mekanlar da 150 ye yakın çalışanı ile görev yapmaktadır. 24 saat açık olan ofisimiz iletişim ve yönetimimizde şeffaflığımızı temsil etmektedir.

Firmamızın başarısının çalıştığı mekanlar ve personel kalitesiyle doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Değişime ve gelişime açık menejerlik kültürünü benimseyen kişileri sektörüne kazandırarak, çalışan memnuniyetine dayanan hedefleri doğrultusunda başarılı sonuçlara ulaşmak öncelikli hedefimizdir.

Gazino Kons İş İlanları için Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyet gösteren yücel menajerlik personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıda açıklamıştır. yücel menajerlik ağırlıklı olarak kons bayanoryantalbayan kons garsondansçı kız gibi pozisyonlarda yeni personel ihtiyacı duymaktadır. Yücel menajerlik firmamızın aşağıda belirtmiş olduğu açık pozisyonlarından size uygun işe karar verdikten sonra yücel menajerliğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

Genel ve sağlık koşulları:

  • 18 – 30 yaş aralığında olmak
  • En az 155 en fazla 180 boy aralığında olmak
  • Boy ve kilo birbirine orantılı olmak
  • Vücudun görünen yerlerinde faça yara izi bulunmamak
  • Herhangi bir sakatlık ve sağlık problemi olmamak

Aranan pozisyonlar: 

  • kons bayan
  • oryantal
  • dansçı kız

Gazino Kons İş İlanları Net yevmiyeleri: 350  400  450 500 TL arasıdır. kişinin deneyimine yaşına ve görselliğine göre değişim göstermektedir

İletişim: Tel: 0542 795 95 65  Whatsapp: 0542 795 95 65  menajer yücel / facebook

Related Post

Bayan Garson Kons

Posted by - 15 Mart 2017 0
işe alınmak üzere Bayan garson kons barmaid oryantal dansöz ve dansçılar alınacaktır. Alınacak bayanların işe alım için kişi sayısı sınırsızdır.…

Ankara Bayan Garson İş İlanı

Posted by - 15 Şubat 2018 0
Ankara Bayan Garson İş İlanı günümüzde profesyonel garson arayan pavyon ve barlar için en iyi yöntemlerden biridir. Bayan garson iş ilanları sayesinde Ankara…

İstanbul Kons Menajerleri

Posted by - 20 Ocak 2018 0
İstanbul Kons Menajerleri, İstanbul şehiriçi ve şehir dışı birçok gazino ve işletmelere, konsomatris temini için hizmet vermektedir. Gece hayatında hizmet…