Gazino İş İlanları – Bayan Garsonluk

gazino iş ilanları bayan garsonluk, gazino garson iş ilanları çerçevesinde Yücel Menajerlik Güvencesiyle Bayanlara; Gece Kulüpleri, Night Clup, Turistik Gazinolarda ve Barlarda Garsonluk için sunulan bir İş İmkanıdır.

Gazino garson iş ilanları

Gazino iş ilanları ve gece kulübü iş ilanları kategorisinde acentemiz güvencesiyle yüksek yevmiyeli olarak tüm Türkiye genelindeki gazinolarda, müzikhol ve pavyonlarda çalışacak konslu bayan garsonlar işe alınacaktır. gazino ve gece kulübü iş ilanlarımıza müracaatların whatsapp numaramıza yada doğrudan telefon ile görüşme yoluyla yapılması rica olunur.

kons bayan garson aranıyor iş ilanları

Garson Olarak Çalışmak İsteyen Bayanlarda Aradığımız Özellikler:

  • Fiziği düzgün, giyim ve kuşamına özen gösteren, bakımlı,
  • Diksiyonu düzgün, konuşmasını bilen
  • Güler yüzlü, sempatik
  • İşini severek yapacak olan
  • Seyahat engeli olmayan
  • 18 35 yaş arası
  • Sağlık durumu elverişli
  • Tecrübeli veya tecrübesiz

Kons bayan garson

Bayan personeller işe alınacaktır.

İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere karadeniz (Trabzon, samsun, rize, giresun, artvin, amasya, ordu gazinoları ), iç anadolu (Ankara, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Afyon, Kütahya, konya Gazinoları ), akdeniz (Antalya, Mersin, İskenderun, Burdur, Isparta Gazinoları ) ve Marmara’da ki (İstanbul, Bursa, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne Gazinoları ) tüm bu mekanların seçkin elit gazino, pavyon, müzikhol ve gece kulüpleri için geçerlidir. Yücel Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır. Bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında gazino iş ilanlarımıza başvurarak çalışmaya başlayabilirler. Yücel Menajerlik Çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir bayan kons gazino menajerlik acentesidir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz bünyesi ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Yevmiyeler günlük olarak ve net olarak ödenir. Detaylı fiyat bilgisi için bizden bilgi isteyebilirsiniz.

İşler çalışmak isteyeceğiniz mekan seçimine göre yatılı konaklamalı veya konaklamasız olabilir. Konaklamalı mekanlarda çalışacak olan bayanların, konaklamaları Yücel Menajerlik güvencesi ile çalışılan firmaya aittir.
Sigorta isteyen personele kesinlikle sigorta yapılır. Sosyal Haklar güvencemiz altındadır. Yeme, içme konaklama gibi vs. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?