gazino bar pavyonlarda çalışacak kons bayan garson konsomatris aranıyor

Gazino bar pavyonlarda çalışacak kons bayan garson konsomatris aranıyor

1889 0

Gazino bar pavyonlarda çalışacak kons bayan garson konsomatris aranıyor. Gece çalışmak için konsomatris menajer sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Gazino bar pavyonlarda çalışacak kons bayan garson konsomatris aranıyor

Kons gece işleri ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren yücel menajerlik ofisi size en seçkin, pavyongazino bar, club gibi mekanlarda iş olanağı ve istihdam sağlıyor.

Menajerlik iş ilanları sitesi olan yucelmenajerlik.com başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa olmak üzere Eskişehir, Mersin, Uşak, Kayseri, Samsun, Sakarya, İzmit, Isparta, Burdur, Sivas, Balıkesir, Erzurum, Elazığ, Muş, Bitlis, Zonguldak, Kütahya gibi Türkiye geneli tüm illerden gece çalışacak bayan eleman, konsluk yapacak kons arkadaşlara iş ilanları konusunda hizmet ve imkan sunmaktadır.

Menajer telefon numaraları arayan kons bayanlar buraya

Sayın bayan arkadaşlar, belkide bir çoğunuzun hayalidir yüksek gelirli bir işe istihdam etmek. Eğer hem eğlenmeyi hemde para kazanmayı seviyorsanız size güzel haberlerimiz var.

Geçmiş senelerde olduğu gibi bu yılında her günü bayan personel eleman alımı yapan, Türkiye’nin en büyük menajer siteleri ve menajerlik ajansları arasında bulunan Yücel Menajerlik sürekli kons bayan konsomatris alımı yapmaktadır.

Deneyimli veya deneyimsiz bayan eleman  alımını yaparak kadrosunu devamlı genişleten ve elemanlarına en iyi imkanları sunmaya devam eden, menejer yücel veya yücel menejerlik iş ilanları başvurusu yapmak için bir takım kriterlere sahip olmak gerekmektedir. Bunun başında görsellik ve düzgün bir fiziğe sahip olmak ve de belirli bir yaş aralığında olmanızdır ( 18 – 30 yaş aralığı ). Ayrıca güzel konuşuyor ve sohbet etmeyi seviyor olabilmektir.

Yücel menajerlik 1993 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiş olup eleman sayısını istikrarlı bir şekilde artırarak sektöründe güvenirliğini liderliğini güçlenerek korumaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek menajerliğini üslendiği kişilere aktarmaktadır.

Mekan güvenirliği, yer emniyeti, eleman memnuniyetini ve insan faktörünü her şeyin önünde tutan yücel menejerlik organizasyonlarında zaman uyumuna ve tüm süreçlerde gelişime değer vermektedir.

Büyüyen firmamızla birlikte ve gelişen hizmet kalitesi anlayışımıza uygun, kariyerine bizimle yön vermek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Niteliklerinize uygun aşağıdaki pozisyonlara başvurunuzu bekliyoruz:

  • Kons Bayan Konsomatris: 350 400 450 500 tl
  • Dansçı kız ( direk, striptiz ): 400 500 600 tl
  • Oryantal dansöz: 350 400 450 tl
  • Bayan garson: 150 200 tl
  • Barmaid: 150 200 tl

Yevmiyeler günlük olup net olan yevmiyelerdir, Kişinin tecrübe, yaş ve görselliğine göre farklılık gösterebilir

Bayan eleman alımı açıklaması yukarıdaki gibidir. Dilerseniz istediğiniz pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz de genel başvurularınızı aşağıdaki telefon numarasından yapabilirsiniz.

Whatsapp: 0542 795 95 65 Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

 

Related Post

Ankara Kons Bayan İlanları

Posted by - 8 Şubat 2018 0
Ankara Kons Bayan İlanları, son dönemlerde artarak verilmektedir. Kons bayan iş ilanları çok fazla verilme sebebi artan mekan sayısından kaynaklanmaktadır.…

Ankara Pavyon Konsomatris

Posted by - 12 Şubat 2018 0
Ankara Pavyon Konsomatris iş ilanları taverna ve gazinoların çok hareketli olmasından dolayı, gün geçtikçe daha fazla öne çıkmaktadır. Büyük ilimiz olan Ankara…
konsomatris iş ilanı

Ankara Konsomatris İş İlanları

Posted by - 10 Şubat 2018 0
Ankara Konsomatris İş İlanları günümüzde eğlence ortamında, konsomatris arayan gazinolar için en iyi imkanlardan biridir. Gazino kons iş ilanları aracılığıyla Ankara gece kulüpleri…
Gazino Kons iş ilanları

Bayan Konsomatris İş İlanları

Posted by - 5 Ekim 2016 0
Bayan konsomatris iş ilanları, kosmatris olarak güvenli gazinolarda ve huzurlu ortamlarda dolgun ücretler ile çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır. Kons ve…