Kons ilanları ve Gece yevmiyeli iş

Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel

1298 0

Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel bir iş ilanıdır. Türkiye genelinde acentemiz aracılığı ile temiz huzurlu ve güvenli mekanlarda çalışmak üzere bayan garsonlar bu garson iş ilanı aracılığı ile işe alınacaktır. Türkiye’nin çeşitli mekanlarında çalışmak üzere fiziği düzgün konuşmayı seven, bakımlı ve öz güveni yüksek bayanlar garson olarak işe alınacaktır.

Güney Anadolu bölgesinde, Kuzey Anadolu’da, Batı Anadolu’da , Güneydoğu ve Doğu Anadolu ile İç Anadolu Bölgesi gazinolarında olmak üzere Türkiye’nin Tüm seçkin gazinoları ile çalışmaktayız. Çalıştığımız gazinolar sorunsuz ve sıkıntısız mekanlardır. Yevmiyeler günlük olarak net olarak verilen net yevmiyelerdir ve yüksek bütçelidir.

Turistik gazinolarda, gece kulüplerinde, night kuluplürde, clublarda, gazino ve tüm eğlence merkezlerinde bir çok bayan garson ihtiyacımız vardır.

 Garson ilanı, gazinoda iş arayan bayanlara özel

Acentemiz bünyesinde garson olarak çalışacak bayan larda aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir.

  • 18 yaşları ve 30 yaşları arasında,
  • Giyimine özen gösteren,
  • Bakımlı, Temiz ve dış görüntüsüne önem veren,
  • Tecrübeli bayan garson veya tecrübesiz bayan garson
  • Yatılı iş problemi olmayan (Çalışan bayanlara konaklama tahsis edilir),
  • Seyahat engeli olmayan,
  • İşini severek yapacak,
  • Yüksek yevmiye ve bütçeler ile çalışacak bayanlar ; bayan garson iş ilanı olarak bu ilana başvuru yapabilirler.

Yücel Menajerlik Acentemiz bünyesinde çalışacak bayanların tüm sosyal hakları acentemizin anlaşmalı olduğu gazinolar tarafından karşılanmaktadır. Bütçeler 350 TL ve 450 TL arasında günlük ve net yevmiyelerdir.

Yeme, içme, kalacak yer, ulaşım gibi tüm masraflar acentemiz aracılığı ile karşılanır.

Tüm Türkiye genelinde gazinoları ile çalışmaktayız fakat özellikli olarak; Ankara gazinoları, Bursa gazinoları, Eskişehir gazinoları, Balıkesir Gazinoları, İzmir Gazinoları, Muğla gazinoları, Antalya gazinoları, Adana gazinoları, Diyarbakır gazinoları, Çanakkale gazinoları, İstanbul gazinoları öncelikli bölgelerimizdendir.

Bu il ve ilçeler de yaşıyorsanız yada seyahat sorununuz yok ise yada bizim daha yazamadığımız bölgelerde de çalışma imkanınız var ise bayan garsonluk için bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak bilgi alabilir ve başvuru da yapabilirsiniz.  Bayan garsonluk için Lütfen Gazino Menajeri Yücel Bey ile irtibata geçiniz.

Bayanlar, Bayan garson olarak günlük bayan garsonu iş ilanımıza başvurabilir.

Bayan garson ilanına 24 saat ulaşabileceğiniz başvuru telefonlarımız:

Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ( gazino menejerleri )

Related Post

istanbul şehir dışı gazinolarında kons bayan

İzmir Gazino İş İlanları

Posted by - 18 Şubat 2018 0
İzmir Gazino İş İlanları günümüzde sanal ortamda kons menajerlik ajansları aracılığıyla oldukça fazla gözümüze çarpmaktadır. İzmirli kons bayanlara iş bulma…
kons menejerleri

Ankara Kons Menajerleri

Posted by - 17 Şubat 2018 0
Ankara Kons Menajerleri Başkent Ankara için oldukça faydalı işler yapmaktadır. Kons iş ilanları sayesinde, konslar aradıkları mekanı bulmaktadır. Ankara bölgesinde hizmet…

Ankara Gazino İş İlanı

Posted by - 10 Şubat 2018 0
Gün geçtikçe Ankara Gazino İş İlanı karşımıza oldukça fazla bir şekilde çıkmaktadır. Bu tür ilanları özellikle vermemizin başlıca sebepleri bulunmaktadır.…

Bayan Solist İş İlanı

Posted by - 15 Aralık 2016 0
Bayan Solist İş İlanı, sesine güvenen tecrübesiz, yada daha önce gece kulübü, night club, turistik gazino veya bu tür eğlence…