gazino iş ilanları

Eskişehir Kons İş İlanı

2503 0

Eskişehir Kons olmak isteyen bayanlar, günümüzde Eskişehir kons iş ilanı aramalarında menajer vasıtasıyla gazinolarda iş olanaklarına kolayca ulaşmaktadır. Bu sektörde hizmet veren Yücel menajerlik kons iş ilanları vasıtasıyla birçok konsomatrislik işi arayan kişilere ulaşarak büyük olanaklar sunmaktadır.

Eskişehir Kons

90’ların başlarında Eskişehir’de, gece kulübü eğlenceleri roman dansını gerçekleştirirdi. Orijinal kons kızları olarak kabul edilirlerdi. Sonraki yıllarda birçok Eskişehir mekanı kons kızlarıyla ünlendi. Bu eylemler, muhteşem kostümler ve ayrıntılı setler içinde güzel kadınlarla muhteşem üretim numaralarıydı. Mekanlarına kons kızlarını ekledi.

Kons kızları başlangıçta arka plan olarak dans etti. Kons kızlarının konsluğun cazibesi ve yıldızları haline gelmesi daha sonraki yıllarda popüler hale geldi.

Eskişehir kons kızı olmak isteyenler için iyi konuşma tekniği bir zorunluluktur. Koreografisi yapılmış dans rutinleri ve bazen şarkı söylemek işin önemli bir parçasıdır. Salonda geçit töreni yaparken yüksek topuklu ayakkabılar ve 70 libreye kadar kostüm giyebilirler. Birkaç eski kons kızı, şimdi çok değer verdikleri şeylerin kostümlerini ve eserlerini korumak için çalışıyor. Tüm kons kızlarını bir araya getirmek için yıllık toplantılar ve sanat gösterileri düzenleniyor çünkü anılar onlar için çok önemli.

Oldukça hızlı büyüyen elit mekanlarına bakıldığında, konsomatris iş ilanları devamlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Eskişehir Kons iş ilanı veren aracılık firmaları arasında Yücel menajerlik ajansı, meslekte oldukça profesyonel birikimi sayesinde ilk sırada yerini almaktadır. Yücel menajerlik ajansı başta Eskişehir gazino iş ilanları olmak üzere, Eskişehir kons iş ilanı vermektedir. Yücel menajerlik ajansı kons olarak çalışacak konsomatrislere, farklı  lüks ve elit gazino ve pavyonları temin ederken, konsomatris olarak çalışacaklara iyi olanaklar sağlamaktadır. Konsomatris olarak iş arayan herkes Yücel menajerlik ajansı güvencesi ile lüks mekanlarda iş başı yapabilirler ve sektörün hayli üzerinde büyük kazançlar sağlayabilirler.

Eskişehir’de Kons Olacaklara Sağlanan Kolaylıklar

– Gündelik ortalama yevmiye 850 TL ve 1500 TL arasındadır.

– Yeme – içme – özel giderlerin tümü mekan tarafından karşılanacaktır.

– Güvenli bir şekilde konaklayabileceği, yatma dinlenme yeri sağlanacaktır.

Eskişehir Kons bayanlar isterlerse sigorta girişi başlatılacaktır.

– Gidiş gelişler için araç sağlanacak, ulaşım karşılanacaktır.

Eskişehir Kons İş İlanları İçin Arananlar

– Eskişehirde Kons işinde çalışacaklar 18 yaş üzerinde ve 35 yaş altında olmalıdır.

– Fiziki görünümü bozuk olmayan, sağlıklı ve güzel fizikli olmalıdır.

– Kıyafet ve giyimine önem veren, bakımlı olanlar.

– Seyahat engeli olmayan, farklı bölgelerde çalışabilecek olanlar.

– Sohbeti seven, güler yüzlü ve müşteriler ile yakından ilgilenmelidir.

Gazino ve bar ortamında menajerlik alanında profesyonel olan, Yücel menajerlik Eskişehir pavyon iş ilanları duyurusu yaparken hem pavyona uygun Eskişehir Kons olacak kişiler bulmakta, hem de konsomatris olarak iş arayan konsculara bölgenin lüks gazinolarda iş bulmaktadır. Gece kulüplerinde ve eğlence merkezlerinde Eskişehir kons iş ilanı arayan tüm konsomatrisler, Yücel menajerlik ajansı ile kontak kurabilir ve piyasanın en gözde gazino ve pavyonlarda en iyi şekilde iş başı yapabilirler. Menajer telefonları arasında, Yücel menajerlik ajansı en bilindik ajans olmakla beraber, kaliteli gazinolarla iletişim sağlayabilen, tek ajans dır. Yücel menajerlik 7/24 WhatsApp ve SMS 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 numaraları üzerinden, Yücel beyle iş hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kaliteli menajerlik hizmeti için hemen Yücel Menajerlik ile iletişime geçin. Tüm Türkiye için gazino iş ilanları, bayan kons iş ilanları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Menajerlik güvencesi önemli bir ayrıcalıktır. Siz de güven içerisinde elit mekanlarda çalışın.

Related Post

Ankara Gazino İş İlanı

Posted by - 10 Şubat 2018 0
Gün geçtikçe Ankara Gazino İş İlanı karşımıza oldukça fazla bir şekilde çıkmaktadır. Bu tür ilanları özellikle vermemizin başlıca sebepleri bulunmaktadır.…
konslu dansçı kız iş ilanları

konsluk iş ilanları

Posted by - 7 Ağustos 2017 0
Konsluk iş ilanları, gazinolarda, barlarda, gece kulüplerinde, payvonlarda, night kulüplerde, müzikhollerde ve tüm eğlence merkezlerinde çalışmak isteyecek bayanlar için iş ilanıdır.…