kons menejerleri

Bursa Konsomatris İş İlanları

Bursa konsomatris iş ilanları günümüzde konsomatris arayan gazino, bar, turistik gece kulübü ve pavyonlar için en iyi yöntemlerden biridir. Gazino kons iş ilanları sayesinde Bursa gazinoları ve barları hızlı bir şekilde, aradıkları konsomatrislere kısa sürede ulaşmaktalar. Bursa başta olmak üzere, yurdumuzun hemen hemen her bölgesinde menajerlik ve aracılık hizmeti veren, Yücel menajerlik tüm eğlence hizmeti sunan işletmelere konsomatris kadınlar temini yapmaktadır.

Bursa Konsomatris İş İlanları

Bursa bölgesinde gece yaşamı hızlandıkça pavyon ve pavyonlara kons işi sıklaşmakta ve konsomatris olan bayanlar bulunması oldukça çok zorlaşmaktadır. Yücel menajerlik uzun yıllardır hız kesmeden verdiği hizmetlerin başında, pavyon kons iş ilanları olmaktadır. Bursa konsomatris iş ilanları gün geçtikçe daha çok ihtiyaç haline gelmiştir, şu an Bursa gecelerinde hizmet veren birçok elit işletme Yücel menajerlik ajansı aracılığıyla bu ihtiyaçlarını halletmektedir. Yücel menajerlik ajansı Bursa kons iş ilanları vererek, ihtiyaç duyan tüm mekanlara işinde oldukça başarılı konscular bulmaktadır. Yücel menajerlik başvuruları kabul etmeden önce, başvuru yapanlardan farklı özellikler istemektedir. Bursa gazino iş ilanları için Yücel menajerlik aşağıda bulunan kriterlerle beraber birçok hakları da konsomatrislere sağlamaktadır.

Bursa Konsomatris İş İlanları İçin İstenilen Kriterler

* Fiziki sorunu asla olmamalı, sağlıklı ve çalışmaya el verişli olmalıdır.

* Giyimi ve kuşamı oldukça güzel, konsluğa uygun giyinmelidir.

* Gazino konsomatris bayan olacaklar 35 yaş altında ve 18 yaş üstünde olmalıdır.

* Konuşmayı seven, güler yüzlü ve müşterilerle ilgilenen biri olmalıdır.

Konsomatrislere Verilecek İmkanlar

* Gecede ortalama kazanç olarak 850 TL ve 1500 TL arasında olacaktır.

* Eğer isterse sigorta girişi hemen başlatılacaktır.

* Tüm yeme ve içme masrafları kons yapacağı mekan tarafından karşılanacaktır.

* Gazinoya gidiş gelişler için servis mekan bünyesinde sağlanacaktır.

Uzman aracılık hizmeti veren Yücel menajerlik Bursa Konsomatris İş İlanları verirken hem pavyona uygun konsomatris bulmaktadır. Yücel menajerlik ajansı konsluk işi arayan bayanlara Bursa’nın en gözde mekanlarında iş bulmaktadır. Bursa pavyonlarında konsomatris iş arayan bayanlar Yücel menajerlik ajansı ile irtibat kurabilirler. Bursa ve tüm bölgesinin elit ve zengin gazinolarında iş başı yapabilirler. Yücel menajerlik WhatsApp ve SMS 0542 795 95 65 ve 0542 795 95 65 telefonlarından Yücel beyle görüşebilirsiniz. Veya Bursa Temsilciliğimiz olan aşağıdaki adrese bizzat gelerek başvuru yapabilirsiniz.

Adres: Şehreküstü, Şehreküstü Cd. No:11 16050 Osmangazi/Bursa

En Çok Aranan İlanlar

This site is protected by wp-copyrightpro.com

Konuşma Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?